Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BG7 View Post
    znam, to je u redu, ali, kada sam god gledao utakmice Atletiko - Real, njih real skoro uvijek nadere, ovi iz Atletika kao da su došli na neki trening, njima izgleda ništa ne znači taj rivalitet, mora tu biti hemije na terenu da bi to bio u punom smislu gradski derbi, jeste nekada ružno vidjeti neke brutalne prekršaje ali to pokazuje koliko je igračima stalo do nekog pozitivnog rezultata, mislim sigurno je to da je Real kvalitetniji tim od Atletiko Madrida ali ipak moraju malo biti požrtvovaniji da bi se moglo reći da je to toliki rivalitet...
    Sta ti ovo znaci ja stvarno ne znam,gledao sam skoro svaki derbi zadnjih 7-8 godina i nema veze to sto je Real kvalitetniji,hemije i dalje ima na terenu i igraci Atletica ginu,samo sto je Real jaci igracki uvijek i zbog toga im ne mogu parirati,a da je izrazen rivalitet itekako jeste,Atletico nikad ne dovoljava igracu da ide u Real,to dovoljno govori...Real je nudio skoro 10 miliona vise za El Ninha a on je otisao u Liverpool
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Sta ti ovo znaci ja stvarno ne znam,gledao sam skoro svaki derbi zadnjih 7-8 godina i nema veze to sto je Real kvalitetniji,hemije i dalje ima na terenu i igraci Atletica ginu,samo sto je Real jaci igracki uvijek i zbog toga im ne mogu parirati,a da je izrazen rivalitet itekako jeste,Atletico nikad ne dovoljava igracu da ide u Real,to dovoljno govori...Real je nudio skoro 10 miliona vise za El Ninha a on je otisao u Liverpool
      dobro...po tebi oni ginu na terenu i stalno izgube....ja mislim da imaju puno kvalitetniji sastav da bar ponekad odigraju neki pozitivan rezultat, ali nema veze...a to sto se tice prodaje igraca po meni nema nikakve veze sa rivalstvom, veci su rivali Real i Barsa pa su Figo i Ronaldo otisli u Real...
      sigpic
      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

      Comment


      • Originally posted by BG7 View Post
        dobro...po tebi oni ginu na terenu i stalno izgube....ja mislim da imaju puno kvalitetniji sastav da bar ponekad odigraju neki pozitivan rezultat, ali nema veze...a to sto se tice prodaje igraca po meni nema nikakve veze sa rivalstvom, veci su rivali Real i Barsa pa su Figo i Ronaldo otisli u Real...
        Pa to ti se legendo zove kompleks,dzaba kvalitet kad se noge odsjeku na terenu jer znas da nisi dobio sto godina

        Pa reci mi bolji razlog sto Torres nije otisao u Real,10 miliona veca ponuda bila...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Pa to ti se legendo zove kompleks,dzaba kvalitet kad se noge odsjeku na terenu jer znas da nisi dobio sto godina

          Pa reci mi bolji razlog sto Torres nije otisao u Real,10 miliona veca ponuda bila...
          a jbg, razumio bih ja kompleks da isti igraci igraju 100 godina ali vise manje mijenjaju se svakih 3-4 godine, ali rekao sam nema veze, nije meni to nesto bitno, neka ih real dobija jos 100 godina, meni tako svejedno...

          a ovo za Toresa, pa sta ja znam, vjerovatno Tores htjeo kod rafe Beniteza, imao je u Liverpulu zagarantovano mjesto u timu...to je jedno od mogucih objasnjenja...ali ko ce znati koliko je Real ponudio, to tako pisalo u medijima a ne mora znaciti da je tacno...a i on je tada imao neki uticaj u klubu i vjerovatno je mogao sam odluciti gdje ce nastavit karijeru, uglavnom mislim da nije pogrijesio kada je otisao u Liverpul..
          sigpic
          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

