Announcement

Collapse
No announcement yet.

Wimbledon 2018 (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Slažem se i sa jednim i sa drugim, ovaj Govedarica je Mijaljević look-a-like ljigavi, da mu kažeš " nebo je crno" počeo bi da ti objašnjava kako samo što nije kiša, koliko će da traje i sl. a posle minut da mu kažeš "sunčano je" onda bi pričao kako će to da utiče na igru i kako je dobro što nema nevremena na vidiku.
    Ćurka se u životu nije spremila za emisiju, niti ima pojma o sportu o kojem se priča, niti izgleda kao da bi trebalo to da je zanima, ako nešto ne zna samo se glupavo smeje, a i žnaru je i seljančura.
    Govedaricu su odlicno opisao, bas ljigav tip.
    A njen fizicki izgled me ne zanima, ali je realno da pojma nema o tenisu...pa u ponedeljak je konstatovala kako nije fer sto u utorak igraju samo zene, a miskarci imaju dan odmora znaci, ona nema pojma o osnovnim stvarima, o globalnom rasporedu meceva koji moze da nadje uz pomoc 2 klika, tipa mecevi koje runde su predvidjeni za koji dan

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Govedaricu su odlicno opisao, bas ljigav tip.
      A njen fizicki izgled me ne zanima, ali je realno da pojma nema o tenisu...pa u ponedeljak je konstatovala kako nije fer sto u utorak igraju samo zene, a miskarci imaju dan odmora znaci, ona nema pojma o osnovnim stvarima, o globalnom rasporedu meceva koji moze da nadje uz pomoc 2 klika, tipa mecevi koje runde su predvidjeni za koji dan

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Meni je Dragana Kosjerina bila ok, da je ostala na SK sigurno bi unapredila svojej znanje i super se uklapala sa ostatkom ekipe...Marija je vrlo često nepripremljena i pristrasna dok Ivan Govedarica ima znanje ali preteruje u želji da to ispriča...Kao ona deca bubalice,da ispriča što pre da ne zaboravi...
      Nemojte Mijaljevića on je nenadmašan...od načina na koji komentariše,nedostatka elementarnog znanja o tenisu,pravilima do boje glasa
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Evo odgledah i ja reprizu,1. deo meča je ultra klasik 2. deo klasik, nije mi se svidelo što je Novak na račun visine tj pokušaja da loptu drži nisko, izgubio na dubini što je Nadal obilato koristio ali opet što kaže Žika, Novak uvek nekako uspe da nadje caku da nadmudri Nadala i drago mi je što je tako. Mentalno je dobar zbog svežine, fizička sprema i dalje nije na prepoznatljivom Novakom nivou što naročito dolazi do izražja po toplom vremenu.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • mijaljević je bog otac za krivokapića(valjda se tako preziva)-ja nemam SK pa gledam na RTS-u
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by joshmor View Post
            mijaljević je bog otac za krivokapića(valjda se tako preziva)-ja nemam SK pa gledam na RTS-u
            Ja ih tamo slušam samo kada je DK...Zapravo gledam bez tona...užasni su.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • sad je bilo ono 15:40-PA UMRO BI DA SAM GLEDO
              Wizard

              Comment


              • A i ja vala kao i svaki mazohista koji drži do sebe, gledam ponovo iako danas umalo 3 infarkta i još 2 moždana da doživim...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  A i ja vala kao i svaki mazohista koji drži do sebe, gledam ponovo iako danas umalo 3 infarkta i još 2 moždana da doživim...
                  Ali I dalje si tu ja sam odgledao nesto malo tkr par gemova u 5-om setu do 8:8 I reko sticicu iz kladionice do kuce,ali me Nole preduhitrio

                  Comment


                  • ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf,15.gem-pa stvarno bih umro
                    Wizard

                    Comment


                    • немојте да критикујете водитељку са СК, то је намерно намештено да она као највно поставља питања јер као не зна, а од њега се очекује да прави одговор, она преставља обичну публику, а он стручњака..... мени се допада та комбинација...
                      sigpic

                      Comment


                      • Danas se ocekuje najtopliji fan na Wimbledonu, 29 stepeni. Kako ce to uticati na finaliste? Kako ce to uticati na Novakovu kondiciju? Videcemo, ali mislim da to odgovara Andersonu...

                        Comment


                        • JOHN LLOYD

                          "Djokovic has got to be careful there isn’t a let-down. That semi-final was huge and a lot of physical and emotional energy was used up.

                          I remember when I was married to Chrissie Evert there was a similar situation: she had a Wimbledon semi-final in 1980 against Martina Navratilova, who was almost unbeatable on grass. And Chrissie won and had to play the next day.

                          After the match she was on this high and I said: ‘Fantastic match but you’ve got another one in about 14 hours.’ She woke up the next day and I could tell she was flat mentally and she lost the final to Evonne Goolagong Cawley, against whom she had a great record.

                          She reacted to the semis as if it was the final. It is fine for us to assume that whoever won between Novak and Rafa would win the title but if Djokovic assumes that he could be in trouble.

                          His team have to nip that in the bud. I tried to do that with Chrissie but it’s not that easy.

                          Verdict: Djokovic in four sets"

                          ovo je dobro napisao

                          ceo tekst

                          http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...don-title.html
                          Wizard

                          Comment


                          • Ja sam prezadovoljan Sport Klubom i voditeljima koji na profesonalni, elegantan i šmekerski način prikazuju dešavanja na Wimblndonu i prilagodjavaju ih ljudima na ovom podneblju. Hvala im na tome.
                            Da se vratim još malo na jučerašnji meč, smatram da je Nadal suviše rizikovao što je ključne poene pokušavao da reši volejima, koji nisu njegova najača strana naročito na podlozi koja nije najprirodnija njegovom stilu.Nije ni Novaku pa je mentalna potrošnja bila izraženija kod obojice igrača...
                            Last edited by Dekson; 15-07-18, 08:36.
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • evo,ja se od srca slažem,mada emisje ni gledao nisam-sad imam stream pa ću gledati.posle RTS-a sve,ali SVE je bolje i najbolje (ES mrzim zbog malog zlog)

                              najsvežiji primer za RTS-hrvatska prolazi u finale,u studiju doslovce grobna atmosfera
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by joshmor View Post
                                JOHN LLOYD

                                "Djokovic has got to be careful there isn’t a let-down. That semi-final was huge and a lot of physical and emotional energy was used up.

                                ...
                                Verdict: Djokovic in four sets"

                                ovo je dobro napisao

                                ceo tekst

                                http://www.dailymail.co.uk/sport/ten...don-title.html
                                Dzon Lojd, apsolutni dzentlmen.

                                Comment

                                Working...
                                X