Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Cekaj nije mi jasna konstatacija?
    Kako izgledaju ostale svlacionice posle meca?
    Verovatno ne ovako cisto. Kad uzmemo u obzir sta spada sa kopacki posle meca,silne trake i bandaze,flasice,voce i ostalo.Pa onda voda posle tusiranja koja se pomesa sa prljavstinom sa kopacki. Sve u svemu, posle meca je obicno svinjac u svlacionicama.

    Svakako nije njihov posao,ali za svaku pohvalu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Evo još malo japanskih čistača [emoji6]

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • SVEDSKA 1 - 0 SVAJCARSKA
        Golovi: Forsberg 66'






        Last edited by srdjan_sl; 03-07-18, 18:13.
        sigpic

        Comment


        • Jel igra veceras James Rodríguez
          GIFSoup

          Comment


          • Nije u startere.
            sigpic

            Comment


            • Sledeća jedanaestorka vija plasman među 8.
              Idemooooo

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Cuj gde su krenuli... Pa ne igra ti se ova formacija sa bekovima. Najveci poznavaoci fudbala koji obitavaju na ovom forumu su pljuvali Muslina i nazivali ga sisom zato sto su mu, zamisli molim te, spoljne igrace u istoj ovoj formaciji, igrali bekovi a ne krila. Kazu da te pozicije treba da igraju Kostic, Zivkovic i ekipa.
                Vidi ovako, ti da si neki stručnjak znalo bi se za tebe, a sve što znamo o tebi je da pišeš postove na jednom sportskom forumu.

                Ja smatram da je Kostić mogao da igra wing beka u 3-4-2-1 formaciji jer je odgovoran igrač, brz, eksplozivan, sve što je potrebno za beka i ništa ne bi bio slabiji odbrambeno od Kolarova koji je pokrivao tu poziciju kod Muslina. Za Živkovića nisam rekao da to može, ali Gaćinović je mogao sa desne strane umesto Rukavine.

                Karasko protiv jačih ekipa to ne može da igra jer je slab defanzivno, a o njegovom karakteru dovoljno govori to što je otišao da igra u Kinu sa 24 godine. Belgija u postavi ima još jednog kineza Vicela i oni misle da mogu sa kinezima na fudbalske čarobnjake.

                Comment


                • relax, its coming home

                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Brych poslan kuci jer se nije htio konzultirati sa VARom, odnosno odbio je kolegu iz VARa da ode pogledati situaciju sa Mitrovicem. Toliko o tome da nije bio penal i znalcu Beusanu...

                    Comment


                    • Brih je loš sudija, prate ga skandali odavno, nije ni čudo što se obrukao na Svetskom prvenstvu.
                      Nažalost mi smo oštećena strana, vidimo na primeru Engleza dokle može da se dogura kada vam dele penale i levo i desno.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ide treca titula u Montevideo.

                        Druga polovina zreba je smesna, ne bi me cudilo da Engleska zavrsi u finalu. Mada voleo bih da vidim nasu bracu sta znaju.
                        Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Brih je loš sudija, prate ga skandali odavno, nije ni čudo što se obrukao na Svetskom prvenstvu.
                          Nažalost mi smo oštećena strana, vidimo na primeru Engleza dokle može da se dogura kada vam dele penale i levo i desno.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije Brih kriv igrači su. Trebali su skandal da naprave pogotovo Kolarov. Videli ste šta su Komubijci radili. Napadne 10 igrača sudiju i neće da nastavi maltene da igra.

                            Mitrović daje neke izjave oko Šaćirija a pred poluvreme mu se izvinjava kao poslednja sisa. Tad mi se smučio ne mogu očima da ga gledam.

                            Pa taj bi te Šaćiri minirao debilu, ti mu se izvinjavaš zbog? Srbi i servilnost. Neki podanički mentalitet retko vidjen, pogotovo u tom fudbalu.

                            Žesus ih dribla umesto nogu da mu slome oni gledaju.

                            Tošić ne pravi faul na 40 metara, Danci i Švajcarci prave kod kaznenog i dobijaju žuti i crveni karton.

                            Turisti.

                            Javnost krivca vidi jedino u SMS-u klasika.

                            Comment


                            • Kakve je izjave davao Mitrovic za Sacirija?

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • -Nisam shvatio kao provokaciju te Šaćirijeve kopačke sa zastavom Kosova. Mene to mnogo ne interesuje, ali mi nije jasno jedno.

                                - Zašto se toliko razmeću tom njihovom zastavom, a ovamo igraju za drugu reprezentaciju? To dovoljno govori o njima, jer kad već toliko vole Kosovo, zašto igraju za Švajcarsku - rekao je centarfor srpske selekcije.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X