Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sara, eno ga Kaka ako se ne varam skroz levo na prvoj slici. Valjda ce ga Mou ubaciti u kombinaciji za neku sledecu tekmu, nedostaje. ;)

    Comment


    • Originally posted by Skrillex View Post
      Sara, eno ga Kaka ako se ne varam skroz levo na prvoj slici. Valjda ce ga Mou ubaciti u kombinaciji za neku sledecu tekmu, nedostaje. ;)
      On je ali nesto ne izgleda presrecno. A bojim se da je dolaskom Modrica on i definitivno otpisan..
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Originally posted by Sara View Post
        On je ali nesto ne izgleda presrecno. A bojim se da je dolaskom Modrica on i definitivno otpisan..
        Ne znam, prevelika je sad konkurencija u timu na sredini terena. Kad je pruzao sjajne partije za Milan i bio najbolji fudbaler na svetu, ko bi se nadao da za njega nece biti mesto u bilo kom prvom timu, a sad je dosao dotle da ne sedi ni na klupi vise.
        Stvarno steta za njega, zbog toga bi bilo najbolje da ode ipak negde, nego da ne igra uopste, greota da jedan takav fudbaler propada...

        Comment


        • Originally posted by Skrillex View Post
          Ne znam, prevelika je sad konkurencija u timu na sredini terena. Kad je pruzao sjajne partije za Milan i bio najbolji fudbaler na svetu, ko bi se nadao da za njega nece biti mesto u bilo kom prvom timu, a sad je dosao dotle da ne sedi ni na klupi vise.
          Stvarno steta za njega, zbog toga bi bilo najbolje da ode ipak negde, nego da ne igra uopste, greota da jedan takav fudbaler propada...
          Videcemo u naredna 3-4 dana, spominjala se pozajmica Milanu ali Real zeli samo da ga da u slucaju trajnog transfera. Opet se nadam da bi mogli prodati Granera, Lasa ili Kediru, tako bi se otvorilo prostora za njega... ne znam, dosta teska situacija.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Ljudi prespor je Kaka za ovu igru Real-a,nema on mjesta jednostavno koliko god da ga volite...
            Last edited by AK47; 27-08-12, 20:01.
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ljudi prepor je Kaka za ovu igru Real-a,nema on mjesta jednostavno koliko god da ga volite...
              Sto bi rekao LBJ, ne mraci !
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Ljudi prepor je Kaka za ovu igru Real-a,nema on mjesta jednostavno koliko god da ga volite...
                Akane uz tebe sam... Koliko god ga gotivio on decko definitivno nema mesta u Realu. U ovom trenutku Ozil izmislja fudbal za njega. Ponavljam po ko zna koji put...mislio sam da ce prosle sezone konacno da pokaze svoje ali definitivno je u mojim ocima otpisan (nazalost). Jos plus je sad i Luka tu. Kaka get out
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Isto vazi i za tebe poremeceni.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Condo uvijek uz mene,brat moj

                    Ma ne sekiram se ja za Real,samo da se Ozil probudi i eto titule,najveca klasa je covjek,nema dalje od njega...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Rosa odajem ti priznanje sto imas smelosti da se protivis mom, a pogotovu misljenju svemocnog Akise...evo skidam kapu to jest sesir
                      Pomiri se sa time da ce Kaka da napusti Real. Krivo mi ali tuga me obuzme kako je odigrao kad je usao protiv Bajerna
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Postujem ja Akisu i njegovo misljenje samo kazem ono sto je vas dobri Uros meni govorio kada bih napisala nesto slicno u Partizanovoj temi. A ti Kondicijo iako si najmilija nejak si skroz tako da se tebi mogu usprotiviti.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment




                        • Gospodin..<3
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment




                          • Dobar je Kaka decko

                            Samo KAD se on razigra uz Lukinu pomoc i pomoc Doktora pa nema sanse titula da se ne osvoji
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kaka' spor?

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Originally posted by Phenom View Post
                                Kaka' spor?
                                Previse spor,gledao ja svaku utakmicu,ne smaraj
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X