Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Real je zreo za renoviranje.
    Ova ekipa je napravljena za Murinja, a čak ni on nije bio preuspešan sa njom.
    Vidim pokušavaju da dovedu Murinjovo željeno pojačanje i plate ga koliko bi dali za 3-4 vrhunska igrača i stvarno se pojačali.

    Comment


    • Agger je po vama bio jedno vrijeme medju najboljim na svijetu stoperima,Johnson najbolji bek kojeg je liga vidjela u posljednje vrijeme,Reina prekucava,o Gerrardu ne bih trosio rijeci i eto on velikan...i ne moze 6. mjesto,znaci pusti meni tu pricu sistemi,fazoni mislim to sve stoji,ali brate prvih 6 + dosli Coutinho i Sturridge

      Da ne duljim dalje,od srca se nadam da nece u Real,za mene izvikan covjek maksimalno i pored znanja koje zaista posjeduje
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Agger je po vama bio jedno vrijeme medju najboljim na svijetu stoperima,Johnson najbolji bek kojeg je liga vidjela u posljednje vrijeme,Reina prekucava,o Gerrardu ne bih trosio rijeci i eto on velikan...i ne moze 6. mjesto,znaci pusti meni tu pricu sistemi,fazoni mislim to sve stoji,ali brate prvih 6 + dosli Coutinho i Sturridge

        Da ne duljim dalje,od srca se nadam da nece u Real,za mene izvikan covjek maksimalno i pored znanja koje zaista posjeduje
        Ne znam sto pominjes ove stvari, kada su ovi igraci najvise zakazali ove sezone, a ti ih pominjes. Johnson jeste bio jedan od boljih nekada davno, vise to nije, na momente pokazivao sta zna, ali kiksao strasno, Aggera povrede unistile, Reina odavno postao kiksac, a Gerrard prvi deo sezone ocajan, Skrtel raspad i mora veteran da ga menja u prvoj i ne moze 6. mesto. Nema pusti price, to ne stoji, to je cinjenica, kao i cinjenica da je tek dosao trener novi, novi stil, navikavanje igraca na novi sistem, adaptacija, i pored svega toga, uvode se klinci da igraju, Suso, Sterling, Wisdom i ne znam ko sve jos.
        Da dodam da Everton ima i Mirallasa koji je bas potcenjen igrac, i odlicne stopere u vidu Jagielke i Distana. Bezveze pricas Akane, i sam znas da nisi u pravu po tom pitanju.

        A sto se tice Suareza samog, rekao sam, bolje lezi Cavani u tom sistemu, jer Suarez bez viska slobode nije isti igrac. O kvalitetima ne bi raspravljao...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Iako bih voleo da Suarez ostane u PLu, ako Liverpul dobije ponudu od 45-50m funti treba ga prodati... za te pare se mogu dovesti vrhunski igraci koji bi popunili sve rupe. A da smo videli da Liverpul moze da igra bez Luisa, videli smo.

          Cisto sumnjam da ce Real dati te pare, jedino ako ne uspeju da dovedu Kavanija ili Bejla...

          Comment


          • Samo jos da dodam posto je KE spominjao reprezentaciju...u pravu si on je sada glavni igrac Urugvaja

            http://www.rezultati.com/tablica/Wbf...#table;overall

            Dok je on Forlanu vodu nosio bilo je drugacije...odoh da spavam
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • U Liverpulu nema nijedan igrač koji može da igra u Realu.
              Realu je potreban Kavani.
              Realu je potreban Gundogan.
              Još štoper, tipa iz Dortmunda.

              I eto 70m koje bi dali za precenjenog Bejla.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Samo jos da dodam posto je KE spominjao reprezentaciju...u pravu si on je sada glavni igrac Urugvaja

                http://www.rezultati.com/tablica/Wbf...#table;overall

                Dok je on Forlanu vodu nosio bilo je drugacije...odoh da spavam
                Kopa, brate, Kopa.

                http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Copa_Am%C3%A9rica

                Najbolji strelac ekipe, najbolji igrac prvenstva.
                Last edited by ExEric; 29-05-13, 23:17.
                sigpic

                Comment


                • Kad bi doveli Mandzu, Yayu Tourea, kad bi se Marcelo vratio u svoju najjacu formu, bili bi vrh.

                  Comment


                  • Florentino Perez: Bale was born to play for Real Madrid
                    Ajde Florentino zavrsavaj to..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by KingEric7 View Post
                      Kopa, brate, Kopa.

                      http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Copa_Am%C3%A9rica

                      Najbolji strelac ekipe, najbolji igrac prvenstva.
                      Naravno,ali je i tada tu bio Diego,istinski lider...sad je vec on svoje odradio i evo gdje su

                      @perkan

                      Mandzukic moze doci samo Benzemi kopacke da ocisti s vremena na vrijeme,on mi je za tog zanimanja nekako...

