Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Mandzukic = krampa,u Bayernu moze i malo veci balvan da bude napadac...to sa avangardama zadrzi za sebe molim te i prodji me se ziv bio,nemam apsolutno nikakvu namjeru ni zelju da diskutujem s tobom...

    Zaboravih da ti kazem da se uprostojis jer cu te banovati,ovo ti je jubilarni milioniti nalog
    Opa nisam znao da znas ko sam, najbolje tako, prodji me se.
    Pa sto si mi onda odgovarao?
    Krampa je vrhunski spustio milion lopti prsima u finalu (sto krampe bas i ne rade), eto i kod gola je to napravio.

    Uglavnom, Realu bas fali takav napadac.

    Comment


    • Originally posted by perkan View Post
      Daj ohladi sa tim nacionalizmom. Mandzukic je trenutno najbolji napadac na svijetu, rezultat je MAJKA svih vrijednosti. Ne bitno je ko je bolji tehnicar, suter, ovo, ono, ko je jutros jeo, a ko se sinoc isro ali REZULTAT sve govori.

      Ali kad si me povukao za jezik da ti objasnim: covjek je napadacka avangarda. Niko od napadaca jos ne donosi toliko ekipi koliko to Mandzukic radi. Ne bi sad da pisem, zna se o cemu se radi, to su pisali i u jednom Daily Telegraphu (najugledniji britanski dnevnik), tako da mozes procitati. Real igra isti sistem kao i Bayern, tako da bi Mandzina energija povezala Ronalda i Balea (ili DI Mariu ako se vrati u formu). Yaya Toure na zadnjem veznom daje MNOGO i mocni Marcelo (u formi) i to je to. Bayern je puno dobio sa Danteom i Martinezom ali sa Mandzom najvide. Svi ostali igaci kao i trener su isti a lani nisu nista osvojili a ove sezone sve. Najvise jer je staticni Gomez (inace covjek koji zabija samo jazavcima na 3:0, nikad veliku utakmicu nije rijesio) otisao na klupu a Mandzukic (zabija svima i to svuda) u prvu postavu. Olic je puno donosio ekipi ali Mandzo radi neke extra stvari.

      Benzema je kvalitetan napadac, van forme, ali potpuno je drukciji igrac, i da naravno da je losiji od Mandzukica, di mu je Liga Prvaka? Da ne bi bilo "ne igra Benzema sam ma terenu" u Bayernu za Mandzukica govore da im je glavni igrac a Benzema to nije bio u Realu tako da mu je bilo i lakse. Toliko.
      Prosto mora da pitam... Jel ti trolujes ovim velicanjem Mandzukica?
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment




      • Evo ga novi dres. Lep je.



        SB ‏@Realmadridplace 3m

        Florentino: Lewandowski scored 4 goals against us and I greeted him but we already have the two best strikers.
        Izgleda da Florentino ne zeli da proda Higuain-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Mandzukic , pa Messi i Cristiano , realnost

          Nikad mi nece biti jasno velicanje tog covjeka , zabio je 20 golova u sezoni i sad je on kao neka klasa .. Da podsjetimo , Mario Gomez kad je bio starter u tom Bayernu zabijao je opusteno 40-45 golova u sezoni u svim takmicenjima ;)

          Kakav crni nacionalizam , samo su ljudi realni , jedini ti nisi realan , ali navikli smo od tebe da dizes sve sportiste iz Hrvatske ( Cilic osvaja Wimbledon 100 % i slicne stvari ) , sjecam se da si jedno vrijeme hvalio Budana toliko , da bih , da ne pratim fudbal u jednom trenutku pomislio da je rijec o jednom od najboljih svjetskih napadaca , ako ne i najboljem ..

          A ovo da je Mandzukic bolji od Benzeme je nesto prejako
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • S obzirom da ima Bilala pored sebe, moze i panj da se postavi i ima da daje golove. Dobar je Mandza, sve vise od toga je preterivanje. Gomez bi dao 40 golova da je bio zdrav na pocetku sezone.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Dobro sad neki ovde preterase i u podcenjivanju, po meni vrlo dobar napadac, mnogo jak, odlicna igra glavom, finishing zadovoljavajuci, fizicke predispozicije savrsene, dobro se gradi. Naravno, nije bolji ni od jednog igraca Reala, ali se slazem da je Realu potreban takav tip igraca pre nego ovi sto ima, neko ko ima osecaj za gol i samo da se klanja Ronaldovim i ako dodje Bale-ovim loptama
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Real ponudio 70 miliona eura za Bejlaru, barem tako kazu spanski mediji.

                Zidane ne dozvoljava da Jese ide na pozajmicu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Шта је са Ц-ом


                  Comment


                  • http://www.mozzartsport.com/vesti/lu...ona-evra-video

                    Comment


                    • Tvrdi Marka, koja ne greši kada je Kraljevski klub u pitanju
                      To sam procitao,nisam dalje...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • http://www.marca.com/2013/05/31/futb...369954958.html

                        Valdano: "De todos los delanteros para el Madrid me quedo con Higuaín"
                        Ima jos slijepaca,nisam sam
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 52m
                          Thiago Alcantara's father,fmr WC94 champion Mazinho,gave his ok to allow negotiations with Real Madrid, and meetings have already started
                          Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 51m
                          It is already a huge leap ahead of Manchester United's position on Thiago Alcantara. Mind: his price will be 18m until July 31
                          sigpic

                          Comment


                          • Video sam i ja ovo, bice jako interesantno ako Thiago dodje u Real. Naravno, onda sam ubedjen da Cesc ostaje, ne bi takva dva kreativca Barca pustila u istom prelaznom.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ne verujem ipak da ce se ovo ostvariti, sta ce im Thiago ako dovedu Isca, a vec imaju mocnog Mesuta? Tu su najverovatnije i Bejlara, CR, mozda i Suarez.
                              Mozda ga dovedu cisto da bi se izivljavali nad Barcom
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ma nema teorije da Thiago ode u Real. Jedina stvar koju bi dobio iz tog transfera je ogromna kolicina mrznje u Barceloni. United je mnogo realnija opcija, ako se odluci da ode.

                                Comment

                                Working...
                                X