Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Bezveze vam je prica,nagadjate samo...ko zna da li bi ga Roman dao i za 50 miliona,a ne mozemo biti ni sigurni u kakvom ce on stanju biti za par godina
    Tako je. Vama ce doci Neymar i svi srecni.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Tako je. Vama ce doci Neymar i svi srecni.
      Meni nece,a ne vjerujem ni Real-u
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Meni nece,a ne vjerujem ni Real-u
        Vidim ga kod vas...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Vidim ga kod vas...
          Mi smo Zeljeznicar,a tamo Neymar nece sigurno
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nista ovo ne pije vodu, ovih dana je bila godisnjica smrti njegovog oca i trazio je odsustvo i samim tim ne bi igrao protiv Granade... nisu ga pustili pa je zato nesrecan.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Mi smo Zeljeznicar,a tamo Neymar nece sigurno
              Ovo nije tema Zeljeznicara.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Dobro da ne spamujemo dalje,ja sam ubijedjen da je ovo neki njegov trenutni problem ili hir i da ce se brzo rijesiti to...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Tako je. Vama ce doci Neymar i svi srecni.
                  ma ništa to, Neymar ide u Barsu, najvjerovatnije....
                  Last edited by BG7; 03-09-12, 21:30.
                  sigpic
                  NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                  Comment


                  • Originally posted by edohz View Post
                    Pričat ćemo 18.9
                    ok, eto neka Real dobije 10:0, ali nije u tome poenta...čovjek igra za City koji se moze nositi sa Real-om, i ne znam zašto je toliko iznenađujuća ova izjava, pa sasvim je logično da priželjkuje pobjedu svog tima kao što sve i jedan igrač Real-a priželjkuje pobjedu istog...i to kao neka PROVALA...ne kontam uopšte šta je on tu "provalio"....
                    sigpic
                    NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                    Comment


                    • Naisao sam negde na podatak da je za 3 dana tacno 3 godine kako je preminuo Ronaldov matori, pa mozda je zbog toga nesrecan

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Originally posted by Phenom View Post
                        Naisao sam negde na podatak da je za 3 dana tacno 3 godine kako je preminuo Ronaldov matori, pa mozda je zbog toga nesrecan
                        Pa to sam i ja procitao, s tim da se spominjalo 7 godina a ne 3... ali to je u svakom slucaju nebitno. Realno mislim da je to slucaj...

                        Comment


                        • Originally posted by Phenom View Post
                          Naisao sam negde na podatak da je za 3 dana tacno 3 godine kako je preminuo Ronaldov matori, pa mozda je zbog toga nesrecan
                          ne znam, on je valjda rekao da su razlozi profesionalne prirode...,ma riješiće oni to...ustvari jedino ako ne ode u City, ali teško će tamo moći pored Džeke...
                          sigpic
                          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                          Comment


                          • Originally posted by BG7 View Post
                            ne znam, on je valjda rekao da su razlozi profesionalne prirode...,ma riješiće oni to...ustvari jedino ako ne ode u City, ali teško će tamo moći pored Džeke...
                            Ovo zaista nisam skontao
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Ovo zaista nisam skontao
                              Pa hteo covek da se nasali!

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ovo zaista nisam skontao
                                inače ovaj dio što si "boldirao" je apsolutno dio zezancije, kontam da će CR grijati klupu u City-ju jer će Džeko imati prednost, možda izgleda, ali nisam imao namjeru da umanjim fudbalske kvalitete Džeke...

                                šta jasnije?
                                sigpic
                                NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                                Comment

                                Working...
                                X