Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo momci!Samo hrabro
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Cestitam na pobjedi Wadi, Akisi i ostalim ;)
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Nadam se da mozemo do finala... Ali realno da nije bilo crvenog svasta bi bilo...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Realno gledano, United je bio bolji veceras, cak i posle crvenog su imali svoje sanse. Real je po meni bio jako slab i verujem da bi tesko bilo da se prodje da nije bilo crvenog. Sto se tice crvenog kartona, po meni nije bio, ali se daju za opasnu igru isti. Jbg, procena sudije, po meni pogresna, ali nije da je prvi puta da je neko dobio crveni.

          Ono sto mi se nije svidelo je cinjenica da je United imao par odlicnih sansi posle crvenog kartona i opet ta igra kod prekida jadna. Kod gola, jbg, Varane je tu pogresio, trebao je izbaciti u korner, ne vracati. Generalno je Mr. Clean bio odlican, jedna greska koja je mogla kostati skupo, ali na srecu nije. Mnogo srece kod prolaza, nadam se boljim izdanjima u nastavku takmicenja i da ce se uspeti doci do desete titule.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Lose,lose,ali na svu srecu smo prosli dalje.Nadam se da cemo sada izvuci nekog lakseg protivnika. Galata/Salke,Porto/Malaga,Valencia/Psg
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Ја све то гледам овако: Реал је неподношљиво неуспешан задњих година и Мурињо као супер тренер је требало те уображене принцезе од играча у краљевском клубу мало да спусти са ружичастог облачка и натера да проливају крв, сузе и зној.... лично бих волео да Мурињу то пође за руком и да их достојанствено и поносно напусти да наставе да свирају к...... и да лепо пређе у Манчестер и да тамо докаже да није случано и на срећу добио те титуле... ето тако и навијам и пратим фудбал.
              Last edited by Žika; 05-03-13, 22:01.
              sigpic

              Comment


              • Nisam hteo ovako ali....

                Comment


                • Cestitke navijacima Reala. Vise srece, iskoristili ste svoje sanse. Dvomec je bio na noz, bilo je 50/50 za obe ekipe.

                  Iskreno mislio sam da navijam za vas do kraja, ali posle ovoga jednostavno necu moci.

                  Svaka cast Ronaldu i Murinjo na ponasanju, imaju apsolutni respekt sa moje strane, zelim vam puno srece ali bicu protiv vas .

                  Nisam ni verovao toliko u prolaz, tako da nisam ni toliko iznenadjen, samo mi je zao sto je moralo ovako. 11 na 11 ok, nema problema, svaka cast, ali ovako...

                  Opet, ja sam popizdeo bas, bas i mozda ne razmisljam bas najbolje, .

                  Pozz Wadi, Edohzu i Akanu ;)
                  sigpic

                  Comment


                  • I ne mogu da ne čestitam mom omiljenom treneru broj dva Mou, strašnom Ozilu i sjajnom malom Varanu, kao i njihovim navijačima. Srećno!
                    Last edited by miloolja; 05-03-13, 23:20.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Cestitke ljudi na prolazu i na rezultatu. Sve najbolje u daljem takmicenju

                      Ronaldo velicina! Jos jednom pokazao!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Cestitke ljudi i od mene , u nastavku cu navija ti za Real da osvoji

                        Edit: Iako ste nas izbacili vise bih voleo vi da osvojite nego Bayern :P:

                        Comment


                        • E sad fino da napisem koju o utakmici kao covjek...

                          United je igrao zatvoreno i mnogo su trcali,a Realovi igraci to nisu najbolje ispratili.U drugom poluvremenu odbija se lopta od Welbecka i direktno u vrh Ramosove kopacke za 1:0.Covjek namjestio nogu da primi,ali nije imao srece jbg.Katastrofalno mi je izgledalo to sto je Real igrao bez desnog beka,znaci konstantno otvoren prostor dole,ali ne smiju da dodaju onom balvanu.Jos kad je izasao Di Maria,a usao Kaka bas sam se smorio jer se Brazilac krece kao hladovina trenutno.CR isto nikako nije bio na nivou i ono sto mi je uvijek smetalo kod njega je to sto se u vrlo povoljnim situacijama za pas on ne odlucuje za to nego za naravno sut koji ide 10 metara vani.Na kraju taj crveni koji jeste okrenuo stvari,ali sam iskreno mislio i nakon njega da ce se United bolje braniti,odnosno kao sto su i do tada,ali su na srecu pali za par minuta i sve je bilo rjeseno.Nikako mi se nije svidjela igra i pristup juce,pa nakon drugog gola nisu ni potrcali kako treba mada su se kasnije izrodile 2-3 odlicne sanse.Varane je odligrao odlicno,jbg kod one intervencije htio je najbolje,ali se lopta nesretno odbija i sta ces sada...Ramos meni isto odlican,dokazao da RVP ne moze se naigrati u najvecim utakmicama,ipak je on napadac koji sa 30 godina nije u LS nista znacajno uradio i tako ce i ostati.Lopez jbg stvarno prijatno iznenadio i hvala mu velika za ove tri utakmice pa sta god bilo do kraja.Vidim lagano se pise da bi United to rutinski priveo kraju 40 minuta prije kraja,ja zaboravio da su igrali s Realom kontam s Wiganom igrali...

                          Daj Juventus,daj i Bayern daj sta god hoces,Real je Real i kad nista ne ide sto bi rekao Luis Figo
                          Last edited by AK47; 06-03-13, 10:17.
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Srećan Rođendan







                            sigpic

                            Comment


                            • Na fb SKa vodi Raul ispred Zizua, Ronaldo vise glasova od Di Stefana

                              Samo da konstatujem da Luka u zadnje vrijeme objasnjava, mnogo bolji od Ezila trenutno
                              sigpic

                              Comment


                              • Odigrao utakmicu i po kako treba,ocajan je bio cijelu sezonu...

                                Treba sacekati pa vidjeti sta ce uraditi do kraja
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X