Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    мисли да је овај бољи и то је то.
    Meni se samo radi o tome sto i on sam zna da nije bolji nego namerno to kaze da potpali vatru. A zamisli ti sad Kasiljasa koji ne moze javno o svemu jer bi se pretvorilo sve u cirkus sto vec jednim delom i jeste kad pogledas ovu sezonu i odnose u svlacionici Reala U svakom slucaju ovde najvise ispasta Adan...jadan decko ni kriv ni duzan stoji na golu a Kasiljas na klupi znas li ti koji je to pritisak jos zvanicno obrazlozenje ,,bolji si od Kasiljasa izvoli brani''. Jeste doktor brat moj Mou da zakuva e alal mu vera zato ga i volim najvise

    @Vilserice dobar je on covek i lik samo eto voli ovakve niske fazone, da mudruje da se pravi blesav. Meni je to dosta simpaticno samo sto mislim da je ova situacija sa kojom se sprda dosta ozbiljna. Definitvno najozbiljnije gazenje zulja u dosadasnjoj karijeri. Zamisli ti njegovu smelost to jest drskost da mrtav ladan odradi ovo (pricam bez obzira na to sto ne znam sta se konkretno izmedju Ikera i njega desava). Ovo ne moze svako.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      To sto je on osvojio LS sa Portom se ljude u Realu ne tice niti ce oni da dozvole da se on ophodi ovako sa legendom kluba, sa covekom koji ce na kraju imati najvise nastupa u istoriji najveceg svetskog kluba.

      Ja ga volim i cenim i sve, ali sve ima svoje granice. To sta on misli je ovde apsolutni idiotizam. Iker je sa jednom rukom i sa jednom nogom bolji golman nego sto ce to Adan ikada biti. Mogao je reci da se odlucio za Adana i gotovo, a ne da pravi normalnog coveka budalom i da kaze da je po njemu Adan bolji od Iker-a jer je to uvreda ljudskoj inteligenciji. Ovim postupkom i izjavom nije samo iskazao nepostovanje prema Iker-u koji nije problematicna osoba, vec nepostovanje prema klubu, jer samo lud covek moze da odbrani ovu njegovu izjavu da je Antonio fuckin' Adan bolji od Iker-a Casillas-a.

      Iker who ?

      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        samo lud covek moze da odbrani ovu njegovu izjavu da je Antonio fuckin' Adan bolji od Iker-a Casillas-a.
        Не браним ја Адана већ Муриња. Једноставно ја мислим да Мурињо понајвише замера Икеру због овог гласања за Барсине играче у избору за Златну лопту. Ето и то можете да тумачите као непоштовање клуба, као нпр. сад ово што је Мурињо ставио Икера на клупу. Реално гласавши ти за играча који игра за највећег ривала, а при том је твој клуб првак државе је омаловажавање свог саиграча, Роналда, а и самог клуба који је био испред тог клуба у коменути играч/и игра.
        Знао и он сам какав је Касиљас голман али не дозвољава тако неке ствари, Мурињо је суви провесионалац, вредан радник и он једноставно је оценио да овај минира тим неким поступцима његов ради. Тако смо дошли и до кланова у Реалу о којима се прича у медијима, Португал и Шпанија....неко каже лаж, неко каже истина, ја мислим да где има дима има и ватре, тако да....

        Comment


        • Iker je rekao da ne bi bilo neposteno da njegovi saigraci iz reprezentacije uzmu zlatnu loptu, nije glasao za njih, samo je rekao covek.(To je bilo u fazonu, fudbal nisu samo Messi i Ronaldo) Nervira me ta cela situacija oko zlatne lopte, kao da ce neko umreti ako CR ne uzme. Koga briga za to. Ako ce zbog toga da se unosi nemir u ekipu, moze on da se pakuje, pa da je Pele licno.

