Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni je Messi minimalno bolji igrac od Ronalda, ali je bolji. Ali Ronaldo je bolji lider ekipe, bolji psihicki, a verovatno sada i fizicki, vise ce trajati iako je malo stariji.

    Ronaldo ima bolju karijeru po meni.

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

    Comment


    • NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

      Originally posted by mark it zer0 View Post

      @reddevil Nema dvojbe, uzeće Ronaldo.
      Onda bi trebalo preimenovati zlatnu loptu u ligaprvakalopta
      Čovjek koji dominira u Europi u 4 kategorija (neviđeno da itko to moze) zaslužuje zl jer je to individualna nagrada a ne momčadska


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Ma Zlatnu loptu uzima Ronaldo sigurno, LS je mnogo vaznija od Primere u tom izboru, od januara do danas je toliko prekucao da je to nevjerovatno nesto, imao bolji Mundijal od Mesija pritom individualno i taj gol Juventusu koji ga dodatno cini legendom.

        Nego interesantno je to prokletstvo koje prati Argentinu od tog Mundijala 1986. i Maradoninog ciganisanja koji su mnogi opravdali, posle toga su imali strahovite generacije i maltene nista nisu uradili. Uzeli su dvije Kope posle te 1986. i to je sve, koliko su puta nakon toga dosli na Mundijal kao favoriti, nekad i kao cak apsolutni favoriti i nista. Samo neka potraje, iako mnogi opravdavaju laz, prevara i podvala nikad ne smiju da budu nagradjeni i kao sto vidimo i nisu.
        sigpic

        Comment


        • Znaci ako je Real osvojio LS onda po automatizmu Ronaldo osvaja Zlatnu loptu iako je u toj nok-aut fazi odigrao svega dvije utakmice na nekom nivou najboljeg na svijetu.

          Jasno je da ce on osvojiti Zlatnu loptu jer je to vec odluceno ali Mesi je bio neuporedivo bolji individualno tokom cijele sezone i uz to Barselona osvojila dvije titule.

          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Mnogo mi je drazi Mesi ali evo ti statistike
            za golove ti je greska sigurno
            http://messivsronaldo.net/calendar-year-stats/

            Comment


            • To individualno vise nista ne znaci, odnosno odavno tu pravila nema, pa Fabio Kanavaro je uzeo Zlatnu loptu, iako individualno nije bio ni u top 100. Pa onda Snajder koji je morao da je uzme pa su tada odlucili da je ipak prece sta radi igrac individualno, pa Cavi i Inijesta koji je nikad nisu uzeli, a najvazniji srafovi su bili i Barselone i Spanije, ili sad Luka Modric koji je apsolutno glavni i najvazniji igrac Real Madrida, najbolji vezista svijeta pa nece nikad biti ni medju tri, a tu ce po automatizmu biti onaj spageti klovn od Nejmara.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Hoće neko da napiše da je Godin najbolji štoper na svetu ili moram ja?
                Ja sam to vec napisao sinoc.

                Prosle sezone, u drugom dijelu sezone, je bas prekucao. I na SP dominira.

                Napredovao je u svim segmentima iako je i ranije bio jedan od najboljih. Ali cini mi se da ranije nije bio ovako jak sa kontrolom lopte.

                Meni je bolji od Ramosa jer Ramos nebrojeno puta nerezonski uklizuje i sklon je nekada nekim greskama koje nisu primjetne kod Godina.

                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by seskfabregas View Post
                  Mnogo mi je drazi Mesi ali evo ti statistike
                  za golove ti je greska sigurno
                  http://messivsronaldo.net/calendar-year-stats/
                  Nije greška jer je messi ove godine dobio zlatnu kopačku za najveći broj golova a u to ulazi domaće prvenstvo a po Ronaldu zlatna kopačka je najvažnija nagrada


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Nije greška jer je messi ove godine dobio zlatnu kopačku za najveći broj golova a u to ulazi domaće prvenstvo a po Ronaldu zlatna kopačka je najvažnija nagrada


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Ovdje je racunaju svi golovi a ne samo prvenstveni...

                    Comment




                    • Po kojoj logici Naco ima prednost u odnosu na Karvahala i Azpija ja stvarno ne razumem.
                      Last edited by srdjan_sl; 01-07-18, 14:04.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne kapiram odluku da Nacho igra pre Carvajala u današnjem meču. Svejedno, ne očekujem previše problema za Špance. Svidja mi se Iniesta-Asensio izmena.

                        edit: nisam video da je Srdjan ispravio i dodao komentar. Na Aspija sam i zaboravio, baš nejasno.
                        Last edited by mark !t zer0; 01-07-18, 14:10.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • U bilo koju grupu Ruje da su dospele teško bi ih danas gledali u borbi za četvrtinu finala.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Znaci ako je Real osvojio LS onda po automatizmu Ronaldo osvaja Zlatnu loptu iako je u toj nok-aut fazi odigrao svega dvije utakmice na nekom nivou najboljeg na svijetu.

                            Jasno je da ce on osvojiti Zlatnu loptu jer je to vec odluceno ali Mesi je bio neuporedivo bolji individualno tokom cijele sezone i uz to Barselona osvojila dvije titule.

                            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                            Nije se video protiv Rome, nije se video na SP. Ronaldo je postigao neverovatan gol. Ne mora da postiže golove uvek da bi bio najbolji igrač jer je dovoljno što dva igrača uvek moraju da gledaju na njega.

                            Moraju i na Mesija, ali Mesaju u tim utakmicama boli ona stvar. Stopi se sa atmosferom i mrzi ga da živi. Sa takvim stavom, taj stav, on ga je izbacio iz trke za najboljeg ikada. Nisi lider.

                            Po toj logici Xavi ili Iniesta koji su uzeli SP su morali biti ispred Mesija. Mesi 2015. nije postigao gol ni protiv PSG ni u finalu, dao je dva gola na jednoj utakmici Bajernu ako me sećanje služi. Nejmar zlatna lopta.

                            Comment


                            • sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • GOATbye.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X