Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To samo govori koliko je prejadno ovo SP.
    Englezi pobedili Svedsku, Kolumbiju, Panamu i Tunis i dosli do polufinala.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Jbg. Čim si na Svetskom Kupu znači da vrediš, zaslužuješ svu pažnju/respekt.
      Prosta stvar.
      Zašto sada omalovažavati uspeh Albiona. Ne razumem.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Engleska ne igra maltene nista ali prolazi, takvi su opasni za osvajanje.
        Pre će biti da najmanje greše, izuzetno mali broj grešaka pozadi, počev od golmana do ove petorke u zadnjoj liniji.

        Jbg, ma koliko osporavan, Gareth je ipak ovaj sastav Engleske poprilično osvežio nekim igračima, dao im prave role i to je to. Većini se poklopila i jako uspešna individualna sezona, Lingard je pokazao da će na njega moći da se računa gde god da igra, Maguire ne znam je li odigrao jedan meč u kvalifikacijama, i ovako zrelo odigra na najvećoj pozornici, to je za svaku pohvalu, ne sumnjam da će njegova cena najviše skočiti. Dodaš na to Kanea koji je možda najbolji napadač današnjice i igrače poput Allia koji iskaču iz klasičnog šablona plejade engleskih igrača, pa i Pickforda koji pokazuje klasu kakvu Hart i ovi pre njega nikad nisu imali i dobijamo Engleze koji su konkurentni. Plus što masa medija u Engleskoj nije imala velika očekivanja pred turnir, valjda više nema preteranog hypea kao nekada.

        Treba dodati da i Hendo igra jako dobar turnir, on i Young su me najviše iznenadili svojim partijama.

        E sad im se još i žreb poklopio, pa možda i uzmu i prekinu luzerstvo. A opšte poznato da uvek moraš imati sreću u žrebu na SP, osim ako nisu Nemci u pitanju.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Neke stvari su se malo vratile iz prošlosti..., neka, meni ne smeta, naprotiv

          Koliko su samo predhodne generacije bile jače po imenima, ali uvek neki maler , penali, Božija ruka (koji patetični naziv) ili pak Siman popase centaršut sa 50 metara itd......
          Voleo bi da odu do kraja samo tako
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Originally posted by dekinjo
            Ako se meni obraćaš, mogu samo reći da ne znam šta trabunjaš. Već si oterala dosta članova sa svojim bezobrazlukom. A mogla bi nekada da imaš i svoje mišljenje, a ne da prepisuješ ono što Vladan napiše.
            Sta lupetas zivota ti???
            Ko je tebi bilo sta rekao?? Sto bih se ja tebi uopste obracala??? Ko si bre ti???

            Ne znas ti mnogo sta...ali da se duvas u prazno ovde nekim ispraznim pricama, to odlicno znas. Bolje nauci ko je i sta Perfidni Albion... i nauci da komuniciras pre svega.

            I bolje da prepisujem od Vladana..sta god da je to bilo... nego ti te gluposti iz onog ceta.

            Edit: koliko znam on je pod mojim uticajem, a ne obrnuto...ni to ne znas, jbg.



            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by dekinjo
              Posle mog posta si napisala perfidni.

              A u tom četu ne učestvujem i ništa loše nisam napisao protiv tebe osim ovoga što ti direktno kažem.

              Nisu ni tvoje opservacije neke velike mudrosti pa te to ne sprečava da iskazuješ svoje mišljenje.

              Ne bi ti ništa napisao da sam znao da se nisi meni obratila tako da moja greška.
              Nedopustivo je da mi se tako obracas, da se BILO kome tako obracas, ma koliko da mislis da si u pravu. Da ne pricam da cesto uopste i ne gledam ko pise kada je uzivo tema (poceo mec) i pod milom bogom ne znam niti me interesuje sta pises...osim u ovakvim situacijama, posto vidim da znas vrlo dobro da udaras nisko i da vredjas direktno, ne bih ulazila u to sta radis indirektno. Uostalom NIKADA se tako nikome nisam obratila da bi uopste imao razloga za ovako nesto.

              I da hvala bogu uvek imam svoje misljenje, bez obzira sto nisu uvek mudrosti naravno, ali jednu mudrost znam... nikada nikome vise necu da dozvolim ovde da brise pod sa mnom.
              Slobobodo me ignorisi, zadovoljstvo je moje.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svaki sledeci tvoj upis je sve degutantniji... i naravno govori o tebi samo.

                A hvala bogu muskarci prema meni, bez obzira da li je stadion ili vecina ovde, znaju i te kako da se ponasaju, tako da su ovakvi individualni ispadi totalno nebitni, kao i te tvoje demagogije i budalastine koje ponavljas... da sam bilo koga oterala... samo sam eto imala potrebu da ti kazem da si maliciozan i da me zaobidjes, naravno.



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kapa dolje za Ruse, potpuno su limitirana ekipa ali su herojski igrali ovaj sampionat. I fizicki su bas superiorni, kad su pocele patnje hrvatskih fudbalera nijedan ruski igrac se nije zalio na grceve i umor, dobro su se spremali i ostvarili istorijski uspjeh. I da su prosli pobili bi se i sa Englezima, pobili bi se sa svima na ovom prvenstvu iako su prosjecna reprezentacija. Malo im se moze zamjeriti samo sto nisu igrali nista na kontre ni danas, a ni protiv SPanije, nego su se oprjedjelili na tesku defanzivu, a bas su naivno primili dva gola. Ipak stub te odbrane je covjek koji ce za nedelju dana imati 39 godina, za svako postovanje ovo sto su uradili na Mundijalu.

                  Hrvati su fudbalska velesila, za ovih 20 godina oni su propustili samo dva velika sampionata, bili treci na svijetu i sad su opet u polufinalu. Jedna Engleska je poslednji put bila u polufinalu 1990, a razlika u ulaganju i infrastrukturi je nevjerovatna. Ljudi uvijek imaju igrace, uvijek su tu, mogu da igraju sa svima. Generalno su Srbija i Hrvatska nesto potpuno nevjerovatno u svijetu sporta s obzirom na broj stanovnika i ulaganja i koliko je truo sistem u ex-yu zemljama generalno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Zasluženo su prošli, imaju bolje igrače, namučiće Englesku samo tako.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Ali utisak meca su mi Ruskinje,brutalne su.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Ali utisak meca su mi Ruskinje,brutalne su.
                        Kakva je utakmica bila nije čudo što je neka sporedna stvar glavni utisak.

                        Comment


                        • Sve simpaticne ekipe u polufinalu. Nema latinosa

                          Comment


                          • Tesko je gledati Francuze, ali jesu glavi favoriti a nisu za prvenstvo imali pet smislenih napada. Sve je ili prekid ili tudja greska. Ako se neko prevario pa mislio da je Belgija ozbiljna, nek skonta da je u prvom poluvremenu protiv Brazila imala 10 kontri i nula golova. Ispostavlja se da je taktika ovo prvenstvo - cekaj prekid ili gresku.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Ne zna se ko je ludji sa slavljem na trgovima i kaficima, Hrvati ili Englezi. Kakve su to emocije, Mundijal je neprevazidjen sportski dogadjaj.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ko ce nas narednih 40-50 godina zatrpavati emisijama kako je reprezentacija otisla u finale HRT ili BBC
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X