Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Originally posted by dekinjo View Post
      Ovo sam i ja primetio. Mitar objašnjava nešto kepecu koji ima zastavu kosovske države na kopački, a kepec odmahuje rukom.

      Sine gde ti je mozak, umesto da ga još dodatno isprovociraš jer gube na poluvremenu ti mu se uvlačiš u bulju. Nemamo mi kao narod taj kiler instikt. Najbolji primer je Đoković koji se grli i ljubi na mreži posle najtežih poraza.
      Legendo to u tenisu svi rade...

      Comment


      • Mazic sudi Brazil-Belgija. Odlicno


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by dekinjo View Post
          Ovo sam i ja primetio. Mitar objašnjava nešto kepecu koji ima zastavu kosovske države na kopački, a kepec odmahuje rukom.

          Sine gde ti je mozak, umesto da ga još dodatno isprovociraš jer gube na poluvremenu ti mu se uvlačiš u bulju. Nemamo mi kao narod taj kiler instikt. Najbolji primer je Đoković koji se grli i ljubi na mreži posle najtežih poraza.
          Ovo piše GOKU iz tebe. Teoretski je nemoguće da Dekinjo napiše post sa kojim se slažem od A do Š. Ali evo ga GOKU vratio se.

          Istina 300%. Sport je borba na život i smrt, reprezentativni, tu nema maženja i paženja. Nije to manifestacija u kojoj je važno učestvovati za to se živi.

          Ljudi koji se nisu bavili sportom pričaju drugačije ali jednostavno to nije istina.

          Baš bi se Šaćiriju izvinjavao neki Iranac, Kolumbijac, Urugvajac, Francuz, Nemac. Neki bi provocirali neki bi prošli pored njega, samo bi se Srbin izvinjavao.

          Ajde što se Ljajić izvinjavao Nejmaru i objavio kolaž slika na insta i tagovao ga, to ajde, nego Mitrović koji tu daje izjave.
          Last edited by Cassius Clay; 04-07-18, 18:33.

          Comment


          • Originally posted by dekinjo View Post
            Ovo sam i ja primetio. Mitar objašnjava nešto kepecu koji ima zastavu kosovske države na kopački, a kepec odmahuje rukom.

            Sine gde ti je mozak, umesto da ga još dodatno isprovociraš jer gube na poluvremenu ti mu se uvlačiš u bulju. Nemamo mi kao narod taj kiler instikt. Najbolji primer je Đoković koji se grli i ljubi na mreži posle najtežih poraza.
            Videli su svi.

            Nismo. Pogledaj vaterpolo, košarku, odbojku, itd.

            Da li se Gurović izvinjavao Redži Mileru što ga uništava u sred USA i ostalima što su se menjali da ga čuvaju. Bodiroga.
            Jarića ništa nije htelo tada, pa je Vujanić prenosio loptu. Jarić je rekao da je znao da ga Miler (Andre) neće braniti na šutu za 3, jer je bio očaj. Pa je napravio onu fintu ulaza i šutnuo za 3 sam, naravno pogodio.
            Sve je važno, svaka sitnica.
            Prsa u prsa.
            Kakvo izvinjavanje.

            Pešić mi je tu iznad svih.

            Izbacio je Radmanovića iz ekipe, jer nije shvatio akciju. Ali mu je bilo dozvoljeno da bude u svlačionici. Kada je jeo bananu dok je Pešić objašnjavao u ćošku. Pešić je pukao i isterao ga van ekipe na tribune, skroz van ekipe.

            Pitaju ga novinari šta će reći igračima posle ispadanja od USA (delovalo tada kao sigurna stvar). Pešić - Ja ekipu spremam da dobijemo Amerikance, a posle ću da ih spremam da dobijemo finale. Nije bilo zezanje, novinari ućutali, videlo se da je ozbiljan.

            Kada smo pukli u basket posle Šakota, Moka i ostalih.

            Seli su svi, Maljković, Obradović, Ivković, Pešić, itd. da se pomire sujete. Da se spase basket.

            Da li se Danilović izvinjavao Sabonisu kada ga je stavio na poster.

            Đorđević što je uništio sve žive.

            Čujem sad ljudi nezadovaljni Saletom, pa kad je preuzeo ekipu niko nije hteo da igra za reprezentaciju. Muta je prešao preko toga što je preskočen u redosedu za selektora i došao da pomogne kako god zna. Rekao je Saletu, pozovi ove moje, jeste da nisu nešto, ali sve će da urade šta im kažeš.

