Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Callejon ce zameniti sutra Pipitu u prvoj postavi, igrace desno krilo, a CR ce igrati spica. Ozil i Di Maria takodje u prvoj. Rekao Mou na preskonferenciji danas.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Coentrao se oporavio..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Igra li veceras Coentrao,konacno malo oci da odmorim mada ce biti teska utakmica...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • U konkurenciji je za tim, verovatno da igra.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Real Madrid (4-2-3-1): Casillas; Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Coentrao; Xabi Alonso, Essien; Di Maria, Ozil, Callejon; Ronaldo

            Coentrao starter, ma tako je macko!
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment




            • E ne mogu da vjerujem

              Comment




              • Kad Perez nešto pravi to po običaju mora biti spektakularno i u svijetu dotad neviđeno

                Najveći klub na svijetu zaslužuje imati i najbolji stadion na svijetu

                Comment


                • Kako mocno izgleda Bernabeu.

                  Btw..

                  Najbolji igrač "kraljevskog kluba" pokazao je svoju humanost.

                  Prodao je prestižni trofej "Zlatna kopačka", koji je osvojio sa 40 postignutih golova u 2011. godini, i sav novac dodelio u humanitarnu svrhu.

                  Anonimni kupac platio je Zlatnu kopačku 1,5 miliona evra, a sav novac biće namenjen školovanju palestinske dece.

                  Ronaldo je i ranije učestvovao u humanitarnim akcijama za pomoć Palestini.
                  CR..

                  Ocekujem veceras pobedu, necu moci da gledam mec, pa ocekujem detaljan izvestaj od Ede i Akana.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • " Prije nego nešto kažem, želim reći da očekujem suspenziju od UEFE nakon što nešto kažem" Mourinho

                    " Izgubio sam jedno pulufinale zbog lopte koja nije prešla gol crtu, izgubio sam drugo zbog toga što je Pepe otkinuo nogu Alvesu, jednom sam ispao pošteno na penale a jednom u Barceloni sam bio 60 minuta sa 10 igrača ovdje samo 20 što mogu tolerisati "

                    " U prvom poluvremenu imali smo priliku da vodimo sa 0:2 i završimo utakmicu. Imali smo sve pod kontrolom ali ne i nakon nepostojećeg penala i nepostojećeg crvenog kartona. Vi koji niste bili na terenu možete vidjeti jel bio penal ili ne ako jeste uredu ako nije onda ništa " Mou

                    " Sudiju pamtim još iz Italije. U Milanskom derbiju igrali smo sa 10 igrača čitavu utakmicu a završili sa 9 igrača. Također nam je sudio nepostojeći penal. Danas je to isto ponovio. Bergonzi linijski sudija koji je bio 10 metara od duela je također rekao da je penal, ali ja sam miran jer očekujem suspenziju od UEFE. Hvala im za dar za 100 utakmicu u ligi prvaka " Mou

                    " Sa 1:1 i deset igrača bili smo primorani da se branimo. City ima fantastičnu ekipu sa dosta napadača a mi na klupi nismo imali igrača tipa Esseina za drugi način igre. "
                    Samo sam dva puta u grupnoj fazi završavao na drugom mjestu. U tim sezonama sam osvajao Ligu prvaka.
                    Sve u svemu odlično smo stajali na terenu do onog sramnog crvenog kartona, da je Ronaldo bio skoncentrisaniji u prvom pokušaju a nesebičniji u drugom vodili bi sa 0-2 i ostali bi u trci za tim prvim mjestom. Ovako smo imali još par prilika Benzeme i Khedire te Manchester napuštamo neporaženi, što je uz sve ove okolnosti sasvim odličan rezultat.

                    Moram pohvaliti velikog Xabia koji je odigrao maestralno, zaista je uživancija gledati ovog majstora. Ali takođe moram pohvaliti Modrića koji je za 60-tak minuta uspio odigrati 49% tačnih pasova. Bravo majstore

                    Benzema nastavlja svoj niz i pokazuje ko je prvi napadač
                    Last edited by edohz; 21-11-12, 23:29.

                    Comment


                    • Dobro je bilo danas, vazan rezultat, iako je moglo i bolje.

                      Bila bi fora da kao drugi idemo odma' na nekog mocnog prvog .

                      Comment


                      • Daj bre, koliko smara covek to nije normalno.

                        Stalno je neko drugi njemu kriv, stalno njega neko krade, stalno je on zrtva nepravde na ovome svetu.

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Kalderon: Murinjo odlazi na leto

                          http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=662297

                          Delim mišljenje...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Mourinho će iz Reala otići kada on to bude htio, jer on ima apsolutnu podršku uprave na čelu sa Perezom. Mourinho je svim svojim srcem ušao u projektu Real – prvak Europe, i ono što je najvažnije on ima ugovor do 2014. godine. Trenutno od Mourinha boljeg nema i teško će biti svakome tko dođe poslije njega. On je u poziciji da bira klub u kojem će raditi. Iako stalno ističe da će se sigurno vratiti u Premier ligu mene lično ne bi iznenadilo da mu iduća stanica (nakon što osvoji Ligu prvaka s Realom) bude francuski PSG, kao novi izazov.

                            Mourinho ove sezone sve karte baca na Ligu prvaka i evidentno je da tempira formu ekipe za drugi dio sezone kada se odlučuje o svim trofejima.

                            Zanimljiv mi je i njegon nedavni intervju:
                            Glavnu preokupaciju stavljam na taktiku. Npr. moj fitness trener radi sa mnom na taktičkim postavkama igrača, savjetovanju o vremenu, udaljenosti i prostoru. Želim razviti taktičke aspekte igre. Radimo na tome kako pritisnuti, kada pritisnuti, prijelazi, posjed lopte, pozicijsku igru. Nakon toga na red dolaze i neke druge stvari - fizički i psihički aspekti su takođe dio vježbi. Individualni rad primjenjujem tek onda kada osjetim da je potreban igraču. Često moramo odvojiti igrače u grupe, ovisno o njihovom stanju. Naglasak rada je uvijek taktički.
                            Čovjek je kralj, jer zna i može se prilagoditi svakoj novonastaloj situaciji"
                            The Special One

                            Comment


                            • Kalderon je trovac koji zeli da ponovo dodje na mjesto presjednika i toliko o ozbiljnosti njegove izjave. Za sebe kaze da navija za Real Madrid, a pred utakmice sa Barcelonom samo unosi nemir (tako izgleda prema novinarima Marce), mada to ne tangira puno Mou i igrace.

                              Sjetite se njegovi izjava prosle godine pred el clasico, postavljali smo ih u ovoj temi.

                              Comment


                              • http://www.marca.com/deporte/futbol/...tiano-ronaldo/

                                Osasuna, Porto, Portsmouth

                                Comment

                                Working...
                                X