Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Cristiano da otprilike 50 -60 golova u svim takmicenjima , Benzema da 35 ..

    Cristiano igra svaku utakmicu po 90 minuta , Benzema 90 minuta igra samo kad Higuain nije zdrav .. Cristiano sutira sve penale , sutira na svakoj utakmici par puta sa preko 30 metara .. Eh sad , zamijenite im uloge , zamislite da Benzema sutira sve penale , da ima slobodu kao Cristiano , da igra svaku po 90 minuta i onda vidite ko bi bio najbolji strijelac ( a samim tim bi za vecinu bio i najbolji igrac ) .. Umjesto Benzeme mozete slobodno i Higuaina , svejedno je ..
    Ima tu logike Dalinjo ali imaj u vidu to da ni Benzema ni Iguain ne bi mogli da trce i pokrivaju prostor onim tempom kojim to radi Ronaldo. Ajde penali ok ali sutevi sa distance nisu karakteristika ni Benzemi ni Iguainu niti bi oni to mogli da rade. Sigurno je da Ronaldo ispuni sve sto se od njega ocekuje. Necu da ulazim dublje u pricu, sve su Vedara i Brajkulica rekli ali sto se mene tice Ronaldo je opravdao sve ulozeno u njega.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Pa sada, igrac kao Matri ne bi nikada krocio u Real, ali ajde, necemo o tome.

      Svakako da je Ronaldo najbolji igrac Reala i nemam ja problem sa tim sto on izvodi sve, neka izvodi, ne interesuje me to. Kazem, Real je u kanalu iz razloga sto igraju samo na njega, ne ukljucuju se saigraci u igru i tu je Mou pogresio, jer pokusava da samo Ronalda koristi sto je nemoguce, ma koliko CR bio dobar, ne moze sam da igra. Real treba da se vrati na timsku igru i da se svi koriste. Osakatila ih je i povreda Marcela, koji Ronalda cini jos ubitacnijim, jer je covek veoma opasan po levoj strani. Koliko god Ronaldo igrao dobro prosle sezone, celi tim je igrao vrhunski, zato su i dosli do uspeha, ne zbog samog Ronalda i po meni se tu niko ne treba stavljati u prvi plan, jer su svi podjednako zasluzni za titulu. Pred kraj sezone, kada su se Messi i CR takmicili ko ce vise golova da utrpa, videlo se da Real slabo igra. U tom ritmu su nastavili u novoj sezoni i sta je tu je. Sada treba da se gleda da se sto pre probude i mislim da je odmor dosao u pravom momentu za celu ekipu, da iskuliraju malo svi i da se vrati mir u svlacionicu.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Ima tu logike Dalinjo ali imaj u vidu to da ni Benzema ni Iguain ne bi mogli da trce i pokrivaju prostor onim tempom kojim to radi Ronaldo. Ajde penali ok ali sutevi sa distance nisu karakteristika ni Benzemi ni Iguainu niti bi oni to mogli da rade. Sigurno je da Ronaldo ispuni sve sto se od njega ocekuje. Necu da ulazim dublje u pricu, sve su Vedara i Brajkulica rekli ali sto se mene tice Ronaldo je opravdao sve ulozeno u njega.

        Ma da , apsolutno imas pravo , nego meni samo kod njega smeta , sto bukvalno sve covjek moze da uradi u svom timu i onda kad vidi da Messi dodje do brojke od 87 golova u godini izjavi da ce napustiti klub , ako ne bude igrali vise na njega , e pa ne znam sta mu jos mogu dati , da prodju golmana i da mu je ostave na gol liniji da je on ubaci u gol , jedino jos to ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Ma da , apsolutno imas pravo , nego meni samo kod njega smeta , sto bukvalno sve covjek moze da uradi u svom timu i onda kad vidi da Messi dodje do brojke od 87 golova u godini izjavi da ce napustiti klub , ako ne bude igrali vise na njega , e pa ne znam sta mu jos mogu dati , da prodju golmana i da mu je ostave na gol liniji da je on ubaci u gol , jedino jos to ..
          Овде се сажем са тобом, тачно је да је Роналдо невероватан нарцис и егоцентрик, али опет не треба га ни толико критиковати због тога јер има основа да буде такав, вансеријски квалитет му то дозвољава донекле. Опет, да он зна да претера зна....али и да је користан по екипу, јесте и ту спора нема.

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Ima tu logike Dalinjo ali imaj u vidu to da ni Benzema ni Iguain ne bi mogli da trce i pokrivaju prostor onim tempom kojim to radi Ronaldo. Ajde penali ok ali sutevi sa distance nisu karakteristika ni Benzemi ni Iguainu niti bi oni to mogli da rade. Sigurno je da Ronaldo ispuni sve sto se od njega ocekuje. Necu da ulazim dublje u pricu, sve su Vedara i Brajkulica rekli ali sto se mene tice Ronaldo je opravdao sve ulozeno u njega.
            Jos ce neko steci utisak da ja mislim da Ronaldo za sve kriv i da nije opravdao ocekivanja.

