Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma razumem ja to, samo mi nije jasno zasto ljudi pljuju decka. Nije normalno da Cavani vredi 20 miliona vise od Suareza, pa eto placaju ga sada 63. Meni je Illarramendi mnogo mocan igrac, odusevio me prosle sezone i na Euru. Meni drago sto je dosao i nadam se da ce biti odlican igrac od njega, a i mlad je, sto je svakako dodatni plus.

    Ako ode Pipita, u slucaju da se ne dovede napadac, posto se ispunjava ona najava da Real hoce da vecinu tima cine Spanci, nadam se da ce Morata i Jese dobiti sto vise minuta.

    Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Xabi(Luka na pocetku)-Illarramendi-Isco-Ozil-Ronaldo i Benz..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ma svako vredi onoliko koliko je neko spreman da plati, tako je sa bilo kojom robom. Samo sto timovi poput Reala, Sitija i Monaka masakriraju trziste konstantnim preplacivanjem. Zamisli da je grupa ljudi spremna da plati hleb 200 dinara. Kako bi to uticalo? Nije Illara sam po sebi problem, vec konstantno bolesno trosenje para.
      JOK

      Kolicina i potraznja odredjuju cjenu, osnov ekonomije

      Primjer sa hljebom ti ne valja, jer cijenu hljeba odredjuju posebni parametri, dok cjenu igraca ne odredjuju nikakvi parametri sem onog, da li je on dovoljno dobar za odredjeni tim..

      Kolicina je na trzistu fudbalera mala, a potraznja to vec ne znam..

      Uglavnom, recimo ovako, gram kokaina kod mene u Bosni je 50 eura, dok gram kokaina u Kolumbiji je 2 eura. Cijena varira od toga koliko robe uopste postoji, a onda od njene kvalitete.. MEni sada moze doci diler i reci evo tebi gram kokaina za 100 eura jer je moj najbolji najcistiji ovo ono, jer to je ono cime se on bavi, isto je i sa marketom fudbalera, zavisi od kvaliteta ponajvise i koliko je ko spreman tu kvalitetu platiit
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Клас Јан Хунтелар – 19,7 милиона евра
        Ласана Дијара – 23 милиона евра
        Раул Албиол – 14 милиона евра
        Ћаби Алонсо – 35 милиона евра
        Анхел Ди Марија – 24 милиона евра
        Карим Бензема – 29 милиона евра
        Кака – 65 милиона евра
        Кристијано Роналдо – 93 милиона евра
        Рикардо Карваљо – 7,8 милиона евра
        Месут Озил – 19 милиона евра
        Сами Кедира – 14,5 милиона евра
        Фабио Коентрао – 29 милиона евра
        Хозе Каљехон – 6,4 милиона евра
        Нури Сахин – 9 милиона евра
        Лука Модрић – 38 милиона евра
        Иско – 27 милиона евра
        Асијер Илараменди – 39 милиона евра

        Укупно 492,4 милиона евра у протекле 4 сезоне.

        А замислите колику су онда зарадили за 4 сезоне???

        Comment


        • 500 miliona da bi uzeli ligu, kup i superkup. Valjda su trofeji najvazniji kraljevskom klubu, a ne zarada?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            500 miliona da bi uzeli ligu, kup i superkup. Valjda su trofeji najvazniji kraljevskom klubu, a ne zarada?
            Хех..наравно да јесу, намерно сам то написао да виде људи какав је фудбал бизнис у ствари.
            Доведеш играча за 93 милиона, а од њега зарадиш 3 пута толико, лупам.

            Comment


            • jos jedan dokaz da Pereza ne zanimaju trofeji

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                jos jedan dokaz da Pereza ne zanimaju trofeji
                Ne razumem odakle si to izvukao. To sto ima megalomaniju i ponekad preplacuje igrace i juri samo superzvezde ne znaci da ga ne zanimaju trofeji, bas naprotiv.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ponudjen Ibrakadabra za 20 miliona. Ibra i Ronaldo u istom timu..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Vidim moju ovu ekonomsku disertaciju niko ne komentarise

                    Inace uzeh danas Ibrinu biografiju da procitam, kako je lud frajer mrak

                    Hajde dovedite ga ne daj boze da pustite Pipitu nama
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Real potvrdio da je Illarramendi placen 32 miliona, ne 38 ili 39 koliko mediji navode.

                      Ma kakvi, hoce Ibra 12 miliona platu. Blesav covek.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Zar nije bilo price da je postignut neki dogovor izmedju Reala i PSZ da se u sledece dve sezone ne dovode igraci u PSZ koje je Karlo trenirao? Ili sam ja nesto lose razumeo.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Jebiga, covjek nije htio da grije klupu Henryu i Bergkampu, sada kada se proslavio, vala moze primat 12 miliona po sezoni kad je dobar i garantuje golove
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Real potvrdio da je Illarramendi placen 32 miliona, ne 38 ili 39 koliko mediji navode.

                            Ma kakvi, hoce Ibra 12 miliona platu. Blesav covek.
                            Sta je to za Peru, vadi on te pare iz desnog dzepa

                            Comment


                            • Nema u Realu niko toliku platu, jedino Ronaldo, ostali imaju mnogo manje.

                              Pa evo Isco i Illarramendi po 2.5 miliona. Kakav Ibra, ako nije mogao sa Messi-em, nece ni sa Ronaldom, a i mator je.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma salim se malo, nema od toga nista. Morace onda Cristiano da putuje, kao sto kazes oni zajedno ne mogu da igraju ..

                                Comment

                                Working...
                                X