Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOKAUT FAZA FIFA SP 2018

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HRVATSKA 1 - 1 DANSKA
    (3 - 2)
    Golovi: Mandzkic 4' - Jorgensen 1'


    sigpic

    Comment


    • Na osnovu današnjih utakmica četvrtfinale Rusija - Hrvatska će biti dinamično i zanimljivo level Primere na SK u nedeljnom terminu tačno u podne.
      Getafe - Leganes.

      Najbolje da odmah šutiraju penale.

      Comment


      • Hrvati moraju to da dobiju u 90 minuta, za klasu su bolji, brzi, tehnicki na daleko vecem nivou ali to je draz Mundijala i eliminacione faze sto bolji ne ide dalje uvijek, plus Rusi igraju na domacem terenu sto ne vjerujem da ce im nesto mnogo znaciti jer nije ni do sad ali ono, oni ce se braniti od prvog minuta to je sigurno ali Hrvatska za razliku od Spanije ima bolju igru i konkretniji su.
        sigpic

        Comment


        • Crveni nije ako je namjera defanzivca da dodje do lopte, da je Jorgensen vukao Rebica bez namjere da igra loptom dobio bi crveni, ovako opravdana odluka.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Drugari novo pravilo je da nema crvenog kad se sudi penal, jer je penal sam po sebi dovoljna kazna, ide zuti, da je bilo van bio bi crveni.
            Najimbecilnije pravilo ikad. Znači umesto SIGURNOG gola, dobiješ penal, gde je procenat uspešnosti možda 80%, manje-više? Ohrabruješ igrače da uvek prave penal u tim situacijama, to je baš mozga bez. Realno je u ovim situacijama i penal+crveni mala kazna, ako se penal eventualno odbrani. Počeće opušteno igrači da brane kao golmani kad su prazan gol situacije.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Najimbecilnije pravilo ikad. Znači umesto SIGURNOG gola, dobiješ penal, gde je procenat uspešnosti možda 80%, manje-više? Ohrabruješ igrače da uvek prave penal u tim situacijama, to je baš mozga bez. Realno je u ovim situacijama i penal+crveni mala kazna, ako se penal eventualno odbrani. Počeće opušteno igrači da brane kao golmani kad su prazan gol situacije.
              Tad će dobiti crveni, pravilo je od 2016.

              Uzalud Vladika priziva ispadanje Brazila, protiv fudbalskih bogova se ne može

              Comment


              • Originally posted by bounty hunter View Post
                Na osnovu današnjih utakmica četvrtfinale Rusija - Hrvatska će biti dinamično i zanimljivo level Primere na SK u nedeljnom terminu tačno u podne.
                Getafe - Leganes.

                Najbolje da odmah šutiraju penale.
                Otprilike tako nešto. Kad vidiš da igraju Brazil-Belgija u istoj fazi dođe ti da ne pratiš više. Protivnici Hrvatske do polufinala su reprezentacije kojima se obraduješ u kvalifikacijama. I Englezi su na sličnom i malo težem putu i eto prilike da neko od te dvije reprezentacije napravi istorijski rezultat, ni krivi ni dužni.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Najimbecilnije pravilo ikad. Znači umesto SIGURNOG gola, dobiješ penal, gde je procenat uspešnosti možda 80%, manje-više? Ohrabruješ igrače da uvek prave penal u tim situacijama, to je baš mozga bez. Realno je u ovim situacijama i penal+crveni mala kazna, ako se penal eventualno odbrani. Počeće opušteno igrači da brane kao golmani kad su prazan gol situacije.
                  Ako odbrambeni igrac vuce protivnika i pokusava rukama da ga obori - crveni. Ako svesno igra rukom i tako brani svoj gol (kao Suarez 2010 protiv Gane) - crveni. Ali ako startuje ovako na loptu pa pokupi napadaca - samo zuti.
                  Tako da nije to lose.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Na drugoj strani zreba 3.svetski rat...a ovde boranija

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Najimbecilnije pravilo ikad. Znači umesto SIGURNOG gola, dobiješ penal, gde je procenat uspešnosti možda 80%, manje-više? Ohrabruješ igrače da uvek prave penal u tim situacijama, to je baš mozga bez. Realno je u ovim situacijama i penal+crveni mala kazna, ako se penal eventualno odbrani. Počeće opušteno igrači da brane kao golmani kad su prazan gol situacije.
                      Prekršaj sa namerom činjena istog će uvek biti crveni. Kada to nije, dobiće žuti. U suštini, kao i bilo gde na terenu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni to ništa ne menja stvari, ljudi su de fakto postigli gol. U tome su sprečeni na nelegalan način, a tim koji je napravio prekršaj kao kaznu dobija šansu da ne prime gol koji su već primili.
                        I to sve jer je igrač išao na loptu... Mnogi crveni kartoni u polju se i dan danas dobijaju za nenamerne startove kad se ide na lopthu. Jednostavno se namesti situaciju ili neko bude baš neoprezan. Znam samo da bih apsolutno popizdeo da se meni desi takva situacija i po meni to rešenje jednostavno nije fer za tim koji je trebao da postigne gol.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Nije mi jasno da li se pravilo za crveni i penal primenjuje ili ne. Na Kolumbija-Japan je sviran penal i crveni jer je bese Sanceza lopta(koja je btw isla visoko iznad gola) pogodila u ruku.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Nije mi jasno da li se pravilo za crveni i penal primenjuje ili ne. Na Kolumbija-Japan je sviran penal i crveni jer je bese Sanceza lopta(koja je btw isla visoko iznad gola) pogodila u ruku.
                            Namjerno igranje

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Da ne zna, ne zna. Da i kao neznalica može da uradi neke normalne stvari, počevši od sastava - može. Tj. mogao je.
                              Ja nikad protiv Španaca nisam bio, do ovog SPa. Sad sam navijao za Ruse kao naši da su igrali. Kako da ne navijaš da ispadne smećar sa klupe i njegov (kontam) vanbračni sin. Jer kako drugačije da objasniš da čovek ima ne jednog, ne dva, nego TRI bolja desna beka, a igraju mu nekakvi nachosi. Od toga su dvojica top 3 desna beka na svetu. A Azpi je svakako mogao da nađe svoje mesto i na štoperskoj poziciji. Da ne pričam da mu je najbolji centralni vezni jedva terena video
                              Tako da mi je izuzetno drago što su ga izduvali.

                              Samo da Hrvati ne zaseru sad, Danska - Rusija četvrtfinale je ipak presmešno.
                              Jel mislis na Alkantaru?
                              I meni je precudno sto nije dobio mnogo vise minuta.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Iz aviona se videlo da je crveni karton kao kuća. Igrač sam sa loptom ispred otvorenog gola.
                                Ne postoji trik kojim mogu opravdati zašto nije pokazan crveni karton.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X