Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, to su mnogima pripisivali da su slicno govorili....a sta se to izvinjavao?

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ovaj je simulirao faul, pa mu je Mitrović pripretio/prigovorio.

      Spoiler


      Verovatno je ovaj okrenuo na nacionalističku/nacionalnu priču pa ga je Mitrović uveravao da mu ne smeta to što je ovaj šiptar, već mu je samo prigovarao simuliranje.

      Spoiler






      U svakom slučaju kontekst je bio sledeći: kraj je poluvremena, mi smo na tabeli prvi sa šest bodova, preskočili smo Brazil, prošli smo grupu i praktično smo iz daljeg takmičenja izbacili hibrid sa kojim igramo, tako da je sasvim logično od Mitrovića da smiruje tenzije.
      Last edited by La Jugoslavia; 04-07-18, 10:08.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Provocirao je Šaćiri i to dosta podmuklo. Govorio je da je sve ok i kul, da je bio rat između države Kosovo i države Srbije, a sada je mir i treba se okrenuti budućnosti i sl. izjave.

        Kada sam video da je jedini Mitrović uzeo da odgovara na te prozivke, sve mi je bilo jasno. Mitrović, naša intelektualna gromada. A ostali su se sakrili. Mitrović im je rekao neka onda igraju za tu svoju državu Kosovo, itd.

        Bilo je preko novina priče. Kod nas se nije toliko prenelo.

        Na terenu se pokazalo i to je to.

        Bio bih zadovoljan pobedom nad Švajšiptarskom, 3 boda i da smo ispali.

        Šta Džaka stalno priča, bolje da ne pominjem.

        Comment


        • Sada već ulazimo u politiku.
          Zašto mi uopšte odvajamo taj deo naše teritorije, zašto ga pojmovno odvajamo?
          Ako je to naša južna pokrajina, a jeste, onda svi termini za taj deo naše teritorije moraju da imaju odrednice kao da je u pitanju Čačak, Subotica, Surdulica, Beograd...

          Peć je Srbija, Sombor je Srbija, Smederevo je Srbija, Priština je Srbija, Zrenjanin je Srbija, Kragujevac je Srbija, Mitrovica je Srbija, Niš je Srbija, itd...
          Pogrešan narativ koji vlada u našoj zemlji, odnosno pojmovno odvajanje jednog dela naše teritorije je i dovelo do paradoksa da Mitrović izjavi "pa ako ih toliko voli, što ne igra za njih", gde se to "njih" po važećem Ustavu Republike Srbije, odnosi zapravo za nas, odnosno reprezentaciju Srbije.
          Last edited by La Jugoslavia; 04-07-18, 11:59.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Comment


            • Inače su se više pobunili u Švajcarskoj, njihov Parlament i ministri. I rekli im da ne mogu tako da slave golove, jer to nisu golovi za Švajcarski već za neku drugu zemlju (nisu rekli ni koju), pa nek biraju gde će.

              Žao mi što su Japanci izgubili.

              Comment


              • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                Sada već ulazimo u politiku.
                Zašto mi uopšte odvajamo taj deo naše teritorije, zašto ga pojmovno odvajamo?
                Ako je to naša južna pokrajina, a jeste, onda svi termini za taj deo naše teritorije moraju da imaju odrednice kao da je u pitanju Čačak, Subotica, Surdulica, Beograd...

                Peć je Srbija, Sombor je Srbija, Smederevo je Srbija, Priština je Srbija, Zrenjanin je Srbija, Kragujevac je Srbija, Mitrovica je Srbija, Niš je Srbija, itd...
                Pogrešan narativ koji vlada u našoj zemlji, odnosno pojmovno odvajanje jednog dela naše teritorije je i dovelo do paradoksa da Mitrović izjavi "pa ako ih toliko voli, što ne igra za njih", gde se to "njih" po važećem Ustavu Republike Srbije, odnosi zapravo za nas, odnosno reprezentaciju Srbije.
                Problem je što su oni još pre SP krenuli da prozivaju i provociraju.
                Dron i sve to... znamo kao oni to rade, nismo mi ničim provocirali.

                Svi se zavukli u rupu, jedino Mitrović uzeo da odgovara od svih...

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Sada već ulazimo u politiku.
                  Zašto mi uopšte odvajamo taj deo naše teritorije, zašto ga pojmovno odvajamo?
                  Ako je to naša južna pokrajina, a jeste, onda svi termini za taj deo naše teritorije moraju da imaju odrednice kao da je u pitanju Čačak, Subotica, Surdulica, Beograd...

                  Peć je Srbija, Sombor je Srbija, Smederevo je Srbija, Priština je Srbija, Zrenjanin je Srbija, Kragujevac je Srbija, Mitrovica je Srbija, Niš je Srbija, itd...
                  Pogrešan narativ koji vlada u našoj zemlji, odnosno pojmovno odvajanje jednog dela naše teritorije je i dovelo do paradoksa da Mitrović izjavi "pa ako ih toliko voli, što ne igra za njih", gde se to "njih" po važećem Ustavu Republike Srbije, odnosi zapravo za nas, odnosno reprezentaciju Srbije.
                  Ustav je mrtvo slovo na papiru u odnosu na realnost koja kaže da je Kosovo primljeno u FIFA i igra kvalifikacije za sva takmičenja isto kao i mi. Možemo mi da se lažemo naravno.

                  Comment


                  • Samo je trebalo na terenu da se odgovori i ćao.

                    Comment


                    • Ovo je priča za temu o raspaloj reprezentaciji...

                      Comment


                      • Pa eto ko mi ne veruje neka pusti snimak utakmice idu ka svlačionici Šaćiri i Mitrović Šaćiri odmahuje rukom ovaj mu se nešto pravda kao on fer plej igrač.

                        Onaj Miloard Čavić kakav je da je, veličina je za mnoge od ovih kmetova.

                        Pa znaš kad bi se Šaćiri njemu izvinio, nikad.

                        Lepo je Djindjić rekao, iako ga ne cenim, kao ni ostale vlastodršce počevši od Slobe pa do Vučića, ali Djindja je to lepo opisao. Ne može se preko kmetskog mentaliteta preći.

                        Comment


                        • Prvo, previse politizujes skoro svaki upis na ovom forumu.


                          A drugo, mi sada kao znamo sta su oni pricali, odnosno tumacimo proizvoljno, jel? Bas neozbiljno.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • I nemaju šta da nas provociraju oni se bore za svoje, za svoju zemlju se bore i svoju zemlju vole gde god bili i gde god igrali. Tako da je jedan Šaćiri u mom objektivnom sistemu vrednosti 450 stepenica iznad nekog Mitrovića, Tošića i boranije.

                            Sine, znaš da te provociraju, znaš da ti je dovoljno samo da dobiješ Švacjarce i da imaš prelazni ocenu i podršku naroda, vodiš 1-0 ti se izvinjavaš.

                            Ovaj osetio krv posle zategao prečku i na kraju dao gol, fokusiran kao orao. Željan "krvi" gladan uspeha do njega je i stigao tako da bravo Šaćiri bravo Džaka.

                            Comment


                            • Ovo sam i ja primetio. Mitar objašnjava nešto kepecu koji ima zastavu kosovske države na kopački, a kepec odmahuje rukom.

                              Sine gde ti je mozak, umesto da ga još dodatno isprovociraš jer gube na poluvremenu ti mu se uvlačiš u bulju. Nemamo mi kao narod taj kiler instikt. Najbolji primer je Đoković koji se grli i ljubi na mreži posle najtežih poraza.

                              Comment



                              • Ludilo
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X