Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodjem kuci kad ono dvije bombe: Hulk & Witsel na pragu Zenita, Ronaldo hoce da ide.

    Ne znam gdje bi Ronaldo mogao otici zaista. Pitanje je koliko ima istine u svemu ovome.

    Spoiler
    Ma dace Zenit jos €100m i zavrsiti prelazni rok gospodski.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Baš me zanima kolika je otkupna klauzula za Ronalda, jedno 250mil E

      PROVALA DANA !!!
      "Sa Atletikom nikada nisam pobjedio Real Madrid, ali sada ću to učiniti sa Mančesterom " Kun Aguero
      Kun Aguero

      Comment


      • Ako FM 2011 ima tacne informacije, klauzula u njegovom ugovoru je 1.000.000.000.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by edohz View Post

          PROVALA DANA !!!
          Kun Aguero
          PROVALA, hahahaa, izvini gdje ti vidiš ovdje elemente provale....
          sigpic
          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

          Comment


          • Originally posted by BG7 View Post
            PROVALA, hahahaa, izvini gdje ti vidiš ovdje elemente provale....
            Pričat ćemo 18.9

            Comment


            • Evo sta kaze njegov agent sta je pravi razlog

              "Smiješno je da se spominje kako Cristiano želi novi, finansijski jači ugovor. Razlozi su daleko dublji. Nema pravu potporu u klubu kada su određene stvari u pitanju, između ostaloga, pretpostavljam, kada je u pitanju njegova želja da se okiti Zlatnom loptom", zaključio je Futre.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Kako mi to ide na zivce. Sta sada trebaju svi da ga tapsu po ramenu sto nije najbolji u Evropi?

                Ma ajde bre, prodati ga za dobre pare i cao, neka igra Kaka. Pa neka se ljuti do sutra.

                Razocarao me CR ako je zaista ovo u pitanju.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ma ja odavno zelim da mu vidim ledja

                  Skontao bi Mou nesto bez problema siguran sam,koga nema bez njega se moze,smijesan je decko
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Samo, zao mi navijaca Chelsea-a, Eden ce pre nego sto je planirano u Real.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kakve veze ima klub sa njegovim ličnim nagradama, klub mu je dao najbolje uslove za igru kakve mu niti jedan drugi klub na svijetu ne može ponuditi. Ako je ovo tačno onda zaista ne znam, nije mi frajer jasan

                      Zizu će nam za čas posla srediti Hazarda, ako bude potrebe ;)

                      Comment


                      • Ma to objavio neki sajt koji nema veze sa vezom, na ovim pouzdanijim sajtovima nema nista o tome. Cuj nema potporu a cesto se ceo tim stavlja u njegovu sluzbu da bi on dao sto vise golova, ako ode negde drugo zlatnu loptu ce gledati samo na slikama.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Originally posted by edohz View Post
                          Zizu će nam za čas posla srediti Hazarda, ako bude potrebe ;)
                          Sto vam ga prije nije sredio?
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Sto vam ga prije nije sredio?
                            U tom trenutku nam nije bio potreban, ali ako se desi šta neplanirano...... Ziuu je tu ;)

                            Comment


                            • Moze kod vas za 3 godine a ako cijena bude preko €50m, slobodan je da ide.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Bezveze vam je prica,nagadjate samo...ko zna da li bi ga Roman dao i za 50 miliona,a ne mozemo biti ni sigurni u kakvom ce on stanju biti za par godina
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X