                      Ako ce vec neko da dolazi iz PL i ako ce da se kesiraju pare onda mi brate daj Rooneya,pravog i ozbiljnog igraca koji se podredjuje timu i to je to.Izmedju njega i Suareza ne da se ne dvoumim nego mi je uopste smijesno pricati
                      Last edited by AK47; 30-05-13, 09:12.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Naravno,ali je i tada tu bio Diego,istinski lider...sad je vec on svoje odradio i evo gdje su

                        @perkan

                        Mandzukic moze doci samo Benzemi kopacke da ocisti s vremena na vrijeme,on mi je za tog zanimanja nekako...

                        Ako ce vec neko da dolazi iz PL i ako ce da se kesiraju pare onda mi brate daj Rooneya,pravog i ozbiljnog igraca koji se podredjuje timu i to je to.Izmedju njega i Suareza ne da se ne dvoumim nego mi je uopste smijesno pricati
                        Daj ohladi sa tim nacionalizmom. Mandzukic je trenutno najbolji napadac na svijetu, rezultat je MAJKA svih vrijednosti. Ne bitno je ko je bolji tehnicar, suter, ovo, ono, ko je jutros jeo, a ko se sinoc isro ali REZULTAT sve govori.

                        Ali kad si me povukao za jezik da ti objasnim: covjek je napadacka avangarda. Niko od napadaca jos ne donosi toliko ekipi koliko to Mandzukic radi. Ne bi sad da pisem, zna se o cemu se radi, to su pisali i u jednom Daily Telegraphu (najugledniji britanski dnevnik), tako da mozes procitati. Real igra isti sistem kao i Bayern, tako da bi Mandzina energija povezala Ronalda i Balea (ili DI Mariu ako se vrati u formu). Yaya Toure na zadnjem veznom daje MNOGO i mocni Marcelo (u formi) i to je to. Bayern je puno dobio sa Danteom i Martinezom ali sa Mandzom najvide. Svi ostali igaci kao i trener su isti a lani nisu nista osvojili a ove sezone sve. Najvise jer je staticni Gomez (inace covjek koji zabija samo jazavcima na 3:0, nikad veliku utakmicu nije rijesio) otisao na klupu a Mandzukic (zabija svima i to svuda) u prvu postavu. Olic je puno donosio ekipi ali Mandzo radi neke extra stvari.

                        Benzema je kvalitetan napadac, van forme, ali potpuno je drukciji igrac, i da naravno da je losiji od Mandzukica, di mu je Liga Prvaka? Da ne bi bilo "ne igra Benzema sam ma terenu" u Bayernu za Mandzukica govore da im je glavni igrac a Benzema to nije bio u Realu tako da mu je bilo i lakse. Toliko.
                        Last edited by perkan; 30-05-13, 11:11.

                        Comment


                        • Kakav Mandzukic...
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Mandzukic = krampa,u Bayernu moze i malo veci balvan da bude napadac...to sa avangardama zadrzi za sebe molim te i prodji me se ziv bio,nemam apsolutno nikakvu namjeru ni zelju da diskutujem s tobom...

                            Zaboravih da ti kazem da se uprostojis jer cu te banovati,ovo ti je jubilarni milioniti nalog
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Nadovezao bih se samo kratko na ovo Suarez-Kavani.

                              U Realu Suarez nema sta da trazi, bar ne u ovakvom Realu i tom sistemu gde moras Ronaldu da se klanjas pa tek onda da igras fudbal. Sa druge strane, dovedi Kavanija u Rodzersov sistem i upropastices vrhunskog napadaca. Jednostavno je neke stvari nezahvalno porediti, ne igraju svi treneri isti fudbal. Suarez nije potreban Realu i ako ga uzmu nece nista napraviti. Zakucace Ronalda cim mu prvi put ne doda loptu kad je sam. Da ne pricam ako bi dosao i Bejl.
                              sigpic

                              Comment


                              • a ja da se nadovezem na ovu priču vezano za Mandžukića...znači lik daje većinu golova tako što šuta na prazan gol sa 2 metra udaljenosti i onda se tamo nešto raduje kao da je makazicama zabio....ako Levandovski pređe u Bajern Mario samo tako leti iz kluba, pazite šta vam kažem....lnače govoriti da je najbolji na svijetu na svojoj poziciji je totalno apsurdno pored toliko dobrih igrača...iskreno meni je bolji Lukaku iz WBA od Mandžukića...

                                Comment

                                Working...
                                X