Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ne bih se ja tu razbacivao klasama...

    Moji argumenti protiv njega nemaju nikakve veze sa glavom nego sa igrama

    1.Covjek umije da promasi vanserijski i nije neki realizator,ove sezone 51 nastupa 24 gola(od kojih je dosta nebitnih i pri rjesenim utakmicama),a prica se kao da je dao 124

    2.Sebican je do granice odvratnosti i jasno se vidjelo po Liverpool koliko momci igraju ljepse i rasterecenije kad njega nema

    3.Napadac u Realu mora da igra skroz za tim jer nije prva opcija u napadu i ako vec ima sve te mane onda bi makar valjalo da zna glavom,a tu je Cavani odlican,dok Suarez nije

    Ja prosto njega ne bih volio vidjeti u Realu,nikako mi nije za taj klub i nadam se najiskrenije da nece doci

    Nikad ga niti jedan ozbiljan menadzer nije htio,meni sve jasno odavno
    Kad procitam ovo i da ne znam o kome se radi rekao bi da se prica o Destru ili nekom jos gorem.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Akane, ne racunajuci repku, 44 nastupa, 30 golova... Nemoj mi ovde siriti dezinformacije...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nijedan ozbiljan menadzer ga nikad nece htjeti dovesti,a ja se nadam da Ancelotti nece da napravi gluposti,ozbiljan igrac Realu treba...

        Fresko zajebao sam se za to,iz glave je bilo ostao mi broj nekako...
        Last edited by AK47; 29-05-13, 22:17.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ubedljivo najbolji napadac trenutno...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by mareliverpool View Post
            Ubedljivo najbolji napadac trenutno...
            Koji ne moze da odvede klub do jadnih prvih 6,Fellaini sa skartom od igraca bolji od njega
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nadam se Cavani-u, jer mi je drazi igrac od Suarez-a. Ko je bolji kao napadac, necu komentarisati, i jedan i drugi znaju napraviti duze pauze bez gola ili u slucaju Suarez-a da promase nemoguce. Ne verujem da bi Suljo mogao sa Ronaldom i da je Cavani bolja opcija za Real.

              Ako Cavani vec ne moze, onda neka se ne dovodi napadac, neka igra Benzema, Morata ce biti rezerva. Za golove neka sluze Bejlara(ako dodje) i standard CR.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ne znam koliko pije vodu ta prica oko ozbiljnih trenera.

                Dosao je u januaru iz Ajaksa, u periodu kada retko ko kupuje tako dobre igrace, jer je Liverpul dao Tores i trebao im je napadac hitno. Da je ostao do juna u Ajaksu, pitanje je da li bi ga Liverpul uzeo.

                Razumem ja da ga ti ne bi voleo u klubu zbog reputacije, ali umece mu ne mozes osporiti.

                Zna da promasi, a Iguain ne zna ... Sebican jeste, ali nista gori od Ronalda. Kazem ti, uz jak menadzemnt moze se to dovesti u red sigurno.
                sigpic

                Comment


                • Cavani sa Hamsikom i Lavezziem ludilo prosle sezone u LS-u,ostali igraci su mi bezveze

                  Agger,Reina,Johnson,Gerrard,Coutinho,Sturridge i ne moze prvih 6...znaci ne trofej,ne LS,ne cak ni LE,nego prvih 6 i jos upropasti ekipu sa svojim idiotlucima,ma Cavani i to po svaku cijenu ne znam sta se uopste raspravljam

                  Higuain promasuje nema tu sta,ali on prosle sezone kao klupa zabije 26-27 golova i to niko i ne spominje...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Fresko zajebao sam se za to,iz glave je bilo ostao mi broj nekako...
                    Nemoj ti meni to "iz glave". U diskusiju ne znam da l' bih smeo ulaziti jer bih onda bio subjektivan, samo cu dodati da nije toliko sebican i da je jedan od kreativnijih igraca u ligi. L'pool igra lepo i sa njim i bez njega, ali ume da gusi loptu ponekad.
                    Iskreno, ni meni on nije igrac za Real, tu se bar slazem...

                    Pretera ga Akane, poredis PL i Seriju A koja je raspad gde igra samo Juve od ozbiljnih timova, plus Coutinho i Sturridge su dosli kasnije, adaptation needed...
                    Last edited by Freshman; 29-05-13, 22:25.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Pa svrha pojacanja i jeste da ne promasuje kao prethodnik.

                      Nije to nista oko kvaliteta, jednostavno Cavani drazi igrac. Ne svidja mi se ideja da se limitira Suarez, nije to isti igrac.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Cavani sa Hamsikom i Lavezziem ludilo prosle sezone u LS-u,ostali igraci su mi bezveze

                        Agger,Reina,Johnson,Gerrard,Coutinho,Sturridge i ne moze prvih 6...znaci ne trofej,ne LS,ne cak ni LE,nego prvih 6 i jos upropasti ekipu sa svojim idiotlucima,ma Cavani i to po svaku cijenu ne znam sta se uopste raspravljam

                        Higuain promasuje nema tu sta,ali on prosle sezone kao klupa zabije 26-27 golova i to niko i ne spominje...
                        Znaci Higuain je bolji od Suarez-a?
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Znaci Higuain je bolji od Suarez-a?
                          Nije naravno,Suarez je bolji igrac ja se ne pravim lud...ali Cavani jeste,barem za Real i sve ove jace ekipe
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Nemoj ti meni to "iz glave". U diskusiju ne znam da l' bih smeo ulaziti jer bih onda bio subjektivan, samo cu dodati da nije toliko sebican i da je jedan od kreativnijih igraca u ligi. L'pool igra lepo i sa njim i bez njega, ali ume da gusi loptu ponekad.
                            Iskreno, ni meni on nije igrac za Real, tu se bar slazem...

                            Pretera ga Akane, poredis PL i Seriju A koja je raspad gde igra samo Juve od ozbiljnih timova, plus Coutinho i Sturridge su dosli kasnije, adaptation needed...
                            Pa dobro koga ima Fellaini,lijevog beka i koga jos,Nikicu Jelavica,Leona Osmana,Hibberta,koga?
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Pa dobro koga ima Fellaini,lijevog beka i koga jos,Nikicu Jelavica,Leona Osmana,Hibberta,koga?
                              Ima sistem koji traje 10 godina, i Moyesa koji je trener 10 godina, poredis babe i zabe, BR tek dosao i tek implementirao svoj stil i filozofiju igre, igrali klinci, u startere usao Sterling, najmladji tim u ligi, bez iskustva. Otisli smo od teme predaleko, ne bi dalje isao.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Pa dobro koga ima Fellaini,lijevog beka i koga jos,Nikicu Jelavica,Leona Osmana,Hibberta,koga?
                                Pijenara, trcao kao lud ove godine
                                Kavani je ono sto je potrebno Realu i to je fakat.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X