Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strasna utakmica, zastrasujuca takticka postavka i fizicka snaga na obje strane, zastrasujuc tempo. Ovo je polufinale Svjetskog prvenstva, nema tu mjesta riziku, svesti greske na minimum, Francuska nije napravila nijednu, Belgija je napravila jednu i to je odlucilo prolaz. Pritom si imao haos poteze na obje strane, Francuska je u proslom polufinalu izbacila Portugal i to posle Zidanovog penala u utakmici mnogo sporijeg ritma i tempa i bez sansi maltene. Tako da te price kako treba da se igra ludilo fudbal mogu da se pricaju onima koji ne prate fudbal, oni koji ga prate znaju kako se igra na Mundijalima. Njemacka i Brazil su izuzetak, obicno je ono sto su igrali Argentina i Holandija. Ovo je jedno od najboljih polufinala Mundijala od kad pratim fudbal. Ko ga ne prati jbg, mogao je da uziva u utakmici Brazil-Turska ili Juzna Koreja-Njemacka, pregrst golova, visokog tempa i sansi. Eh ta neka bolja vremena
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Kakva utakmica Vladane, ova Francuska ima strasan napadacki kvalitet oni prolaze na golove stopera, uzas
      Devetka im služi kao pojačanje u svojih 16m. Doduše taj za bolje i nije

      Ali kako bi se prošetali neki prethodni šampioni kroz ovo SP.. ovo SP je kao PL one godine kad je uzeo Lester

      Comment


      • U finalu izlaze

        Loris

        Pavar Varan Umtiti Ernandez

        Kante Pogba

        Mbape Grizman Matuidi

        Ziru
        sigpic

        Comment


        • Gajim nade u Hrvate, Engleska nema.sanse nikakve. Jednostavno su mnogo jaki individualno, t od tima nema kako bi mogli igrati. Na nista ne lice, ali ajde to je tempo, mi smo nepismeni fudbalski.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Ruzan fudbal igra Francuska.Osvojice.

            Comment


            • Vi uzivajte u onom polufinalu Spanije onda protiv Njemacke i finalu protiv Holandije, masu golova palo na te dvije utakmice, igralo se brzo, atraktivno, nije se davila lopta. Ili jos bolje u utakmici Njemacka i italija kad je zavrseno 0-0 a onda Italijani ni iz cega pljastili dva gola. Ima sve na torentima ili na yt, skinete i evocirate uspomene. Sta sve covjek ovdje vise nece da procita

              Ja Desama ne podnosima ali kapa dolje kako ovo izgleda od drugog meca do danas. Ljudi su izbacili Argentinu, Urugvaj i Belgiju i igrali svaku utakmicu kako treba, samo su rizikovali protiv Argentine ali su bolji bili za dva gola minimum. Ipak oni takvi raspadi kakvi jesu su danas propustili brdo prilika, prvo Pavar, pa Ziru na magicnu asistenciju Mbapea, pa sad na kraju Toliso. Sve vrhunska sanse, da je bilo 4-0 kapiram da bi se sad pricalo o fudbalskoj rapsodiji.
              sigpic

              Comment


              • Hrvatima se sutra vraćaju lutrijske pobede nad Dancima i Rusima. Englezi po prvi put imaju TIM, svesni su istorijske šanse i uveren sam kako će je čvrsto ščepati, daviti komšije ko zmija žabu celi tok i na kraju uspeti prelomiti u svoju korist.


                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Igraju kao Portugal na EURU, sve je to legitimno naravno, ali za Portugal je logicno da igraju tako, ovi mogu mnogo bolje od ovo sto (ne)igraju

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Naravno da ne igraju, imas vrhunske poteze, imas ubitacnu kontru i imas sanse pored postavke koja je defanzivno postavljena. Ne znam sta ocekujete, igraju isto kao Real Madrid u LS. Tvrdo, jako, klasno i efikasno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Osim sto igraju ruzan fudbal u finisu su pokazali da im ni fer plej nije jaca strana,strasne stvari su se radile pri kraju utakmice.

                      Comment


                      • Žiru je pokazao kako igra centarfor, nedostajao je samo gol, a bilo ga je u oba šesnesterca, da vrši pritisak na zadnju liniju i da stigne u odbranu.
                        Zbog te istrošenosti i nije imao koncentracije u završnici. Za razliku od našeg najboljeg napadača Mitrovića i Lukaku i Žiru su pokazali da bez obzira na masu poseduju dobru brzinu i izvanrednu kondiciju. (jbg to odvaja velike igrače od osrednjih).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Osim sto igraju ruzan fudbal u finisu su pokazali da im ni fer plej nije jaca strana,strasne stvari su se radile pri kraju utakmice.
                          Ulog je ogroman a sve su to iskusni profesionalci...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • U fudbalu se gleda ono što na kraju ostane na semaforu, zar je važno kakav je fudbal prikazan. Cilj opravdava sredstva. Možeš igrati super atraktivno poput Belgije, uživati u vratolomijama Azara, De Brujnea i saigrača, na kraju, niko ih neće pamtiti već pobednike a oni su Francuzi.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Ma nije ulog ogroman, u zavrsnici Mundijala sve vaterpolo rezultati i nikad nije oprezno hahahahahah
                              sigpic

                              Comment


                              • Real Madrid u finalu LS izlazi u drugog poluvremena i dominira Juventusa kao protiv Sasula da igraju. Ovi strepe do samog kraja da ne im ga uvali Felaini. Da nisu onaj srecni gol dali dosli bi do penala, a onda je sve 50-50, i onda sve propada od fantasticne taktike

                                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X