Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
    Koliko je vama dosadno.
    Jebiga bio dosadan mec Championshipa, ovi sa East Midlanda bas ne znaju da se zabavljaju

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Pa sta je merilo uspeha u fudbalu ako nisu trofeji? ti da igras fudbal, da li igrao da pobedis ili da izgubis?
      Da li to vazi i za fudbalere?
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Pa kako stoperi i bekovi mogu da igraju lep fudbal,zna se da je sredina terena mozak ekipe,Kaziragi jedan prosecan italijanski spic,igrac Lacija koliko se secam,bolji od njega i Djan Luka Vijali,Mancini,Zola u to vreme.Od italijana koje sam gledao Roberto Badjo,Del Pjero i Toti su igrali vrhunski fudbal,voleo sam i Inzagija ali je on bio vrhunski golgeter ne i igrac u polju.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Nema tu šta da se misli, svaki pristup je taktika. Igrati bez ikakvih instrukcija je takodje taktika.

          Naša taktika je da igramo po osećaju i bez instrukcija - taktika!

          Poenta je da ja ne valorizujem više lepršavu igru od neke druge, već onu koja donosi titule.

          Koliko LŠ je uzeo Siti pod Pepom i koliko Bajern pod Pepom?

          Šta je Simeone napravio sa Atletikom i dokle je dogurao? I onda se neko usudi da kaže da zna fudbla i da je Pep bolji trener od Simeonea.

          Sramota čoveče!

          Je l se ta lepršavost Klopova i Pepova maže na leba? Ima li LŠ od toga? Pep bar uzima domaće titule doduše sa timovima koji bi je i ovako uzeli.

          Bajern pre i posle Pepa ne zna šta je domaćica, a Siti nije uzeo u jačoj konkurenciji titulu sa Manćinijem, ne nije.

          Barselona posle Pepa ne može da uzme domaću titulu.

          Gde je Atletiko bio pre Simeonea a gde sada? I posle se takvi ljudi usude spočitavati nekome šta i kako u fudbalu a nisu realni pred sobom.
          Koliko si sada neistina napisao, mislim da ni sam nisi svestan
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Pa kako stoperi i bekovi mogu da igraju lep fudbal,zna se da je sredina terena mozak ekipe,Kaziragi jedan prosecan italijanski spic,igrac Lacija koliko se secam,bolji od njega i Djan Luka Vijali,Mancini,Zola u to vreme.Od italijana koje sam gledao Roberto Badjo,Del Pjero i Toti su igrali vrhunski fudbal,voleo sam i Inzagija ali je on bio vrhunski golgeter ne i igrac u polju.
            Pomesao sam Kaziragija i Kanavara

            U svakom slucaju ni jedna ekipa ne moze da bazira uspeh iskljucivo na napadu. A to da igraci poput Neste nisu igrali lep fudbal... e pa tu si pogresio... on je bio umetnik.

            Comment


            • Nesta,Maldini,Kafu jesu igrali lep fudbal za odbrambene igrace ali ne mogu da ih poredim sa velikim majstorima sredine terena,jos ja nisam gledao igrace poput Platinija,Krojfa,Maradone u najboljem izdanju,Pelea,Sekularca,Dzajica,po pricama ljudi bili su jos bolji od ovih danas igraca jer se tada igrao najlepsi fudbal,nije bilo toliko taktike,saha,vise su se cenili majstori s loptom,a danas samo da sto vise trce,makar ko muve bez glave i to ne volim u danasnjem fudbalu,vise se cene trkaci od majstora sa loptom.Murinjo se recimo odrice De Brujnea i Salaha u Celziju a dovodi Matica,van svake pameti.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Koliko si sada neistina napisao, mislim da ni sam nisi svestan
                Te fore su najbolje. Ja važim za nekoga ko iznosi diskutabilne stavove, i onda samo ovo napišeš da diskredituješ mene.

                Na stranu da li ja mislim sve što pišem ili ne u privatnom životu, ovde treba da se računa ono što pišem.