            Kod nas u basketu važi pravilo - Kad praviš faul, napravi faul.

            Kakvo bre izvinjavanje.

            Kalinić u Hrvatskoj se mangupirao, poslat kuću u roku od isto veče.

            Napred Hrvatska.

            Krstajić peva Mileta Kitića, Kolarov kapiten - splavaruša, kao i Tošić i mnogi drugi.

            To se od malih nogu uči.

            Trenirao sam basket i to je uništavanje. Tada nisam kapirao.

            Izvinjavam se na dugom postu o basketu. Čisto neka paralela da se napravi.

            Comment


            • Comment


              • Većina igrača i nije kriva.

                Šta će... Kokeza 8 razreda osnovne škole, Krstajić isto.

                Ovo je za Japance koji kad su izgubili plaču.

                I za ekipe koje su ostale da se bore.

                Comment


                • Gurović je Zvezdin delija to je drugo. Da su u reprezentaciji igrali zvezdaši prošli bi sigurno ili bi imali veće šanse. Ovako kada igraju Ramadanijevi partizanovci mrsko gledati. Totalno čovek indiferentan bude kad vidi ko je na golu.

                  Primer čojstva i junaštva. Još samo Ilić Sašu da su zvali. Tiranija manjine nad većinom. Može im se.

                  Comment


                  • Uroše, ja ti se divim

                    Comment


                    • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Šteta. Nemanja Vidić, nije trebao da igra nikada za reprezentaciju. Dajte Ljubomira Fejsu i Danka Lazovića. Reprezentacija protiv Albanije igra na JNA. Na niske je grane spala ova zemlja i njen reprezentativni fudbal.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Šteta. Nemanja Vidić, nije trebao da igra nikada za reprezentaciju. Dajte Ljubomira Fejsu i Danka Lazovića. Reprezentacija protiv Albanije igra na JNA. Na niske je grane spala ova zemlja i njen reprezentativni fudbal.
                          Uki jedino objasnjenje za tvoje svakodnevne napade besa je neka losa droga
                          Zanimljivo je citati te (tu i tamo ), ali brate batali vise Zvezda - Partizan pricu na svim topicima. Ima nas dosta koje to zamara i ne zanima.

                          Mislim nemoj da se ljutis ali pogledaj kako se zove ova tema (Nokaut faza SP, jedini Srbin vezan za ovu temu je Mazic i pisi o njemu ako te bas interesuje) i pogledaj sta ti pises. Ajde sto se kosi sa pravilima foruma, nego sto stvarno od tebe mogu mnogo interesantije stvari da se procitaju od merenja patke koji je lopovski klub vise ili manje ukrao, namestio itd.

                          Veliki pozdrav

                          Comment


                          • Ja mu dodjem ovde smarač ko LbjMvp onaj sa slikom Kimija pre par godina. Hoću Ljubo, mislim logično namerno to radim, ali kad me tako lepo zamoliš a btw ja znam da smaram, poslušaću vrlo rado. Nije tome mesto na svakom topiku apsolutno se slažem.

                            Nego vidim Brazilci se žale što će Mažić da im sudi... Već su počeli sa pritiskom jer znaju da ništa ne igraju. I još nešto, mislim da uvek daju gol pri kraju kad udje Firmino. To je misterija kako on nije prvi napadač ali verovatno nije dobar drug Nejmaru kao Žezus.
                            Last edited by Cassius Clay; 05-07-18, 16:09.

                            Comment


                            • Slazem ze za Firmina. Jesus jednostavno ne radi toliko dobrih stvari na terenu za razliku od Bobija koji je verovatno najpotcenjeniji igrac na svetu.
                              S obzirom da navijam protiv Nejmara nadam se da ce Jesus da zadrzi mesto u prvoj postavi

                              Comment


                              • To sam negde čuo da su mu Kutinjo i Žezus najbolji drugovi. Ali nije to onaj stari duh Brazila, ni prići. Kad se setim Denilsona iz Betisa on je pojam za sve ove igrače Brazila. Nije to ta ekipa. Protiv Kostarike pobedili na kraju, Srbija sa 30% snage, Meksiko prelako. Nisu slabi ali Belgija im je prvi test. Martinez može samo jači izaći posle Japana. Bolje što su krenuli ovom stranom žreba, ako dodju do finala uzimaju gotovo sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X