          Comment


          • Cuj Atletico i Real nisu neki rivali,svasta se moze procitati od kojekakvih poznavalaca fudbala.
            Torres je veliki navijac Atletica pa kao takav nikad nije htio igrati za Real sto je i normalno,dovoljno je pogledati njegovu proslavu gola za Liverpool protiv Reala i sve ce biti jasno.
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Mourinho za AS....
              ''Problem nije bio vezan o Unitedu ni o kakvom odlasku Ronalda,on ostaje vamo do kraja ugovora a to je to 2016. godine također kao i ja, i velike su vjerojatnosti da ćemo obojica produžit ugovor jer nam je ovdje dobro i osjećamo se odlično. Cristiano je bio tužan zbog odlaska svog reprezentativnog kolege i dobrog prijatelja Carvalha te također ispadom svog kolege iz reprezentacije Coentraom, koji je dobio 4 utakmice kazne te zbog njegove male ozljede koja se dogodila na utakmici s Granadom, no sad je to sve prošlo. O odlasku nikad nije razmišljao to su novinarske laži. Svi igrači su mu pomogli i znamo da za njega su ovi dani teški zbog godišnjice smrti njegova oca, žao mi je zbog toga, al on je jak čovjek,s tisnut će zube i sve će biti kao prije. Cijeli klub je uz njega.''
              Mnogi misle da nam je najveći protivnik u grupi City ali ja nisam takvog mišljena, Dortmund je dvostruki Njemački prvak ekipa puna igrača koji su standardni u svojim reprezentacijama kao i inostrancima prije svih Poljaci, a svi oni već imaju iskustvo igranja lige prvaka. Nije tajna da je City veliki suparnik zbog novca. Oni su tim koji je stvaran da osvoji Ligu Prvaka što je loše po Real Madrid, ali je to loše i za njih jer Real je Real. "
              OFICIJALNO: Nacho Fernandez priključen prvoj ekipi Real Madrida (on bi trebao biti zamjena Alvaru na desnom beku, ali momak pokriva svaku poziciju u odbrani i nije loše što ga je Mou prekomandovao iz Castile u prvi tim )
              Last edited by edohz; 07-09-12, 00:43.

              Comment


              • Originally posted by soe View Post
                Cuj Atletico i Real nisu neki rivali,svasta se moze procitati od kojekakvih poznavalaca fudbala.
                Torres je veliki navijac Atletica pa kao takav nikad nije htio igrati za Real sto je i normalno,dovoljno je pogledati njegovu proslavu gola za Liverpool protiv Reala i sve ce biti jasno.
                Pa to ti pricam, Torres celoga zivota u Madridu, Atleticu i kad da gol Realu raduje se ko malo dete, a na primer neki Brazilac koji nije osetio tu draz derbija Real - Atletico nece tako da odreaguje, nego ono, dao gol, boli ga uvo, dobije bonus neki.

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Originally posted by Phenom View Post
                  Pa to ti pricam, Torres celoga zivota u Madridu, Atleticu i kad da gol Realu raduje se ko malo dete, a na primer neki Brazilac koji nije osetio tu draz derbija Real - Atletico nece tako da odreaguje, nego ono, dao gol, boli ga uvo, dobije bonus neki.
                  Pa sta ti to govori nego da su bas rivali...

                  Znaju nekad i stranci da poprime taj animozitet prema rivalima i ljubav prema vlastitom klubu,ali to je sve manje slucaj u svijetu,nema vise Gabriela Omara Batistute i njemu slicnih
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma to je to, Atletico - Real Madrid je veliki gradski derbi

                    Da, da, Gabriel, Yugo..

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Cuj Atletico i Real nisu neki rivali,svasta se moze procitati od kojekakvih poznavalaca fudbala.
                      Torres je veliki navijac Atletica pa kao takav nikad nije htio igrati za Real sto je i normalno,dovoljno je pogledati njegovu proslavu gola za Liverpool protiv Reala i sve ce biti jasno.
                      pa zato ste tu vi, eksperti svjetskog fudbala, da prosvijetlite nas koji nemamo pojma...
                      sigpic
                      NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                      Comment


                      • Originally posted by BG7 View Post
                        pa zato ste tu vi, eksperti svjetskog fudbala, da prosvijetlite nas koji nemamo pojma...
                        Naravno, ako imas jos nekih pitanja slobodno postavi pa cemo da razjasnimo.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Pre tacno 14 godina, za Real Madrid je debitovao jedan od najboljih golmana svih vremena...
                          IKER CASILLAS !!

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Naravno, ako imas jos nekih pitanja slobodno postavi pa cemo da razjasnimo.
                            OK, čujemo se onda...
                            sigpic
                            NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                            Comment


                            • Sinoc fantastican ucinak Realovih igraca. Di Maria, Ronaldo, Pipita i Ozil 2X strelci, dok je Benzema bio asistent.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Opet Pipita zabio

                                Svaka cast i ostalima...cini mi se da lagano ulaze u forumu,naravno najvaznije je da Mesud bude spreman,lako cemo za ostale
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X