Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Carlo trazio Gundogan-a, ali je predsednik Dortmund-a rekao Florentinu da ceka jos godinu dana na njega.



    Ovaj kaze da Real nije nudio nista za Suarez-a.



    možda i bolje za napredak Gundogan-a da ostane još godinu u Borusiji, tek mu je 21.

    mislim da se Suarez ne bi uklopio u Real-u, tip igrača koji voli voditi glavnu riječ u napadu i imati slobodu kretanja, a to u Realu je nemoguće pored CR7 koji je lider trenutno , još ako eventualno Bejl dođe tek onda nema prostora za Suareza, barem po meni...inače ne vjerujem da je Real zaineresovan za Suareza, Cavani je prvi pik

    Comment


    • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 8h

      Real Madrid preparing a 75m€ bid for Gareth Bale,according to 2 different spanish papers. To be concrete in mid-june after club's election
      Ajde batice, uzimajte ga!
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • "We want Zidane to lead the sporting project for the next four years," Perez told Cadena Ser.

        "He will decide which players will be sold and who we will try to sign."
        Florentino..

        "Carvajal? He will return to Real Madrid this summer."
        Cim Zidane ima odresene ruke, siguran sam da ce doci Bejlara, jer ga obozava moze se slobodno reci sportski direktor.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • http://espnfc.com/news/story/_/id/14...l-lurk?cc=5739
          sigpic

          Comment


          • Da li ce se prvi put u historiji desiti da neki klub kupi drugi klub ?

            Ajde Gerethe predji u Real da te pocnem gotiviti, krivo mi sto takvog igraca moram da mrzim
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Da li ce se prvi put u historiji desiti da neki klub kupi drugi klub ?

              Ajde Gerethe predji u Real da te pocnem gotiviti, krivo mi sto takvog igraca moram da mrzim
              Ne moras.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sutra potpisivanje ugovora sa Fly Emirates-om, verovatno i predstavljanje dresa za sledecu sezonu. Bwin povecao sponzorski ugovor sa Realom, samo sto je sada drugaciji vid saradnje, nije vise generalni sponzor.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Di Maria nazalost sve blize PSG-u,zao ce mi biti ako ode jer sam vidio da je u mogucnosti da igra fantasticno,ali ove sezone je bas klosario u najmanju ruku...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Cavani eyes 'dream' Real Madrid or Barcelona move
                    Suljo izgleda dolazi iz LFC-a, a evo i Cavani se gura.

                    Nista, morace Florentino i Benzemu da proda.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • indykaila News ‏@indykaila 1m
                      #Suarez:''So far I have not received any official offer from Madrid.'' #LFC
                      Florentino nemoj slucajno da je saljes,Cavani ceka
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Cekajte, ako ja dobro vidim, vi bi pre kupili Kavanija nego Suareza?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Cekajte, ako ja dobro vidim, vi bi pre kupili Kavanija nego Suareza?
                          Ne vole svi Suareza brate...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ja uopste,ali uopste ne bih volio da dodje Saurez

                            Sto se mene tice ne bih se dvoumio sekunde kada bih mogao da biram izmedju njih dvojice.Moja je zelja bio Aguero,ali Cavani par centimetara iza...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Mislim, covek ima malih problema u glavi, ali to na stranu, pa za pola klase bolji igrac od Kavanija.

                              U reprezentaciji se sve vidi, ko nosi taj tim. Da igraju istu ligu, pokazalo bi se odlicno ko je bolji igrac.

                              Jedino mu temperament i ponasanje mozes zameriti. Nekada zna i da siluje malo, ali pod ozbiljnim i autoritativnim menadzerom, mislim da bi sve to nestalo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne bih se ja tu razbacivao klasama...

                                Moji argumenti protiv njega nemaju nikakve veze sa glavom nego sa igrama

                                1.Covjek umije da promasi vanserijski i nije neki realizator,ove sezone 44 nastupa 24 gola(od kojih je dosta nebitnih i pri rjesenim utakmicama),a prica se kao da je dao 124

                                2.Sebican je do granice odvratnosti i jasno se vidjelo po Liverpool koliko momci igraju ljepse i rasterecenije kad njega nema

                                3.Napadac u Realu mora da igra skroz za tim jer nije prva opcija u napadu i ako vec ima sve te mane onda bi makar valjalo da zna glavom,a tu je Cavani odlican,dok Suarez nije

                                Ja prosto njega ne bih volio vidjeti u Realu,nikako mi nije za taj klub i nadam se najiskrenije da nece doci

                                Nikad ga niti jedan ozbiljan menadzer nije htio,meni sve jasno odavno
                                Last edited by AK47; 29-05-13, 22:13.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X