          Kada je Don Fabio prebacio verovatno najboljeg napadaca svih vremena u drugi tim Reala, jer nije hteo da se trudi na treningu, niko mu nista nije smeo prigovoriti. Nije covek dao da se unosi nemir u ekipu, a to treba da uradi i Mou, a ne dize tenziju, sto ce ovim cinom i da se desi. Pogotovo ce sada mediji u Madridu ovime da se hrane, ima da bruji cela Spanija narednih mesec dana. Jednostavno, mora biti svestan da Real nije kao drugi klubovi i da je u Madridu uvek najveci pritisak za bilo koju osobu i zato ne moze svako da uspe u Realu. Takva situacija je stvorena uspesima kroz istoriju kluba i treba da se obrati paznja na svaki korak. Znam ja da Mou nije losa osoba i da je sasvim normalan u odnosima sa igracima, ali treba malo da spusti gas i da pokusa da resi problem, a ovo je svakako pogresan nacin da se to uradi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Не може свако?
            Мислиш онда да је проблем у Мурињу који је реално други тренер на планети тренутно, одмах иза Сер Алекса који је но1?
            Ја стварно у овом тренутку не видим ко би могао да буде Мурињов наследник, јер ако баш овај Мурињо није способан да се носи са ситуацијом ја онда стварно више не знам ко је!?
            Било како било он вам је донео титулу првака Шпаније прошле сезоне, што поред овакве Барсе није мала ствар и искрено да сам навијач Реала не бих се радовао годинама који предстоје, јер се назире опасан пост што се Примере и титуле у истоје тиче...

            Comment


            • Podseti me Vedara...

              Mene najvise boli cinjenica sto ce svi katalonski listovi da bruje o tome, da se nasladjuju, da se podsmevaju, ponizavaju itd itd
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Ovo ne moze svako nisam mislio da Mourinho nema kvalitet za Real, nego da mnogi pucaju zbog pritiska i da im nered unutar ekipe ponajmanje treba. Mourinho mora da smiri situaciju ne da doliva ulje na vatru.

                Ovo sto se desilo je zaprepastilo sigurno celnike Reala sto se vidi na slici koju je Edo postavio. Mnogi su napadali Mou-a zbog nacina na koji se ponasa na pres konferencijama, sto je i Valdano platio, jer ga je javno kritikovao i onda je dobio sut kartu od Pereza.;)

                Na kraju krajeva, ako ima probleme sa Iker-om u vezi te zlatne lopte, to se mirno poprica sa njim i sa Ronaldom i problem se resi. Ako je priznanje prece od timskog duha, onda stvarno. Ne znam sta tu ima da se ljuti ako covek smatra da je neko drugi zasluzio, njegovo misljenje i Mou sigurno nece da natera da se Iker ponasa drugacije. Kada je Mou rekao u javnosti da Iker ne treba da ima prijateljski odnos sa igracima Barse i da ne treba da ima postovanje prema njima, dobio je upozorenje od Perez-a, jer Iker-a sigurno nece da natera da promeni nacin ponasanja.

                Kazem, ne treba da bude tvrdoglav, treba pokusati da resi situaciju, ako ne moze, neka proda Ronalda i gotovo.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Брате, немој да се лажемо, овај Реал доста зависи од тог Роналда и не можеш тек тако да се одрекнеш човека који вуче добрим делом екипу.
                  Исто тако не може Икер да истиче играче из Барсиног тима испред својих, мсм не треба он да буде у лошим односима са њима, па играју заједно за репрезентацију, али треба да буде колегијалан са човеком који је са њим у радости или пак у болу заједно. Мени је то несхватљиво и ја да сам тренер исто бих се понео као Мурињо....наравно ако је то разлог оваквог понашања Муриња јер нагађамо. Реално и са Касиљасом који омаловажава саиграча и без њега они ће губити текме. Сад ћеш ти рећи нек стави Роналда на клупу...грешка јер ја нисам нигде прочитао да је Роналдо истицао било којег голмана испред Касиљаса, а камоли Валдеза, чак никада нисам ни прочитао неку његову изјаву у вези са Икеровим играчким квалитетима.

                  Било како било, моје мишљење је да је Мурињо господин, а ови потези ми потврђују још више тај став, јер само један јак карактер и јака личност, самоуверена до максимума може да издвоји клупску легенду из поставе, човека који је у топ5 што се голмана тиче и да стави неког просечног голмана уместо истог јер мисли да га овај минира. Минира у фазону да не поштује његов труд и труд екипе, као и успехе исте својим изјавама у медијима.

                  Comment


                  • Brate da se ne lazemo, ovaj Real igra ocajno bas iz razloga sto se previse oslanja na Ronalda. Real iz prosle dve sezone se nije na njega ovoliko oslanjao i ovo nije one man team niti ce ikada biti. Real i jeste u kanalu zato sto su dali da Ronaldo glumi ludilo i da sam igra. Slobodno mozes da pogledas sve utakmice iz zadnje tri godine ako zelis, cak i zadnju sezonu samo pregledaj i videces koja je razlika izmedju ovog Reala i Reala iz prosle sezone. To kao prvo, kao drugo, kada vec pricas o tom glasanju, Iker je na sajtu Reala rekao da nije glasao uopste(tako da prica da je glasao za igrace Barse pada u vodu) i da je za njega Ronaldo najbolji igrac i da ce ga kao saigraca podrzati i potvrdio je da je pohvalio saigrace iz reprezentacije, sto se moze razumeti, to sta nasi mediji pisu mene savrseno ne interesuje. Licno mislim da je nesto drugo u pitanju, ali to sada nije ni bitno.

