Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • barcastuff ‏@barcastuff 5h
    In the new contract of Napoli full back Juan Zuniga (27) a clause would be included saying Barcelona can sign him for 15M. [la repubblica]
    Bilo bi odlično kada bi ovo iskoristili. Mislim da je više nego korektno dati ovih 15M za Zuniga-u. Ako bi ga doveli on bi vjerovatno bio zamjena za Alvesa za kojeg postoji realna opcija da iduće ljeto napusti klub jer mu sadašnji ugovor ističe 2015. a vjerovatno mu se neće nuditi novi ugovor.

    Zuniga idealna zamjena za Alvesa.


    EDIT:

    Table: Saves Valdes in the last 5 seasons with Barcelona
    Last edited by ognjen; 26-09-13, 10:42.

    Comment


    • barcastuff ‏@barcastuff 1h
      Barcelona will for the first time wear the new third kit - black shirt and black shorts - in the CL game against Celtic on Tuesday #ucl [md]
      eh odlično, predobra garnitura dresova

      Spoiler

      Comment


      • Uh, sta bih dao da ih napunimo i vratimo im za proslu godinu. Mnogo odvratan tim.

        Comment


        • Pobjeda u bilo kakvom obliku na strani protiv Seltika je dobrodošla. Ne traba dozvoliti kao prošle godine da nam u ranoj fazi dadnu gol i onda naprave zid ispred svog gola. Najviše nam prijeti opasnost iz prekida jer je to njihovo najjače a naše najslabije oružje.

          Vidjećemo, tipujem da ćemo teško do cijelog plijena ali i bod nije loš.

          Comment


          • Ma daj DB rutinski ima da ih userete!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nema s Tatom zajebancije , tucemo to 0-3 ili 1-4 ;)
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Oni ce zid da stave od pocetka, i kad gube opet ce tako da igraju. Sto se prekida tice, ne sumnjam da ce da se sele u nas sesnaesterac i kada je faul na centru.. Bas mislim da se necemo mnogo muciti ove godine sa njima, mnogo bi bilo 2 za redom.

                Comment


                • ne znam, u glavi mi stalno one dvije utakmice od prošle godine gdje su nas baš baš namučili...

                  biće zanimljivo vidjeti i kakvu će Martino postaviti taktiku u toj utakmici tj. ima li on ključ za ekipe koje igraju bunker....

                  recimo, Villanova se prošle godine samo uzdao u individualni kvalitet igrača Barse što se tiče igranja protiv bunkera, vidjelo se po igri da tu nema nekog konkretnog poteza trenera....

                  Comment


                  • А толико пљувасмо кикиреза....

                    Comment


                    • Ne ponasa se vise kao cirkuzant, dosta se popravio momak, mada niko i nije rekao da ce biti flopina...
                      Golove nece videt puno, za to je zaduzen najbolji...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Cak jos uvek nije ni simulirao. Nije samo to, bas se vidi da mu je stalo da promeni sliku o sebi, nadam da ce nastaviti u tom pravcu A mogao je vec i jos 2-3 gola vise da ima na kontu, da je imao malo srece..

                        Comment


                        • pisao sam nedavno moje viđenje oko Neymar-a pa da se ne ponavljam

                          Originally posted by DelBoy View Post

                          Iako do sada nije postigao gol u zvaničnim utakmicama (ne računajući SuperCup), Neymar pruža sasvim zadovoljavajuće partije, podijelio je nekoliko asistencija te često pomaže i u defanzivi a i odlično igra presing. Mislim da on trenutno ima sigurno mjesto u prvih 11 s obzirom na prikazanu igru, jer recimo Pedro i Tello koji su alternative za tu poziciju nisu pokazali bog zna kakvu formu. Iz Martino-vih izjava se takođe može vidjeti da je zadovoljan partijama brazilca a i na osnovu prikazanog, Neymar se iz utakmice u utakmicu sve bolje uklapa u sistem.
                          inače, tipujem da bi Neymar mogao dobiti odmora za vikend jer je igrač sa najvećom minutažom a u utorak igramo protiv Seltika u gostima



                          barcastuff ‏@barcastuff 29m
                          After Cesc rejected their approach, English club Man United made this summer a 13M bid for Barcelona midfielder Sergi Roberto (21). [latdp]
                          jbt, Mojes ne vidi dalje od Evertona i Barselone
                          Last edited by ognjen; 27-09-13, 10:54.

                          Comment


                          • barcastuff ‏@barcastuff
                            Official: 19 players called up for the game against Almeria

                            Goalkeepers: Valdes, Pinto
                            Defenders: Alves, Montoya, Pique, Bartra, Adriano
                            Midfielders: Busquets, Song, Xavi, Dos Santos, Cesc, Sergi Roberto, Iniesta
                            Forwards: Pedro, Alexis, Messi, Neymar, Tello
                            Martino: "Puyol played 50 minutes yesterday, we'll see how he does today. No hurry. After the international break, he should be back."
                            Karles prilično aktivno trenira
                            Last edited by ognjen; 27-09-13, 18:06.

                            Comment


                            • Ma nema nista od toga, niti je bilo, Song je mnogo realniji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ma nema nista od toga, niti je bilo, Song je mnogo realniji.
                                Postoje glasine koje kažu da je Song odlučio ostati u Barseloni još ovu sezonu ne bi li uspio izboriti kakvu takvu poziciju za prvih 11. Busquets za sada igra u odličnoj formi tako da se ne nazire da bi ga mogao izbaciti iz prvih 11. Ne bi me začudilo da zatraži transfer u zimskom prelaznom roku koji bi mu vjerovatno bio i omogućen posebno ako Barselona dovede štopera u tom periodu. On je trenutno u godinama kada bi trebao najviše igrati ali u Barsi je takva situacija na sredini terena da on nema pravu šansu.

                                Comment

                                Working...
                                X