Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Хех..размишљао сам баш да ће тако играти.
    Неће ваљда Бензема брат да испуши?

    Може Иско на клупу, Озил у средину, а Ди Марије десно..

    Ее да, опет енглески медији повезују Кедиру са Челсијем.
    Контам да нема ништа од тога, ал' никад се не зна.
    Ја бих волео. Добро вама, добро нама.
    Last edited by Avramovic; 30-07-13, 11:59.

    Comment


    • Moze i tako, ali Isco ne sme na klupu.

      Ajnstajne bolan, vidis da onaj celavi glavonja nece da pusti Bejlaru na drugaciji nacin, a Florentino zagrizao kao malo dete. Jedini rezultat toga je ovih 118 miliona.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Sad nek Florentino kaze Sukiu da ide u Arsenal i da mu kurac poljubim
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • Pa nece Sulju da jure, cim kontaju Ronalda da prebace u napad. Mada ovo sve lici na formaciju u kojoj nece biti klasicnog spica, nego ko se nadje kao najistureniji, pa da se kaze da je on u napadu.

          Npr, Benzema na pripremama kada igra, dosta puta se pojavi na krilu, Isco u sredini, Ronaldo skroz napred, Ozil je gde stigne. Preteruju sa Bejlarom, ali sta da se radi, Florentino ga hoce, tako da nemam nista protiv.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • HAHAHAH , e strasno , cuj 118 miliona ..

            Ako Bale vrijedi 118 , onda je Ronaldo , brat bratu trebao biti placen 180 kad je dolazio u Real ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Da mi je samo vidjet' facu Ronaldu ako mu Bejl obori rekord, a ubijedjen sam da ce biti prva zvijezda tima i da ce to biti neodrzivo. Ronaldo kao klasicni napadac je sigurno za 20% losiji igrac nego kad je iza.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Da mi je samo vidjet' facu Ronaldu ako mu Bejl obori rekord, a ubijedjen sam da ce biti prva zvijezda tima i da ce to biti neodrzivo. Ronaldo kao klasicni napadac je sigurno za 20% losiji igrac nego kad je iza.
                Јесте, ал' ко што каже Венгер, даће опет 50 голова на крају сезоне.

                Comment


                • Neka Anceloti da Bejlu slobodu koju ima Ronaldo i dace samo sa 25+ metara 30 golova.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Neka Anceloti da Bejlu slobodu koju ima Ronaldo i dace samo sa 25+ metara 30 golova.
                    Не кажем ништа.
                    Шта ће да раде њих двојица, а Иско, Озил, Ди Марија...

                    Какав тим ...није хумано, мајке ми.

                    Comment


                    • Na papiru, na terenu je to drugacije. Igrace i Benzema masu tako da ce cesto Ezil ili Isko da izvise, a ti igraci su tu da igraju iz kola u kolo, zvijezde. Da ne pricam koji ce problem imati Modric i Kedeira jer je Cavi zakljucan, a Iljaramendi maksimalno preplacen, morace i on da igra.
                      Mislio sam da je Zidan pametniji iskreno, on je bio glavna zvijezda Galakticara 1 i zna kako je taj projekat zavrsio na kraju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Realno ja ne znam sta bi sa ovakvim timom....
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • ne znam kako će to sve da funkcioniše, neki su mišljenja da ako dva ponajbolja igrača ne mugu zajedno igrati da je to do trenera, ako daš punu slobodu Bale-u onda se gubi uticaj Ronalda i obrnuto, potrebno je naći ravnotežu u kojoj bi toi sve funkcionisalo, za vjerovati je da Anceloti ima prestavu kako to s kockati čim insitiraju na njegovom dovođenju


                          Spoiler
                          ja sam u PES-u nešto slično probao pa mi nije išlo...

                          Comment


                          • Ronaldo ljevo, Bale desno. Ozil u sredini, naprijed Benzema. Iza njih Ilaramendi i Alonso.

                            Bog te, pa ljudi imaju ofanzivnu trojku koju ne znas gdje ce ti koji banut, sa svom tom slobodom...

                            Brutalan tim
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Па да свако по једну епизоду да одигра.
                              На папиру изгледа језиво добро.
                              Не треба сумњати у Анћелотија.
                              Зна тај како се ради са Звездама.
                              Видићемо ко није у плановима, неминовно је да ће неко извисити.

                              Мој пик је Кедира.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ronaldo ljevo, Bale desno. Ozil u sredini, naprijed Benzema. Iza njih Ilaramendi i Alonso.
                                Dje ti je Isko? Isko mora da igra!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X