                    Podatak da bi Real bio prvak prosle sezone bez golova Ronalda dovoljno govori o cinjenici o kojoj ja govorim. Real je u kanalu zato sto pokusavaju da igraju samo preko Ronalda, sto je apsurd. Da me ne shvatis pogresno, ne umanjujem ja kvalitet Ronalda, niti zelim, najdrazi mi je igrac, ali je Real na neki nacin zbog njega u kanalu. Gledajuci golove njegove, dovoljno govori cinjenica da je Ozil u ove tri godine u Realu namestio 57 golova, a Di Maria 41. Dakle, Real treba da igra timski jer ima vrhunske igrace, a ne da forsira Ronalda da bi bio bolji od Messi-a. Samim tim, kada se vrate tome da budu tim i Ronaldo i svi ostali ce da igraju bolje, do tada, nema nista od toga. Po drugim komentarima, reklo bi se da bi Real iz lige ispao da nema Ronalda, sto je budalastina.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Лажеш самог себе ако кажеш да Роналдо није најзаслужнији за титулу прошле године.
                      Стави ти Матрија у напад па ћеш видети шта су муке, после бих видео да ли би ти писао овако за једног Роналда који је десет пута бољи од поменутог.
                      Реално човек вуче тим и без њега би исти био доста слабији, не кажем да би били очај али би свакао били слабији и не би била то та екипа. Мсм нисам сада ја измислио топлу воду свака екипа је јача ако има код себе једног Роналда који само може да користи никако да шкоди. Сад наравно кад је криза одмах се прст упире у најбољег и одмах се тражи разлог зашто најбољи није направио разлику. Е ту је грешка, прст треба да иде као Арбелои прво, Есијену итд.
                      Но отишли смо далеко, шта год да је резлог овога сигуран сам да Мурињо није ово уради чисто да би правио циркус у медијима, сигурно да постоји неки озбиљан разлог изостављања Касиљаса.
                      И на крају, ја стварно не видим наследника Муриња, исто тако не видим ни играла којег би Реал могао да доведе да би био бољи од Барсе.
                      Тако да, на жалост не пише се добро по Краљевски клуб...

                      Comment


                      • Ne lazem ja samog sebe, prosle sezone nije samo Ronaldo davao golove. Ne upirem ja prst u Ronalda. Kriv je Mourinho koji je kao prvo odradio katastrofalno prelazni rok i usao u sezonu totalno nepsremno, ma koliko to cudno zvucalo. Kao prvo, nije doveo desnog beka, a sam zna da je u deficitu na toj poziciji i da je upravo zbog te pozicijie ispao u LS. Kao drugo, dovodi igraca koji mu nije potreban iako ima za klasu boljeg fudbalera na istoj. Essien, sta taj covek trazi u Realu? On nema kvalitet za Chelsea, koji ima slabiji vezni red od Reala(ne zelim da vredjam navijace tog kluba) i koji je unisten zbog povreda dolazi da popunjava sta tacno? Poziciju desnog beka? Njemu je trebao igrac tipa De Rossi ili Schweinsteiger. Znaci, prelazni rok je totalni promasaj bio. Drugo, stvorio je takvu sliku da ce biti smak sveta ako Ronaldo ne dobije zlatnu loptu, sto nije potrebno. Koliko god on bio dobar, on je glavni krivac za ovakvo stanje kluba u prvom delu sezone i treba nekada i priznati da je on sam kriv, a ne uvek neko drugi. I da, da je situacija drugacija, ne bi pricali o ovome uopste, ali kada ide dobro nikada nije potrebna kritika, ali kada ne ide, vide se ocigledne greske. Nije Mou svetac i on itekako ume da pravi greske.

