Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nejmar uzima ZL ako osvoji SP, jasno kao dan.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • https://twitter.com/twitter/statuses...07879250538496
      Malo da se nasmejete. Ja sam oplak'o [emoji23]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nije se video protiv Rome, nije se video na SP. Ronaldo je postigao neverovatan gol. Ne mora da postiže golove uvek da bi bio najbolji igrač jer je dovoljno što dva igrača uvek moraju da gledaju na njega.

        Moraju i na Mesija, ali Mesaju u tim utakmicama boli ona stvar. Stopi se sa atmosferom i mrzi ga da živi. Sa takvim stavom, taj stav, on ga je izbacio iz trke za najboljeg ikada. Nisi lider.

        Po toj logici Xavi ili Iniesta koji su uzeli SP su morali biti ispred Mesija. Mesi 2015. nije postigao gol ni protiv PSG ni u finalu, dao je dva gola na jednoj utakmici Bajernu ako me sećanje služi. Nejmar zlatna lopta.
        Nigdje postignute golove nisam pominjao kao glavni faktor i ocjenu dobro odigrane utakmice. To kako ti pises o Mesiju je nesto drugo i tvoj stav mi vise lici da ubjedjujes samog sebe u nesto nego sto to stvarno mislis.

        Mesija su najmanje po trojica opkoljavala na ovom SP i u tim okolonostima je nesto uspijevao da napravi iako krajnji rezultat nije bio dobar ali u reprezentaciji Argentine ima previse problema, ali da ne sirim pricu sada.

        To za 2015. godinu sto si napisao mi vise govori da tada nisi ni pratio fudbal. Ta sezona je jedna pd najboljih u karijeri Mesija, individualno ubjedljivo najbolji u svim segmentima (pored golova, tu su bile neke nevjerovatne asistencije i savrsena timska igra). Tripleta.

        Comment


        • sloboda ili ništa

          Comment


          • Odnos poseda ima da bude 80-20 za Furiju.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • SPANIJA 1 - 1 RUSIJA
              (3 - 4)

              Golovi: Ignjasevic(Autogol) 12' - Dzuba(Penal) 41'



              sigpic

              Comment




              • tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako ocajan potez spanskog saveza koji je jedini krivac za jos jedan debakl Spanije na velikim takmicenjima. Jero je toliko nedorastao da to prosto boli, ekipa koja mu nema nikakav tempo i ritam, cijeli ciklus si potrosio sa jednim trenerom da bi mu dao otkaz dva dana prije pocetka prvenstva. Jero pocetnik, on ne zna i ne moze bolje, ja ne pamtim ovako impotentnu Spaniju, ali sami su krivi za ovo i sto su ovako radili protiv svoje reprezentacije.

                  Spanci su generalno najprecjenjenija fudbalska sila svih vremena, oni imaju 14 ucesca na Mundijalima, jednu titulu, dva puta su bili polufinalisti, samo sest puta cetvrtfinalisti i to je to, ispadali su ili u grupi ili u osmini. Precijenjeni ali su na poslednja dva sampionata morali mnogo bolje od ispadanje u grupi i osmini finala.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kako ocajan potez spanskog saveza koji je jedini krivac za jos jedan debakl Spanije na velikim takmicenjima. Jero je toliko nedorastao da to prosto boli, ekipa koja mu nema nikakav tempo i ritam, cijeli ciklus si potrosio sa jednim trenerom da bi mu dao otkaz dva dana prije pocetka prvenstva. Jero pocetnik, on ne zna i ne moze bolje, ja ne pamtim ovako impotentnu Spaniju, ali sami su krivi za ovo i sto su ovako radili protiv svoje reprezentacije.

                      Spanci su generalno najprecjenjenija fudbalska sila svih vremena, oni imaju 14 ucesca na Mundijalima, jednu titulu, dva puta su bili polufinalisti, samo sest puta cetvrtfinalisti i to je to, ispadali su ili u grupi ili u osmini. Precijenjeni ali su na poslednja dva sampionata morali mnogo bolje od ispadanje u grupi i osmini finala.
                      Da ne zna, ne zna. Da i kao neznalica može da uradi neke normalne stvari, počevši od sastava - može. Tj. mogao je.
                      Ja nikad protiv Španaca nisam bio, do ovog SPa. Sad sam navijao za Ruse kao naši da su igrali. Kako da ne navijaš da ispadne smećar sa klupe i njegov (kontam) vanbračni sin. Jer kako drugačije da objasniš da čovek ima ne jednog, ne dva, nego TRI bolja desna beka, a igraju mu nekakvi nachosi. Od toga su dvojica top 3 desna beka na svetu. A Azpi je svakako mogao da nađe svoje mesto i na štoperskoj poziciji. Da ne pričam da mu je najbolji centralni vezni jedva terena video
                      Tako da mi je izuzetno drago što su ga izduvali.

