Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kako piše 'MARCA' prije nekih 10ak minuta službenu stranicu Reala su provalili hakeri i napravili profil Luke Modrića ali nakon toga je ova vijest brzo uklonjena.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Sumnjivo dosta, trebao je Real veceras potvrditi transfer. Da nije Mou odustao mozda?
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ovdje je samo Totenhem na čelu sa Modrićem na gubitku, nama iskreno on i nije potreban tako da ako dođe dobro došao a ako ne nikom ništa. Oni kontaju da Real ispašta i da ga Real mora kupiti, gadno se varaju ;)

        Comment


        • Ako su odustali nadam se da to znaci da ostaje Kakazinjo, vratila mi se vera u njega.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Dobar je bio na pripremnim mečevima i mislim da bi mu Mou dao priliku da igra protiv Valencie da nije bilo one prinudne izmjene Pepe-Albiol. Čisto sumnjam da će ga Man Utd uzeti na posudbu, njima trenutno trebaju defanzivci i u sredini i u odbrani. Mourinho mu vjeruje i to je najbitnije, a u svakom slučaju potreban nam je takav igrač, koji bi sasvim sigurno predstavljao adekvatnu zamjenu za Ozil-a ( naravo pod uslovom da ostane, a ja se iskreno nadam da će ostati).

            Comment


            • Cazorla said: “But I have always said the best player I have played against, and the most elegant player, was Zinedine Zidane. There’s Messi and Ronaldo, but I still think being lucky enough to play against Zidane, and see him play, was amazing. He is still the best.

              He had it all as a player. He was elegant, he had quality, he was strong and he was tall. He looked like he was going to be clumsy because of his height but then you realised he was so skilful and gifted with the ball.

              I really enjoyed watching him play, it was a pleasure. I would highlight everything about him, because he had everything to be the best player."


              Mourinho nakon današnje presice objavio da Pepe sutra neće igrati i da će na njegovom mjestu biti Albiol, veliki hendikep al šta da se radi.
              Šuška se da bi Carvalho mogao preći u QPR što i nije toliko loša opcija, za Kaku još nema zvaničnih ponuda, dok situacija sa Sahinom još uvijek je nepoznata, on trenutno trenira sa prvim timom.

              Comment


              • Veceras sledi prvi okrsaj sa Barsom.

                Bice zanimljivo, Albiol ce verovatno poceti mec umesto povredjenog Pepe-a, cini mi se da bi ostatak tima trebao ostati isti kao i protiv Valencia-e, ili eventualno Marcelo umesto Coentrao-a. Khedira umesto Lass-a verovatno.

                Igraci koji konkurisu za tim veceras:

                Goalkeepers: Casillas, Adán y Jesús.
                Defence: Sergio Ramos, Marcelo, Coentrão, Albiol, Arbeloa, Varane y Nacho.
                Midfielders: Özil, Xabi Alonso, Granero, Khedira, Lass, Callejón y Di María.
                Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín y Morata.

                Spoiler





                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Karim Mesut Benzema Ozil
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Di je Kaka?!
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by Sara View Post
                      Di je Kaka?!
                      Nema, mislio sam prosle sezone da se vraca u velikom stilu ali nema nista od njega barem ne u Realu. Genije veliki ali kad sam ga video kako se raspada kad je usao protiv Bajerna dozlogrdilo mi Steta.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • U losoj smo formi,nisam bas neki optimista pred ovaj mec,ali ipak ovo je El CLASICO moze svasta da se desi.Dobro je to sto igramo prvi mec u gostima,jer i ako imamo los rezultat mozemo to nadoknaditi kuci.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Nema, mislio sam prosle sezone da se vraca u velikom stilu ali nema nista od njega barem ne u Realu. Genije veliki ali kad sam ga video kako se raspada kad je usao protiv Bajerna dozlogrdilo mi Steta.
                          Bio je sjajan u predsezoni kako sam cula, nadam se da ostaje makar ovu polusezonu. Steta velika sto ga nece biti veceras ali nadam se da hoce u revansu na Bernabeu, da im zakuca jedan gol sa dvadesetak metara u njegovom stilu.

                          Spoiler
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Trenirao je juce, ne znam zaista zasto ga nema na spisku.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Nema nista od Kake, njegovo je proslo davno. Steta, ali tako je.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ma pustite to, gledajte Ozila Benzemu okacio sam gore... Vrh kombinacija
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X