                A ja te pitam gde je Pep veći od Simeonea?

                Ovo što neko pominje Pepa Gvardiolu da je napravio Barselonu, neka vidi ko je 2006. uzeo titulu LŠ.

                Gde je to Gvardiola najbolji da ne može da uzme još titula? Je l' Bajern koji je dobio bio loš? Je l' nije igrao pre toga i osvojio LŠ uopšte, u skorojem periodu?

                Šta se dešava sa Sitijem? Koliko to vremena i novca treba? Otkud uvek izgovori za Pepa i Klopa?

                Fudbal se igra zbog rezultata, a sada da ti kažem i zašto

                boleo bi nas sve, dragi moji, penis, da je Zvezda izgubila od Olimpika a da ih je nadigrala i da js igrala lepršavo a primila dva gola iz dve šanse iz odbitka.

                Niko se toga ne bi sećao. Pobednici se pamte.

                Ja razumem Gokuov umetnički pogled na fudbal. Ali sport danas nije koncipiran pod parolom važno je učestvovati već važno je pobedjivati.

                Šta je to Pep Gvardiola uradio što njegov klub nije uspeo u skorijem periodu pre njegovog dolaska, a šta to nije uradio što su bliski prethodnici uradili?

                Da li je dobar trener? Jeste. Da li je najbolji? Daleko od toga. Čovek vodi ozbiljne ekipe koje su uglavnom već bile najjače ili u top 2, i osvaja titule, što bi uradio verovatno svaki drugi trener.

                Pri tom je jako zahtevan u transferima i sklapa tim koji posle njega ne vredi ničemu jer je profilisan a ne univerzalan. Svi to rade ali on prednjači.

                Comment


                • Eto,tebi su rezultati bitni i onda kazes za Klopa uvek postoje izgovori,znas li ti kakav je Dortmund on preuzeo,bio je u dugovima do guse,Bajern im pozajmljivao pare,on je dovodio igrace iz nizerazrednih klubova i iz skole Borusije Dortmund i napravio igru i uzeo titulu ispred jednog giganta Bajerna,uz to igrao je i finale lige sampiona sa Dortmundom.Kakav je Liverpul preuzeo a gde je Liverpul sad,nebo i zemlja izmedju onoga sta je uradio Murinjo sa Junajtedom i Klop sa Liverpulom.

                  Comment


                  • Ok, Dortmund kapa dole, Liverpul, pa svidja mi se što je počeo da troši. Liverpul nije bio baš takva kanta, klizanje Džerarda ih je delilo od titule.

                    Pa su prodali Suareza. Kao kada bi sada Klopu prodali Salaha.

                    Ja sam voleo i Rodžersa, i Kenija Dagliša obožavao nisam propuštao nijednu. Klopa organski ne podnosim krivo mi je što je morao baš u Liverpul da dodje.

                    Mislim da u Zvezdu dodje da je ne bih pratio redovno.

                    Folirant i demagog, za mene. Pre bih Gvardiolu gledao, za njega znam da je djubre. A ovog fudbalskog Marksa ne mogu majke mi, i pokvaren Gvardiola je bolji od "harizmatičnog" Klopa.
                    Last edited by Cassius Clay; 18-12-18, 00:40.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Eto,tebi su rezultati bitni i onda kazes za Klopa uvek postoje izgovori,znas li ti kakav je Dortmund on preuzeo,bio je u dugovima do guse,Bajern im pozajmljivao pare,on je dovodio igrace iz nizerazrednih klubova i iz skole Borusije Dortmund i napravio igru i uzeo titulu ispred jednog giganta Bajerna,uz to igrao je i finale lige sampiona sa Dortmundom.Kakav je Liverpul preuzeo a gde je Liverpul sad,nebo i zemlja izmedju onoga sta je uradio Murinjo sa Junajtedom i Klop sa Liverpulom.
                      Covjek nije ni spomenuo Murinja a ti ga ubacujes kad stignes.

