Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na Real Madrid TV-u izaslo da je placen 84+7 i da mu je plata oko 10 miliona eura,ne vjerujem bas da lazu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Vec su rekli da ce lagati da bi Ronaldo bio miran i spokojan. Dobice Portugalac sad novi ugovor pa ce biti placeniji, a i ne sumnjam da ce Levi propustiti sansu da kaze koliko ga je stvarno prodao, falice se godinama ako je najskuplji, a ako BBC kaze da jeste, onda jeste.
      Real je rekao i Iljaramendi 30-32, pa se ipak ispostavilo da je 39.
      sigpic

      Comment


      • Pa ne moze BBC znati bolje od Reala sigurno,a oni kazu da nije najskuplji ikad dok mu plata sigurno nije najveca 60 miliona za 6 godina...sto se tice cijene saznat ce se brzo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Stvarno ne znam zasto bi Cristianu pucao kurac kolko je Bale placen. Po pravilima inflacije Ronaldo je placen duplo od Balea.. Puca Ronaldu kurcina sto je ovaj skuplji, ako je on bolji. On nema sta da se dici transferom ako je bolji na terenu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • BBC kaze 300 000 funti nedjeljna plata.
            Ti bas ne znas nista o Ronaldu cini mi se
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Stvarno ne znam zasto bi Cristianu pucao kurac kolko je Bale placen. Po pravilima inflacije Ronaldo je placen duplo od Balea.. Puca Ronaldu kurcina sto je ovaj skuplji, ako je on bolji. On nema sta da se dici transferom ako je bolji na terenu.
              A, jesi se razlajao kako ti je Mesut dosao u ekipu, to je strasno ...
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ronaldo je medijski iskrivljena licnost. Messi je svetac on je kreten.

                Covjek koji odjuri da donira krv sigurno nema takve sizofrenicne pomisli da se pegla oko visine transfera..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment




                • Moram navijati i pratiti sad Real jbm ti, kao nekad kad su Zizu i Roni igrali
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Stvarno ne znam zasto bi Cristianu pucao kurac kolko je Bale placen. Po pravilima inflacije Ronaldo je placen duplo od Balea.. Puca Ronaldu kurcina sto je ovaj skuplji, ako je on bolji. On nema sta da se dici transferom ako je bolji na terenu.
                    E moj batice ego tu radi veliki problem ...
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Meni svi najdrazi odose iz Reala,grande Pipita otisao,Mesut velemajstor ode,Iker klupa,Xabi se povrijedio

                      Ostali Di Magia,Ramos i gotivim ovog malog Illarru sto je dosao

                      Ali Mesut i Pipita u istom prelaznom roku,htio Wenger obojicu zna profa nije budala
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        E moj batice ego tu radi veliki problem ...
                        Ma ne mozes Akiju objasniti, pogotovo sad kad se ponasa kao dijete od 4 godine jer se prejelo slatkisa. Mada mu razumijem vecerasnju euforiju, nije Ozil bilo ko
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          E moj batice ego tu radi veliki problem ...
                          haj ba Sigmunde Frojde na Arsenalovu temu pa mi palamudi a ne ovdje

                          42.5 m funti za Ozila, BBC kaze Done Deal izmedju Reala i Arsenala, sutra medicinski

                          Inace kakav ego, rekao sam vam, EGO stvoren od medija. On jeste arogantan, ali toliko lud ne vjerujem da jeste..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              haj ba Sigmunde Frojde na Arsenalovu temu pa mi palamudi a ne ovdje

                              42.5 m funti za Ozila, BBC kaze Done Deal izmedju Reala i Arsenala, sutra medicinski

                              Inace kakav ego, rekao sam vam, EGO stvoren od medija. On jeste arogantan, ali toliko lud ne vjerujem da jeste..
                              Jes' vala, red je bio da se vratis sad, da Mesuta docekamo bratski, slozno ...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Stvarno ne znam zasto bi Cristianu pucao kurac kolko je Bale placen. Po pravilima inflacije Ronaldo je placen duplo od Balea.. Puca Ronaldu kurcina sto je ovaj skuplji, ako je on bolji. On nema sta da se dici transferom ako je bolji na terenu.

                                i ja kontam, to samo mediji bljuju gluposti, čuj Ronaldu bitno da bude njegov transfer najplaćeniji

                                jedino što bi mogao tražiti je novi ugovor, što je i logično jer ipak koliko se on samo nadavao golova u Realu, asistencija itd

                                Comment

                                Working...
                                X