Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li bitno vidjecemo, ali svakako kad pogledas protivnike Belgije i Francuske jasno je da ce njihova potrosnja biti veci, fokus veci, prtisak veci a s druge strane prvi pravi test ih sad ceka iako su Hrvati mozda umorni i pitanje je koliko ce fizicki trajati. No sredina Hrvatske je za klasu bolja i ako ne bude sposobna da ih izdominira na sredini onda i ne zasluzuje finale. Na drugoj strani su obje reprezentacije osjetno jace na svakom dijelu terena, ali sad vise zajebancije nema, ako zele titulu, a sigurno da zele moraju pobijediti dvije ozbiljne ekipe, jednu ozbiljnu i jednu top. Isto vazi i za Hrvate ali oni poraz nemaju, a igrali su i protiv Argentine i izbacili domacina, njihov put je opet bio tezi nego put Engleza.
    sigpic

    Comment


    • Bukvalno. Možda je i iskoriste. Mislim da su imali lakše utakmice i da su malo svežiji. Što ne mora ništa da znači. Ali da Engleska osvoji u Rusiji, pa udžbenici bi se pisali. Izmislili bi priču o spremanju, o detaljnoj selekciji, a stalo bi tamo sve na 3 dana sigurno. Koliko bi se pijanih Engleza našlo na ispiranju.

      Svj, Francuska-Belgija finale pre finala. Em što su igrali jače utakmice, a objektivno su takodje jači i od Hrvatske i od Engleske. No, dobro, lopta je okrugla.

      Pre prvenstva bih voleo da Hrvati osvoje, sad ne. Bogdan i ekipa puste THC i neku pop muziku zezanje, ovi su mi prenapaljeni. Smorio bih se da ih gledam kako slave kao poslednji paćenici uz npr Lepog Miću i BMK.

      Ništa to ne čudi od fudbalera i naši bi verovatno, ipak su fudbaleri najniži sloj. Ne mogu da zamislim jednog Šarića, Hezonju i Bogdanovuća da se blamiraju pozdravljajući Ukrajnice u Rusiji. Ne vidim čemu to...

      Comment


      • Nadam se da ce Hrvati pobjedit,kvalitetniji su ali vidjecemo.Ocekujem 3-1 za komsije.

        Comment


        • Onaj Rebić stvoren za neku sredinu tabele PL tim. Kao medved je jak.

          Comment


          • Niko ne spori kako je Albion dogurao dovde. Ja prvi, i ako njihov navijač, sa puno skepse ispratio ih put ruske prestonice. Ne zato što Sautgejt rukovodi slabašnom skupinom ljudi već znajući njihov vekovni mentalni sklop. Bezbroj puta su važili za glavne favorite, a imali sigurno jači roster od sadašnjeg, pa ćorak, ništa od njih. Čim napuste London i Vembli usledi žestoko prizemljenje.
            Danas, gledajući ih, nemaju preteranog lidera ali imaju nešto što se zove ujednačeni tim. Svaki put neko drugi može da bljesne i izrodi se u junaka nacije.
            Sigurno da prvo polufinale je finale pre finala. Očekujem ultra atomski fudbal sa pregršt lepih poteza i, što da ne, dosta golova i ako je ulog veliki - borba za odlučujući meč.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ali pogledas koga su oni pobijedili i jasnije ti bude da je ovo sansa once in a life time sto se poklapanja tice, Panamu, Tunis i Svedsku, Kolumbiju prosli na penale. Pritom izgubili od Belgije. A protiv Belgije je bilo revijalno jer su oni namjerno trazili laksi put posto tezim nikad ne bi dosli dovde.
              Sve isto važi i za Hrvatsku.

              Comment


              • Meni je ovo SP mozda i najgore koje sam pratio.Bilo je mnogo dobrih igraca, a nikakve igre. Uglavnom su ove vece repke igrale na individualni kvalitet pojedinaca, sto cesto nije bilo dovoljno. Belgijanci su najvise pokazali do sada, tako da cu za njih navijati do kraja, iako su lako mogli da ispuste prednost protiv nikad odvratnijeg Brazila. Nadam se finalu sa Hrvatima. Simpaticni su i Englezi, ali kada se uporedi u vezi Modric i Raketic sa jedne strane, a sa druge Henderson i Lingard, onda je izbor jednostavan. Uz to Luka je takav gigant u fudbalu, da zasluzuje da igra finale. I nisam nesto siguran da bi ovi Englezi prosli recimo Portugal. Zreb im se bas namestio. Najveci tragicari svakako Nemci, ali za onu njihovu anemicnost je najveci krivac Lev.

                Comment


                • Da li ovaj Hrvatski tim moze da nadmasi uspeh onog iz 98. Kada se pogleda tim, svakako su slabiji od svojih prethodnika koji su trasirali uspeh hrvatskog fudbala pocevsi od Eura 96, pa preko cuvenog treceg mesta na svetskom 98. I sto se igre tice tu je gap cini mi se jos veci. Nista specijalno ovi momci pokazali nisu.
                  Ali....
                  Protivnici su im znatno losije repke u odnosu na one koje su se suprotstavljale momcadi iz 98 i sto je jos bitnije polufinalni rival je neuporediv sada i tada.
                  Tako da sanse da "prebace" uspeh svojih starijih sunarodnika su vise nego solidne. Da li ce uspeti u tome... Videcemo.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sve stoji sto pises za igru.

                    Po igracima ova Modriceva reprezentacija je sigurno kvalitetnija, mislim da se lome koplja sto se tice obrane i golmana, u vezi je mrtva trka, da je Prosinecki bio koju godinu mladi dao bi njima prednost ovako i tu ih biju ovi klinci, dovoljno pogledati imena klubova u kojem igraju ovi iz veznog reda, to je prejako. Po meni jaci je ovaj roster, a igra je bolja 98 bila. S tim da su u skupini ovi 98 imali znatno lakse suparnike.

                    Comment


                    • Najgore SP koje sam ja pratio. Jedva cekam da se zavrsi cirkus.

                      Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                      Comment


                      • Ja nznm kakvim ste vi to prvenstvima prisustvovali kada ovo tako ne valja. Jer zato što nema Azura, Tulipana, što su ispali Španci, Argentinci, Brazilci...jel je turnir dobar samo kada su ove selekcije na pravoj razini?
                        Imalo je šta videti u Rusiji. Pregršt golova, uzbudljivih tekmi što je najbitnije.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Sve stoji sto pises za igru.

                          Po igracima ova Modriceva reprezentacija je sigurno kvalitetnija, mislim da se lome koplja sto se tice obrane i golmana, u vezi je mrtva trka, da je Prosinecki bio koju godinu mladi dao bi njima prednost ovako i tu ih biju ovi klinci, dovoljno pogledati imena klubova u kojem igraju ovi iz veznog reda, to je prejako. Po meni jaci je ovaj roster, a igra je bolja 98 bila. S tim da su u skupini ovi 98 imali znatno lakse suparnike.
                          Mrki oces li mi dat blagoslov da maknem Kristijana sa avatara ako udjete u finale kao znak dobre volje?

                          Comment


                          • Sa stanovista postignutih golova ovo Svjestko prvenstvo je vise nego odlicno ali veliki broj golova je postignut iz nekih situacija koje nisu licile na smislene akcije, bilo je tu dosta cudnih gresaka igraca nakon kojih su uslijedili golovi itd.

                            Comment


                            • 90% golova je palo iz prekida ili na gresku protivnika. Smislena akcija? Ne postoji.

                              Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                              Comment


                              • Gol je 🥅. Dal iz prekida ili smišljene akcije, zar je bitno?

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X