Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modric ce igrati na mestu Khedira-e, koji je i ovako na klupi na pocetku nove sezone, izbacice Lass-a iz ekipe. Ocekuje se sada Maicon.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ja mislim da ce igrati Modric i Alonso iza trojke CR/Ozil/Di Maria, mada bi mozda mogao i da proba da stavi CR-a i Benzemu (ili Iguaina), da Ozil i Modric igraju iza njih, i zadnji vezni Kedira i Alonso. Slatke muke za Murinja

      Comment


      • Mislite Modric kao Pirlo,uvucen ? Pa definitivno imaju mnogih slicnosti,mada jos uvek Luka mora mnogo da uci

        Comment


        • Originally posted by Phenom View Post
          Modric nije zadnji vezni pa da igra u paru sa Alonsom, on je na Ozilovoj poziciji.
          Ozil se ne dira, on ima zacementirano mjesto u prvih jedanaest (pogotovo ako Kaka napusti klub), kao što Wade kaže Luka ide na mjesto Khedire. Zaista nema potrebe protiv ekipa tipa Granade i sl. igrati sa dva tipična zadnja vezna.
          Još da je lehavog Arbelou poslati na klupu i onda se može reći da smo imali odličan prijelazni rok ;)

          Comment


          • Evo jos novih slika u vezi najnovijeg pojacanja:

            Spoiler













            Comment


            • Da, slazem se da protiv slabijih ekipa nema potrebe igrati sa dva zadnja vezna.
              Ali Modric mi je igrac za sto blize golu, stvarno je dobar..

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Luki cemo da oprostimo ruznu proslost

                Spoiler


                "Konačno se dogodilo i odahnuo sam. To je najveći izazov u mojoj karijeri i ubeđen sam da ću uspeti. Ovde imam sve što mi je potrebno, najboljeg trenera na svetu, najbolje igrače i samo treba da uživam u svemu i igram", izjavio je Modrić na konferenciji za novinare.

                Hrvatski vezista je rekao da jedva čeka sredu i meč protiv Barselone, kao i da je spreman da zaigra.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Nisam mislio na to, nego u poslednjih 2 meseca odigrao je samo dvadesetak minuta pre desetak dana za Hrvatsku i to je to, trenirao je odvojeno od tima Totenhama, ne znam koliko je spreman, ali za jedno 15-20 minuta jeste sigurno.

                  Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                  Comment


                  • Jedva cekam da ga vidim na terenu,postao mi je drag u zadnje vrijeme jer vidim koliko je htio da dodje u Real,Grande Luka
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Nisam bio za to da Modric dodje, al' jbg, sta je tu je. Sada je u Realu i ima moju punu podrsku, neka se pokaze u najboljem svetlu i neka me demantuje, jer nisam neki optimista kada je on u pitanju. Da li je ta klasa za koju ga predstavljaju, valjda ce se snaci u Realu. Nadam se da nece biti flop i da ce opravdati ulozene pare.

                      Srecno Luka i da slavis titulu i LS sa Realom.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment





                      • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Meni Modric lici na Gojka Velicanstvenog(nadam se da znate o kome se radi).
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Sara View Post
                            Luki cemo da oprostimo ruznu proslost
                            Nikad čovjek nije rekao da navija za Barcelonu, jednostavno je odradio intervju za katalonsku televiziju i od njih na poklon dobio dres Barce. Isto mu pripisuju razne gluposti od toga da mu je Cruyf idol što je apsolutno netačno.

                            Iz današnjeg intervjua:
                            He also mentioned Mourinho, “the best manager in the world”, and his footballing idols: “My favourite players were Bobban, who was one of the greatest Croatian players of all time, and Totti, from Roma”.
                            ;)

                            Comment


                            • Moj post je bio sala, nigde nije spomenuto za koga navija. ;) Isto tako zezam druga koji se kao klinac slikao u barsinom dresu na Nou Kampu a danas zivi za Real.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Originally posted by Sara View Post
                                Moj post je bio sala, nigde nije spomenuto za koga navija.
                                Shvatam ja tebe upotpunosti nego samo sam htio da razriješim eventualne dileme onima koji misle da je on bio fan Barce jer se slikao sa njihovim dresom, o tome se radi ;)

                                Hajmo Mou još Maicon pa da krenemo u pohod na Primeru
                                Last edited by edohz; 27-08-12, 19:41.

                                Comment

                                Working...
                                X