Announcement

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid C.F.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zinedin Zidan novi direktor Reala. Mou šta kaze to Florentino uradi.

    Comment


    • Legenda!Najbolji igrac kojeg sam ikad gledao,a i po onome sto sam imao prilike da vidim i od svih velikana fudbala za mene je on najboilji svih vremena!
      Prava odluka cini mi se!
      sigpic

      Comment


      • Eh sta su radili on i Ronaldo, kakav je to atomski fudbal bio.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Iskreno nista to nije bilo specijalno,trebali su da haraju Evropom a osvojili su samo jednu Primeru.Jesu to 2 najbolja igraca koje sam gledao i Messi je treci zajedno sa njima ali to sto imaju odlicni klipovi njihove zajednicke igre i njihovih kombinacija,ne znaci da su kidali.YouTube je opticka varka fudbala.
          sigpic

          Comment


          • Zidan je veliko pojačanje u Murinjovom timu. Mogu samo zamisliti kad bude Zizu pricao sa potencijalnim igracima Reala kako ce ga moci odbiti jer vecini igraca je on najveci.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Iskreno nista to nije bilo specijalno,trebali su da haraju Evropom a osvojili su samo jednu Primeru.Jesu to 2 najbolja igraca koje sam gledao i Messi je treci zajedno sa njima ali to sto imaju odlicni klipovi njihove zajednicke igre i njihovih kombinacija,ne znaci da su kidali.YouTube je opticka varka fudbala.
              Nisam ja mislio sta su zajedno radili, vec individualno, Ronaldo je terorisao odbrane u Italiji, a Zizou je bio Zizou.

              Sta bi Ronaldo jos uradio da ga povrede nisu unistile. Najbolji napadac kojeg sam ja gledao, za mene licno najbolji svih vremena.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Nisam ja mislio sta su zajedno radili, vec individualno, Ronaldo je terorisao odbrane u Italiji, a Zizou je bio Zizou.

                Sta bi Ronaldo jos uradio da ga povrede nisu unistile. Najbolji napadac kojeg sam ja gledao, za mene licno najbolji svih vremena.
                Mogao je da uzme jos koju zlatnu loptu za te 2 godine sto je bio povredjen.Onda se na SP vratio na najbolji moguci nacin,odigrao 2 sezone u Realu i poceo da se sprda,goji i te stvari.Nije bio ozbiljan do samog kraja karijere a u Milan je dosao kao poluproizvod tako i da se nije tad povredio ne bi nista specijalno uradio.Da je najbolji jeste i jedan je od mojih omiljenih igraca ali sam je kriv sto nije jos terorisao,valjda se smorio.
                sigpic

                Comment


                • Ja pored Zvezde za koju navijam od svoje trece godine Mnogo volim i Real Madrid Mnogi bi rekli da je to klub koji kupuje vec gotove igrace... Istine ima u tome ali ipak Real ima 9 evropskih titula imao je najbolje igrace ikada u svojim timovima. Svaka generacija je bila super osim one 90-tih I Zvezda ih je tukla 4-2 ali dobro tad je Zvezda ipak igrala maestralan fudbal sa time ce se sloziti vecina i suppose

                  Comment








                  • U ovom zadnjem, Ramos objašnjava Ozila kao onaj s očima
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Niko nista ne pise, pa da update-ujemo malo ovu temu.

                      Ovo su pojacanja koja su vec dosla u klub, među kojima je ja mislim krađa ovog prelaznog roka fantasticni Nuri Sahin, koji je dosao u Real za samo 10 miliona.



                      Takođe su dosli Altintop i Jose Callejon.


                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Plasim se samo da ce ovaj Kalehon zavrsiti isto kao Pedro Leon i Kanales.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ne znam, bice uglavnom zanimljivo, prica se da bi Real hteo da proda Higuain-a, pa da plate pare koje Atletico trazi za Aguera, mada cisto sumnjam da ce se to desiti. A, negde sam video, da Real hoce da prebaci Ronalda u napad, a Marcelo da se pomeri na krilo, jer ce Coentrao da popuni poziciju levog beka. Danas se pojavila informacija da su ponudili 40 miliona funti za Cesc-a, za kojeg se nadam da nece doci.

                          Nekako je Callejon dosao samo kao zamena u slucaju brojnih povreda, steta, mada, mozda i dobije priliku. Zna se da Mourinho svima pruza sansu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Da me ne shvatis pogresno, ali Real vec ima PUNOOO veznjaka. Ako ne prodaju bar 2-3, tek onda nece dobiti sansu. Mislim, ne bih ja voleo nista lose momku, samo se plasim da ce zavrsiti kao ovi.

                            Ne verujem tek da ce Sesk doci. Pa tu su Alonso, Sahin, Ozil, Kedira, Kaka + gomila rezervi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma znam, otici ce sigurno neki igraci, a sto se mene tice, Realu treba jedan dobar stoper, kao zamena u slucaju povrede Pepe-a ili Carvalho-a.

                              Ima Real dobre igrace na svim pozicijama, i prakticno im pojacanja nisu potrebna.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ma znam, otici ce sigurno neki igraci, a sto se mene tice, Realu treba jedan dobar stoper, kao zamena u slucaju povrede Pepe-a ili Carvalho-a.

                                Ima Real dobre igrace na svim pozicijama, i prakticno im pojacanja nisu potrebna.
                                Ajde za stopera djene djene se i slazem, mada imaju oni i Albiola i Garaja (koji navodno oce da ide). Po meni sta treba Realu je neki ubitacan centarfor. Murinjo gotivi da ima jednog dominatnog napadaca (Drogba, Milito...), a ne verujem ni da su to Iguain ni Benzema. Moje misljenje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X