Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Ozil na klupi,kao i Pipita i Angelito...neka je ostavio Ozil-a na klupi.Slicna je situacija bila i prosle sezone kada je Kaka dobio prednost u prvoj postavi,a onda se veliki Ozil naljutio i znamo sta smo gledali,24 asistencije u sezoni.Mora malo da ga naljuti i motivise

    Ma nek se ljudi odmore i prireme za nastavak sezone, jer sljedeću tekmu igramo tek za nekih 15 dana. Zna Mou kako motivisati genija zvanog Ozil, mada teško će Lukica igrati u prvoj u bilo kojoj važnijoj tekmi. Večeras bi napokon Kaka mogao dobiti priliku, red bi bio ;)

    Comment


    • http://www.goal.com/en/news/722/la-l...-ronaldo-makes

      Sta bi ovo moglo biti?

      Comment


      • Verovatno je zbog Inieste, iako u tekstu pise da nije zbog toga.

        A ne bi me cudilo da Ronaldo preskoci Luksemburg i Azerbejdzan zbog "iznenadne" povrede.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Smeta mu odnos prema Kaka-i, jer su dobri prijatelji. Svaki fan-site Reala to potvrdio odavno.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ma niko tačno ne zna u čemu je njegov problem, te špekulacije oko njegovog odlaska i toga da je nezadovoljan u klubu pojavile su se nakon što se sastao sa Perezom, e sad o čemu su razgovarali to zanju samo njih dvojica.
            Mada su mi smješne te priče oko njegovog odlaska, al eto moraju i novinari od nečega živjeti.

            Comment


            • Ma to nije nista strasno, samo prolazna faza, on kad je nezadovoljan da 2 komada, a sta ce biti kad bude bio srecan

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Originally posted by Phenom View Post
                Ma to nije nista strasno, samo prolazna faza, on kad je nezadovoljan da 2 komada, a sta ce biti kad bude bio srecan
                Volim ovog novog Phenom-a Sve realno.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • 'ladno Iguain nejaki nije ispunio ocekivanja i dao 5 golova Granadi? ... pitanje je i da li bi ovaj jedan dao da nije bilo Benza svemoguceg ali sta je tu je.


                  PS. ne verujte Fenomenu, vuk dlaku menja ali cud nikad
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    'ladno Iguain nejaki nije ispunio ocekivanja i dao 5 golova Granadi? ... pitanje je i da li bi ovaj jedan dao da nije bilo Benza svemoguceg ali sta je tu je.


                    PS. ne verujte Fenomenu, vuk dlaku menja ali cud nikad
                    Tih kakvo prepucavanje na relaciji AK47-Sara Higuain-Benzema

                    Covek je coveku oduvek bio vuk, a vuk vuku nikad covek jer ne menja cud!
                    http://www.youtube.com/watch?v=QFL0tf2aZhE
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • To mi samo sparingujemo, nema tu prave borbe zna to Akisa


                      PS. jesi ovo ti na avataru, tugujes za svojim Ukicom
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Originally posted by Sara View Post
                        To mi samo sparingujemo, nema tu prave borbe zna to Akisa


                        PS. jesi ovo ti na avataru, tugujes za svojim Ukicom
                        Sto bi ti rekla ,,nejaki'' Akan, ali varas je. On je Najveci!

                        Da znas vala da sam ovo ja Danas Kondicija Najmilija sam otisao na istok na Zvezdu... Nikog svog, kao siroce Tugujem za Ukicom, kako ne, sa njim je sve lepse!

                        Ajde necemo vise ovde, da ne rusimo ugled Realove teme, ipak je to kraljevski klub.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ma ja sam se samo sprdao u pocetku malo, meni je drago sto postoji igrac kao Ronaldo, ja gledam i Realove utakmice i svacije zato sto volim fudbal

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Ma sve je dobro samo dok ti Iguain nije omiljeni igrac ovo sto navijas za Barsu nekako i moze proci
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by Skrillex
                              Pipita da da gol na svakoj utakmici, Sara nece biti zadovoljna.

                              To bi bilo moguce samo kada bi smo svaku utakmicu igrali protiv Granade.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Originally posted by Skrillex
                                Ma kad on daje Barseloni, nema kom ne moze. Kad budemo igrali sa Sitijem, tu mozemo da ocekujemo hattrick!

                                Grande Pipito!
                                Ja sam vec pocela da kalkulisem za koliko godina ce mi tu skratiti zivot svojim promasajima....
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X