                        Neko ko ne gleda stalno Real vidi ko je dao golove i odmah zna da bi Real propao bez Ronalda. Za ovaj Real u ovom sastavu, kao prvo nije najvazniji Ronaldo, vec je navazniji igrac Ozil. To moze svako ko gleda svaki mec Reala da potvrdi. Kao drugo, Ronaldo ako ode, naci ce se zamena za njega u vidu odlicnog fudbalera, koji mozda nece dati golova kao on, ali ce raditi neke druge stvari. Da, jeste CR dobio neke meceve na individualni kvalitet, ali su Ozil i Di Maria i Benzema i Higuain bili takodje maestralni, a ne samo Ronaldo, tako da ono, gresis ako mislis da ne bi uzeli titulu da nije bilo njega, ne pije to vodu.

                        Ja ti kazem cinjenicu, sada sta ces ti od toga da izvuces mene savrseno ne interesuje, statistika ume da laze do neke mere, ali nikada u potpunosti. Gledajuci intervale u kojima je dao golove, Real bi bio prvak i bez njega. Ponavljam, statisticki gledano. Mnogi pominju gol protiv Barse za 1-2 i overu titule, a niko ne bi da kaze da mu je Ozil servirao na tacni loptu. Ti sada gledaj kako hoces i pricaj kako je Real samo Ronaldo ili velikom vecinom Ronaldo, ali to jednostavno nije tacno.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Cristiano da otprilike 50 -60 golova u svim takmicenjima , Benzema da 35 ..

                          Cristiano igra svaku utakmicu po 90 minuta , Benzema 90 minuta igra samo kad Higuain nije zdrav .. Cristiano sutira sve penale , sutira na svakoj utakmici par puta sa preko 30 metara .. Eh sad , zamijenite im uloge , zamislite da Benzema sutira sve penale , da ima slobodu kao Cristiano , da igra svaku po 90 minuta i onda vidite ko bi bio najbolji strijelac ( a samim tim bi za vecinu bio i najbolji igrac ) .. Umjesto Benzeme mozete slobodno i Higuaina , svejedno je ..

                          Sve mu daju , znaci sve i on opet prijeti da ce nesto otici iz kluba ako ne bude vise isli na njega , dokle covjece vise ..


                          Btw :

                          Last edited by Dale; 23-12-12, 02:55.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Сервира и Пирло Матрију, па овај једва три дао
                            Не слажемс е са тобом за титулу, јер није фудбал само трчати и шутирати лопту, знаш и сам између осталог. Екипе доста психички теже улазе у меч када знају да имаш једног Роналда наспрам себе. Такође, тренери доста подређују тактику кад играју против Реала у смислу да затворе Роналда па ту иду удвајања, фластери и тсл. тако сам Роналдо прави простор Озилу и осталима кад навуче на себе два и више играча.
                            Да није Роналда вероватно би Озил био мета за маркирање и тако би један играч ишао нон стоп за њим те би његове способности биле лимитиране за најмање 30 посто - знам из искуства због Јувеа.
                            Роналдо је такође лик који диктира утакмицу, Роналдо је у осталом лик од кога највише зависе ствари на терену због милион разлога поред и набројаних.
                            Не умањујем наравно учинак осталих, само желим да истакнем да је Роналдо најзаслужнији за прошлогодишње резултате Реала у лиги.

                            За прелазни рок се слажемо, криминалан потез је довођење Модрића, не због његових квалитета, већ зато јер му исти уопште није био потребан.
                            Такође, имати само Арбелоу на беку је смешно, човек је убедљиво најлошији ваш играч.
                            А довођење Есијена је несхватљиво, човек је некада био зверипте, данас је обична мала маца, невероватно колико га је повреда унаказила.

                            ЕДИТ:
                            Дале, прост је разлог за тако нешто. Све му дају јер је човек једноставно најбољи у екипи.
                            У осталом глупо је стављати једног Бензему и Игуаина испре Роналда.
                            Last edited by Brajkula; 23-12-12, 02:58.

                            Comment


                            • Ne stavljam ih ja ispred , samo kazem da kad bi neko od njih pucao sve te penale da bi bili ili isti kao on po broju golova , ili bolji , i njegova statistika ne bi izgledala tako impresivno .. Hocu da kazem , Real bez njega itekako moze ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Наравно да може, ниједан играч није изнад клуба пример ти је Манчестер Јунајтед, сви су мислили да неће моћи они без њега и ето испоставило се да и те како могу. Поента моје приче је да је Роналдо најзаслужнији та прошлогодишње резултате Реала у лиги. У осталом са Роналдом или без њега очекује се доминација Барсе у наредном периоду, тако да кад се мало боље погледа и није толико битно да ли ће га или неће продати....

                                Comment

                                Working...
                                X