            Kao sto sam rekao, za mene je glavni krivac Mou, to ne znaci da umanjujem njegove kvalitete, nego je jednostavno covek napravio par gresaka i sta sada da se radi. Covek je, svi mi cinimo greske. Hteo sam samo da istaknem da Real ne moze da igra samo na Ronalda jer od toga nema leba i nece nista uzeti ako tako budu igrali, to je sigurno. Prosle sezone su bas iz razloga sto su svi igrali za tim i bili to sto su bili i oborili te silne rekorde. Ronaldo je igrao i za druge i drugi su igrali za njega. Ove sezone, svi igraju za Ronalda, Ronaldo ne igra ni za koga. To i jeste problem. Ako to Mou ne moze da shvati, onda jebiga.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Ma da , apsolutno imas pravo , nego meni samo kod njega smeta , sto bukvalno sve covjek moze da uradi u svom timu i onda kad vidi da Messi dodje do brojke od 87 golova u godini izjavi da ce napustiti klub , ako ne bude igrali vise na njega , e pa ne znam sta mu jos mogu dati , da prodju golmana i da mu je ostave na gol liniji da je on ubaci u gol , jedino jos to ..
              To je problem njih egoisticnih... Dalinjo jesi Barselonin ali ja i Mesija smatram isto takvim kad vidim ona desavanja sa Ibrahimovicem, Viljom i slicno. Vole oni da bude sve podredjeno njima, vole da vladaju, da se osecaju autoritativno i mocno.

              Svakako da je Ronaldo dobrim delom zaprzio ovako losu atmosferu u ovoj sezoni onim izjavama da je nesrecan i pricom oko ugovora. Sve je to moglo bezbolnije, sad je poprimilo sire razmere i tesko da ce da se sloze kockice tako da verujem da ce Zoze na leto van Reala.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Samo vi nastavite , ja odoh da spavam

                I za kraj , nadam se da ce se Iker vratiti medju stative u iducem kolu , koji god razlog Mourinho imao da ga juce ostavi na klupi , jer koliko god za Barcu navijao , tuzno mi je onakvu legendu vidjeti na klupi

                Pozz ;)
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ма сви ти вансеријски фудбалери су егоцентрици, погледај само Ибрахимовића, Роналдиња, Тотија, Касана, Рунија, Тевеза, Снајдера, Риберија, Суареза....ови мало Барсини су ни лево ни десно, али то је и њихов квалитет, то је оно што их издваја од других, тј. научили су играче да свој квалитет подреде систему, а не да систем буде подређен њима.
                  Зато је нпр. Ибра у Барси прошао како је прошао, Рикелме исто итд.
                  Last edited by Brajkula; 23-12-12, 03:20.

                  Comment


                  • Uzdravlje Dalinjo kad se probudis imaces sta da vidis

                    Ubedicemo Vedaru da on uopste ne voli Ronalda i da je u teskoj zabludi.
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Ubedicemo Vedaru da on uopste ne voli Ronalda i da je u teskoj zabludi.
                      Шта Роналда, убедићемо га да не воли ни Реал

                      Comment


                      • Slobodno, na kraju ce da ispadne da volim Barsu i da mrzim kako neki kazu, Penalda.

                        Jednostavno me cela situacija iznervirala i mora nesto da se menja.



                        Nije smelo ovo da se dogodi..jednostavno nije..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Salimo se Vedaro ispeglace se sve ovo pa i meni je Real drag i to mnogo i ne prilici ovo kraljevskom klubu. Ovo nije nacin za resavanje problema to smo ustanovili. Voleo bih do tancina da znam odnos Murinja i Ikera pa onda da vidimo sta i kako da odemo u Madrid i da im objasnimo par stvari.

                          Pobedio si sa ovim vanzemlaljskim smajlijem to jest tuzicem
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Salimo se Vedaro ispeglace se sve ovo pa i meni je Real drag i to mnogo i ne prilici ovo kraljevskom klubu. Ovo nije nacin za resavanje problema to smo ustanovili. Voleo bih do tancina da znam odnos Murinja i Ikera pa onda da vidimo sta i kako da odemo u Madrid i da im objasnimo par stvari.

                            Pobedio si sa ovim vanzemlaljskim smajlijem to jest tuzicem
                            Gospodski smajli, zar si ocekivao nesto drugo?

                            I da, Brajkulice, nemam ja nista protiv tebe, nego eto, ne mozemo ti i ja nesto da se slozimo(pa se cesto raspravljamo), osim kada je Zvezda u pitanju naravno.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Хахахах....брате мрзиш ме као кера, намерно ме минираш
                              Биће на крају мој партнер Кондиција у праву да сам контраш
                              Почни да форсираш Италијане и има сваки па ће да се слажемо као рођена браћа

                              П.С. Брате, опусти се, нисам никада ни помислио да имаш нешто против мене, мсм таман посла немам појма одакле ти то....брат си ти, стара гуја кобра

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Gospodski smajli, zar si ocekivao nesto drugo?

                                I da, Brajkulice, nemam ja nista protiv tebe, nego eto, ne mozemo ti i ja nesto da se slozimo(pa se cesto raspravljamo), osim kada je Zvezda u pitanju naravno.
                                Bezi od njega on ce 2 oka u glavi da zavadi
                                Tako svi sa Brajkulicom pocnu, malo se raspravljaju pa se onda vole. Evo on i ja...niko da nas rastavi. Malo je prgav kad popije pa zbog toga on zabedi do kraja ali nije pokvaren lik, dobra dusa sve u svemu.

                                Za kraj: Real lagano stize ovih -16, osvaja LS a kup ce da prepusti da ne bude toliko dominantan ipak su gospoda
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X