Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno,ako dodje Bejl sa ovoliko igraca ne vidim nacin kako uklopiti da svi budu srecni. Posto znamo da CR7 nece prihvatiti nikad da pocne sa klupe,Bejl isto tako,a pritom da se igra sa dva zadnja vezna,onda ce Isko,Ozil,Kaka,Di Marija igrati u prosjeku po 20 min,a mislim da od njih 4ce jedino Kaka jedini moze da se pomiri sa tim. Tako da je sasvim realno prodati nekog,a u ovom trenutku najbolje je resenje da ode Ozil,jer njegovu poziciju lagano mogu da igraju Isko,Kaka i Modric po potrebi.
    Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

    Comment


    • Ma lagao prebacis Ronalda u napad,a iza njega Ozil,Bale i Isco
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by inglourious View Post
        Realno,ako dodje Bejl sa ovoliko igraca ne vidim nacin kako uklopiti da svi budu srecni. Posto znamo da CR7 nece prihvatiti nikad da pocne sa klupe,Bejl isto tako,a pritom da se igra sa dva zadnja vezna,onda ce Isko,Ozil,Kaka,Di Marija igrati u prosjeku po 20 min,a mislim da od njih 4ce jedino Kaka jedini moze da se pomiri sa tim. Tako da je sasvim realno prodati nekog,a u ovom trenutku najbolje je resenje da ode Ozil,jer njegovu poziciju lagano mogu da igraju Isko,Kaka i Modric po potrebi.
        ako uopšte bude odlazaka, mislim da je prvi na listi Di Maria

        Modrić ako ostane biće više orijentisan poslu na sredini

        Comment


        • A ipak onda gubimo probojnost po bokovima i Ronaldova ubacivanja kao laznog spica iz kojih daje najvise golova. Kao spic bi morao da ide na svaku loptu,trosi snagu na duele u vazduhu,da se izvlaci da odigra duplu ili povratnu loptu,mnogo je korisniji kad neko to uradi za njega a on dobije poljanu ispred sebe i stvori visak ili da gol.
          Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Mislim da je to u vezi Ozila samo spekulacija,ali eto sacekajmo da se vidi...gdje ce on otici ne znam,ja ga nigdje drugo ne vidim
            Njega posljednjeg prodati.

            Kaka je najveci otac, zaboravljen od svih ali je konstantan. Na klupi.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by inglourious View Post
              A ipak onda gubimo probojnost po bokovima i Ronaldova ubacivanja kao laznog spica iz kojih daje najvise golova. Kao spic bi morao da ide na svaku loptu,trosi snagu na duele u vazduhu,da se izvlaci da odigra duplu ili povratnu loptu,mnogo je korisniji kad neko to uradi za njega a on dobije poljanu ispred sebe i stvori visak ili da gol.
              Ne ako su iza tebe Isco i Bale...+ tu je moj lijeni brat kojem je mrsko da zivi,ali ce da mu servira lopte kao na tacni

              Sigurno je da ce se pokusati sa ovim,a ako ne bude dobro Isco ili Ozil ce na klupu,Ronaldo na krilo,a Benz u napad

              Modric i Khedira zadnji vezni dok se profesor i Illarra ne oporave
              Last edited by AK47; 25-08-13, 12:09.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by DelBoy View Post
                ako uopšte bude odlazaka, mislim da je prvi na listi Di Maria

                Modrić ako ostane biće više orijentisan poslu na sredini
                Slazem se za Modrica,ali ipak Ozil je blizi odlasku. Prevelika mu je konkurencija,a iako dobijas za njega 50milki,onda je to i vise nego dobro da ga prodas.
                Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne ako su iza tebe Isco i Bale...+ to je moj lijeni brat kojem je mrsko da zivi,ali ce da mu servira lopte kao na tacni

                  Sigurno je da ce se pokusati sa ovim,a ako ne bude dobro Isco ili Ozil ce na klupu,Ronaldo na krilo,a Benz u napad

                  Modric i Khedira zadnji vezni dok se profesor i Illarra ne oporave
                  Evo vidjecemo,ali ako Bale daje u Engleskoj 24 gola (to je u Spaniji vrijedno bar 35) Ronaldo oko 40,nama ni ne traba spic dace valjda jos ostatak tima 25 golova i to je titula ))
                  Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                  Comment


                  • Mora i Bale 40 golova da zabije,on je najskuplji igrac svih vremena
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by inglourious View Post
                      Evo vidjecemo,ali ako Bale daje u Engleskoj 24 gola (to je u Spaniji vrijedno bar 35) Ronaldo oko 40,nama ni ne traba spic dace valjda jos ostatak tima 25 golova i to je titula ))
                      ne bih da preudiciram, ali treba uzeti u obzir da će se Ronaldu smanjiti sloboda dolaskom Bale-a, pa ćemo vidjeti da li će ići CR7 na 40+

                      a da bi se osvojila titula, nije ključlno trpati po 6-7 golova Levanteu, Granadi itd
                      Last edited by ognjen; 25-08-13, 12:17.

                      Comment


                      • Za Wadu brata mog , uzivaj.

                        Last edited by Rossonero; 25-08-13, 12:22.

                        Comment


                        • Ne znam,ali bas imam predosjecaj da ce ova ekipa na terenu da izgleda preprepremocno! Ostao kostur tima,dovedena VRHUNSKA pojacanja i otisao arogantni. E jedina mi je zelja Celsi ove godine u 1/8 finala LS
                          Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                          Comment


                          • Ancelotti odgovorio Martinu..

                            Ancelotti: I find Tata's words strange, he's new and doesn't understand how European football works. Barça also spent millions on players.
                            Ostale zanimljivosti iz intervjua..

                            Ancelotti: I can't talk about @GarethBale11 as he's still not a Real Madrid player.

                            Ancelotti: We have confidence that we can play better because we didn't play very well against Betis.

                            Ancelotti: We know that Granada won last year and this is our first away game but we'll try to get all 3 points.

                            Ancelotti: Illarra'll start working with the rest next week, I don't know if he'll be ready against Athletic but surely after the Int. break

                            Ancelotti: With Khedira inured we have a solution with Casemiro or Isco playing close to Modric.

                            Ancelotti: I still havent talk to the goalkeepers when I do, the decision will be final and the starter tomorrow will start the whole season
                            Znaci, ako sutra Lopez bude starter, Ikeru klupa i ove sezone. Ako Isco bude uz Luku, znaci da bi Di Maria mogao sutra biti starter. Protiv Granade se i moze igrati 4-1-4-1...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Ako ce Kasiljas da mu bude rezerva treba ga ocerat' govnjivom motkom. Kakav je to klub koji se prema ikoni tako ponasa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ako ce Kasiljas da mu bude rezerva treba ga ocerat' govnjivom motkom. Kakav je to klub koji se prema ikoni tako ponasa.
                                Sramota i samo sramota ako to uradi.
                                Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                                Comment

                                Working...
                                X