Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wado nista nisam skont'o tu recenicu.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Zaboravio sam staviti kojeg jbg...

      Ispravio sam..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kako je mumi dobronamjeran
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Prosto me nervira da gledam Real dok je ova bodovna razlika .

          Ajmo...da se dobije ovo.

          Comment


          • E moji galaktikosi

            Ovakvi zvižduci na Bernabeu se nisu čuli brat bratu zadnjih 10-tak godina.

            Biće bolje, biće al u.....

            Sad nek nam Primera posluži za uvježbavanje ekipe za odlučujuče tekme u LP i kupu

            Comment


            • e moji Reale sta radite u prvenstvu
              sramota ziva , dobija vas ko hoce , prvo Selta u kupu , a sada i Espanjol izborio remi

              Comment


              • Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                According to El Pais, Mourinho would have said that Real Madrid fans are "worst he ever had,no football culture, worst than at Uniao Leiria"
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ja razumijem čovjeka koji biva pobjeđen u svom dvorištu , još dok sam vodio Inter sa tribina sam trpio razne uvrde.
                  Razlika izmedu Madrida i Barselone je velika , Navijači Real Madrida su aplauzom podržali Ronaldinha kad je odigrao utakmicu života , a dok je Zidan igrao i pravio cirkus doživljavaoo je provokacije i psovke .
                  Njihova mržnja prema Madridu izražava se u El Clasicu , i da lijepa mi je slika nikad nisam imao zelenu kosu
                  Reakcija na sinoćnje prozivke

                  Igračima je skraćena zimska pauza za jednu sedmicu što će ih itekako pogoditi, a nama ostaje da čekamo petak i da saznamo protivnika za 1/8 finala LP jer tu je prilika da se igrači iskupe za sramne partije u jesenjem dijelu Primere.

                  Sljedeću prvenstvenu utakmicu igramo za vikend i to gostovanje kod Malage i onda slijedi kraća pauza do 6.1.2013 g.

                  Comment


                  • Originally posted by edohz View Post
                    Reakcija na sinoćnje prozivke

                    Igračima je skraćena zimska pauza za jednu sedmicu što će ih itekako pogoditi, a nama ostaje da čekamo petak i da saznamo protivnika za 1/8 finala LP jer tu je prilika da se igrači iskupe za sramne partije u jesenjem dijelu Primere.

                    Sljedeću prvenstvenu utakmicu igramo za vikend i to gostovanje kod Malage i onda slijedi kraća pauza do 6.1.2013 g.
                    Edohz, zreb je u cetvrtak sa pocetkom u 11:30h, imas prenos na Arenasport 1 Kazem samo, da se ne zezne neko pa da ne promasi zreb

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Тање ово, тање шмекерица

                      Comment


                      • Zreb po mom ukusu. Dobili smo odlicnog protivnika, vratice nam se Marcelo i Pipita i mecevi mogu da pocnu.

                        Zanimljivo je da je Mou 2004. godine sa Portom prvo United izbacio i otisao po trofej.

                        Btw, ovo bi mogao biti dres Reala sledece sezone.

                        Spoiler


                        I like it!
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • 02.03.2013. Real Madrid - Barcelona
                          05.03.2013. Manchester United - Real Madrid


                          Generalno engleski klubovi nam leže u LP, prije nekoliko sezona igrali smo sa Totenhemom i u oba meča smo ih nadigrali a pogotovo kući.

                          Mou je redovno tukao United u PL, mislim da u nekih 14 utakmica ima po 6 pobjeda i nerješenih i samo 2 poraza.

                          Bitno je da nam se vrati Marcelo jer samim tim i Ronaldova igraće bit će efikasnija i uboitija po toj lijevoj strani.

                          Nek se ponovi 2003 i svi stretni i zadovoljni

                          Comment


                          • Ispunila mi se zelja

                            Iskreno cak i da Real bude ovako los kao sto je sada,ako se vrate Marcelo i Pipita ja ne sumnjam ni 1% u prolaz;)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Higuain ponovo poceo da trenira.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Los Merengues coach Jose Mourinho is reportedly willing to cement the defensive line by adding the Serbia international Neven Subotic to his squad. Real Madrid will undoubtedly face stern competition from the likes of Barcelona and Man Utd, however they hope to outbid their opponents by offering around € 22 million for the player.
                                Zanimljivo..

                                Pominje se jos par pojacanja za januar, ima par jako zanimljivih imena, ali saznace se sve na vreme.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X