Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono nije bio ofsajd, imala neka noga Hrvata koja je bas kod Pogbe, Nedic o tome pricao na rtsu

    Comment


    • Koji je najbolji tim prvenstva? Da li je objavljeno? Nisam jos uvek cuo nista na tu temu.

      Comment


      • NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

        Originally posted by suptil View Post
        Koji je najbolji tim prvenstva? Da li je objavljeno? Nisam jos uvek cuo nista na tu temu.
        Subasic
        Tripije
        Lovren ( najbolji defanzivac svijeta )
        Megvajer
        Strinic
        Modric
        Henderson
        Rakitic
        Mbappe
        Kejn
        Azar

        Salim se, ne znam. Nisam gledao ali cudilo bi me da se nadje vise od 1 Francuza tamo
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Bio je penal, ali faul kod prvog gola komedija, tu je moguć i ofsajd Pogbe ako je bio.
          Nije bio penal. Meni se tako cinilo ali ne bih se kladio da nisam cuo misljenje cetiri strucnjaka. Klizmana, Ferdinanda, Linekera i Nevila. Misljenje je nepodijeljeno da penala nije bilo.

          Zasto je bila provjera? Francuzi su se zalili. Zar se nisu Srbi zalili zbog faula nad Mitrovicem.

          Ni ne porices da nije bio faul.

          Comment


          • Pa dajte neke argumente za to da nije penal. Jer za mene baš čist penal, rukom sprečio dalju putanju lopte u 16 metara.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Lol ... sada cujem od Novakovica da su Nemci i nakon kraja Svetskog drugi tim po broju suteva na protivnicki gol sa svoje 3 utakmice. Kada se racuna samo 90 minuta (bez produzetaka)
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Nije bio penal. Meni se tako cinilo ali ne bih se kladio da nisam cuo misljenje cetiri strucnjaka. Klizmana, Ferdinanda, Linekera i Nevila. Misljenje je nepodijeljeno da penala nije bilo.

                Zasto je bila provjera? Francuzi su se zalili. Zar se nisu Srbi zalili zbog faula nad Mitrovicem.

                Ni ne porices da nije bio faul.
                Ide rukom prema lopti, čist penal.

                Faul nije bio, to je jasno, Griezmann se bacio.

                Comment


                • Modriću najveći si


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Ljudi iz Hrvatske kazu da je penal. Beusan kaze da je penal.
                    Vecina kaze da je penal.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ne ide rukom prema lopti nije bilo namjere. Nije ni gledao loptu. Osim toga je bio u skoku.

                      A zsto je bila provjera?

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Ljudi iz Hrvatske kazu da je penal. Beusan kaze da je penal.
                        Vecina kaze da je penal.
                        A sto mislis zasto kazu u Hrvatskoj da je bio penal a Engleskoj da nije?

                        Comment


                        • Var pokrao Hrvatsku taj neki mod, ili mi se cini? Brih je veceras jedinu zamerku svom kolegu uputio i ona glasi nisi morao da gledas Var. Francuzi su ovo uzeli na individualni kvalitet. Ne znam koje su im granice kad pocnu da igraju leprsav fudbal.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Faul nije bio, to je jasno, Griezmann se bacio.
                            Je li to samo za sebe kradja ili sudijska greska?

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Je li to samo za sebe kradja ili sudijska greska?
                              Sudijska greška, nije svjesno pogriješio. Mnogi veliki igrači dobijaju faulove na ime, moguće da je ovo bio jedan od takvih.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ne ide rukom prema lopti nije bilo namjere. Nije ni gledao loptu. Osim toga je bio u skoku.

                                A zsto je bila provjera?
                                Pogledaj jos jedno pazljivije snimak. Jasno se vidi nameran pokret ruke i namera da se promeni smer kretanja lopte.

                                Dosta dobro je sudija odradio posao, mnogo bolje od npr turcina u 1/2. Nisam siguran da je bio prekrsaj kod faula kada su francuzi postigli prvi gol,a li nije bilo namere da se bilo ko osteti (po srpski, nije navlacio i gresio u korist jedne ekipe )

                                Comment

                                Working...
                                X