Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uhhh, kakva bombica. Bravo!
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • PERIŠAAAAAAA

      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

      Comment


      • Brzo se uje vraćaju.
        Ruku na srce za sada jedino oni igraju.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Kradja, mega kradja. Ali bilo je za ocekivati. Nece valjda Hrvatsku pustiti da pobijedi.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Kradja, mega kradja. Ali bilo je za ocekivati. Nece valjda Hrvatsku pustiti da pobijedi.
            Gde si video kradju da mi je znati???

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Kradja, mega kradja. Ali bilo je za ocekivati. Nece valjda Hrvatsku pustiti da pobijedi.
                Ako mislis na penal. Bio je penal. Cist kao suza. Jbg Hrvati su sami sebe pobedili prva dva gola primljena na sopstvenu glupost i onda jos dva iz polukontri .....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Prvom golu prethodio nepostojeći faul, a onda i ofsajd. VAR opet lepo radi posao

                  Comment


                  • Čestitke Francuzima, potpuno zasluženo, čestitke i komšijama!
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pobednik SP-a.....Aca sa njegovim EM-BA-PE.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Sto se mojih favorita tice bolje skoro da ne moze, jos Mancester da osvoji nesto veliko i da se Sumaher u potpunosti vrati, ali previse trazim sto se Sumija tice

                        Djokovic osvaja Vimbldon, Francuska osvaja Mundijal, Zidan osvaja tri uzastopne LS
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Pobednik SP-a.....Aca sa njegovim EM-BA-PE.
                          Meni najgore što, kad god je on prenosio, išao je malo pre snimka.. Pa kad gol bude, prvo on vikne, pa onda mi vidimo gol..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Generalno Hrvati su imali dosta srece korz celo prvenstvo. Pa cak i danas. Izjednacujuci gol Perisica odlican sut - vrhunski, ali sta je prethodilo njemu??? Tri puta Francuzi guze loptu glavom i ne mogu da je izbiju kako valja. Drgugi gol Hrvata - Mandzukarin - ono se tek ne vidja tako cesto ... mada kada se setimo finala LS ... ucestalo je i to
                            Ne mogu da budu nezadovoljni, ali razumem ih u potpunosti sto su sjebani i utuceni. Kada izgubis finale tesko je - pretesko.
                            Opet stoperski tandem Vida - Dekica je dominirao. Najjaci je Dekica kada onako pun samouverenja kaze kako je top stoper jedan od najboljih na svetu! Da li je to poverovao Klopu koji ga je verovatno tako bodrio???

                            Eno ga Pogbinjo, majmunise se
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sto se mojih favorita tice bolje skoro da ne moze, jos Mancester da osvoji nesto veliko i da se Sumaher u potpunosti vrati, ali previse trazim sto se Sumija tice

                              Djokovic osvaja Vimbldon, Francuska osvaja Mundijal, Zidan osvaja tri uzastopne LS
                              Baš te krenulo, moglo bi onda to sve do kraja, kad te već tako fino hoće

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ludnica u Parizu

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X