                      Samo da Hrvati ne zaseru sad, Danska - Rusija četvrtfinale je ipak presmešno.

                      Comment


                      • Ocekivano tesko za Hrvate, bolji su ali sam znao da ce ovo da bude na noz i da im od ove utakmice mozda i sve zavisi, sad bi trebalo malo lakse da im bude ali i dalje ce da nose breme favorita. Oni su daleko vec stigli, ali mogu i do kraja da idu to je vise nego jasno, kvalitet imaju, mentalitet im je bolji u fudbalu od svih exyu zemalja ali i dalje nije pravi, nije njemacki.

                        Modric promasio penal ali ne moze on da se krivi jer opet da nije bilo njega i te njegove strasne lopte do penala ne bi ni doslo, ali da je pucao slabo oba puta, pucao je. Naravno trema je ogromna, pritisak je nevjerovatan, mi ne mozemo ni da pojmimo koliko je u tom trenutku ali posle toga on opet dodje i sutira i ovoga puta ga da.

                        Inace Danci se nestvarno dobro brane i drze taj bedem ispred gola. Kako su samo Luku odaljili od gola u prvom poluvremenu, nezapamceno nesto. Malo je to teze islo u drugom, a posebno u produzecima ali odradili su bas dobar posao. Oni su takticki savrseni, disciplinovani, ovo im je prvi takmicarski poraz posle skoro dvije godine i to posle penala. ALi ne bi bilo zasluzeno da su prosli, prosla je bolja ekipa i ekipa koja ce igrati fudbal u cetvrtfinalu, ne smijem ni da zamsilim na sta bi licila utakmica Rusija-Danska.

                        Manduzukic se bije sa svima, daje batine, prima batine, kapa dolje, Perisic potpuno van utakmice, sve poteze koje je dobre napravio, a bilo ih je rezultirali su ocajnim zavrsnim pasom, centarusutem ili sutem. Nadam se da ce proci u polufinale.

                        Smajhel i Subasic heroji ali ne bi to bili da su se sutirali penali kako treba, samo je Kjaer sutnuo kako treba da se sutira penal.
                        sigpic

                        Comment


                        • Šta biva ako uzme Modrić SP sa zlatnom loptom?

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ocekivano tesko za Hrvate, bolji su ali sam znao da ce ovo da bude na noz i da im od ove utakmice mozda i sve zavisi, sad bi trebalo malo lakse da im bude ali i dalje ce da nose breme favorita. Oni su daleko vec stigli, ali mogu i do kraja da idu to je vise nego jasno, kvalitet imaju, mentalitet im je bolji u fudbalu od svih exyu zemalja ali i dalje nije pravi, nije njemacki.

                            Modric promasio penal ali ne moze on da se krivi jer opet da nije bilo njega i te njegove strasne lopte do penala ne bi ni doslo, ali da je pucao slabo oba puta, pucao je. Naravno trema je ogromna, pritisak je nevjerovatan, mi ne mozemo ni da pojmimo koliko je u tom trenutku ali posle toga on opet dodje i sutira i ovoga puta ga da.

                            Inace Danci se nestvarno dobro brane i drze taj bedem ispred gola. Kako su samo Luku odaljili od gola u prvom poluvremenu, nezapamceno nesto. Malo je to teze islo u drugom, a posebno u produzecima ali odradili su bas dobar posao. Oni su takticki savrseni, disciplinovani, ovo im je prvi takmicarski poraz posle skoro dvije godine i to posle penala. ALi ne bi bilo zasluzeno da su prosli, prosla je bolja ekipa i ekipa koja ce igrati fudbal u cetvrtfinalu, ne smijem ni da zamsilim na sta bi licila utakmica Rusija-Danska.

                            Manduzukic se bije sa svima, daje batine, prima batine, kapa dolje, Perisic potpuno van utakmice, sve poteze koje je dobre napravio, a bilo ih je rezultirali su ocajnim zavrsnim pasom, centarusutem ili sutem. Nadam se da ce proci u polufinale.

                            Smajhel i Subasic heroji ali ne bi to bili da su se sutirali penali kako treba, samo je Kjaer sutnuo kako treba da se sutira penal.
                            Kramara i Raketa rutinski. Bez šanse za sjajnog Kaspera.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ne volim to ciganisanje nikako kad se zastane prije sutiranja, ali on je pametno odradio, nije stao ali je dovoljno usporio i sacekao ga da padne pa mu onda sutnuo. Raketa je majstorski izveo penal nema price ali sam uvijek za to da se sutira u sami ugao iz sve snage, poluvisoko ili visoko.
                              sigpic

                              Comment


                              • Spanija-Rusija najgora utakmica dosadasnjeg dijela prvenstva, sjutra svi za bracu Meksikance i Belgijance
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X