                      Obozavam sto vam i nikad gori Murinjo ide ovoliko na nerv, to sto je uradio sa Portom i Interom ne moze se obrisati pa ne znam sta vi pricali. Cuj imao srece s Portom. Pa tako isto nije imao srece 2012. protiv Bajerna ili protiv Liverpula u prvom Celzijevom mandatu. To se sve izbalansira. Pep isto ima 2 LS pa je jedna posljedica onog meca na Bridzu.

                      Gledati ekipe koje igraju ofanzivno atraktivan fudbal je ljepota ali isto tako (bar meni) i koje se dobro brane fenomenalno. To je Simeoneov Atletiko, Murinjov Celzi, to je ovaj fenomenalni Juve.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Eto,tebi su rezultati bitni i onda kazes za Klopa uvek postoje izgovori,znas li ti kakav je Dortmund on preuzeo,bio je u dugovima do guse,Bajern im pozajmljivao pare,on je dovodio igrace iz nizerazrednih klubova i iz skole Borusije Dortmund i napravio igru i uzeo titulu ispred jednog giganta Bajerna,uz to igrao je i finale lige sampiona sa Dortmundom.Kakav je Liverpul preuzeo a gde je Liverpul sad,nebo i zemlja izmedju onoga sta je uradio Murinjo sa Junajtedom i Klop sa Liverpulom.
                        Sve si upravu, Mou je uzeo 3 trofeja sa Unitedom, Klip ni jedan sa Liverpoolom.. i nije bas da je Klop stedeo na dovodjenju igraca, do sada je potrosio "samo" nekih 500 mil €... sitnica.

                        Comment


                        • Klop je igrao finale LS sa Liverpulom,to je valjda veci uspeh od osvajanja lige evrope i nekih engleskih kupova,doveden je da uzme titulu ili LS kao i Klop.Razlika izmedju Klopa i Murinja je sto je Klop trosio i napravio igru da konkurise u svim takmicenjima za trofej a Murinjo je trosio i nije napravio nista,klub se bukvalno raspada.
                          A Murinja sam pomenuo jer je on takticar,vazi za najboljeg,ali ga je i tu presisao Simeone.Gvardiola isto trosi ali ima i igru i rezultate,kad tad uzece i LS sa Sitijem,ali ne mogu da sudim o njemu jer nikad nije trenirao klub koji nema milijarde da trosi,da li bi to uspeo sa Valensijom,Seviljom,Interom,Milanom,ne bih se bas kladio.Za Murinja cu uvek da tvrdim da je prevodilac koji ima vise srece nego pameti,u klubovima je imao vrhunske igrace kad je dolazio,Deko,Lampard,Drogba,Snajder,oni su ga nosili do titula,a evo ovde gde sam treba tim da pravi nesto mu ne ide.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Te fore su najbolje. Ja važim za nekoga ko iznosi diskutabilne stavove, i onda samo ovo napišeš da diskredituješ mene.

                            Na stranu da li ja mislim sve što pišem ili ne u privatnom životu, ovde treba da se računa ono što pišem.

                            A ja te pitam gde je Pep veći od Simeonea?

                            Ovo što neko pominje Pepa Gvardiolu da je napravio Barselonu, neka vidi ko je 2006. uzeo titulu LŠ.

                            Gde je to Gvardiola najbolji da ne može da uzme još titula? Je l' Bajern koji je dobio bio loš? Je l' nije igrao pre toga i osvojio LŠ uopšte, u skorojem periodu?

                            Šta se dešava sa Sitijem? Koliko to vremena i novca treba? Otkud uvek izgovori za Pepa i Klopa?

                            Fudbal se igra zbog rezultata, a sada da ti kažem i zašto

                            boleo bi nas sve, dragi moji, penis, da je Zvezda izgubila od Olimpika a da ih je nadigrala i da js igrala lepršavo a primila dva gola iz dve šanse iz odbitka.

                            Niko se toga ne bi sećao. Pobednici se pamte.

                            Ja razumem Gokuov umetnički pogled na fudbal. Ali sport danas nije koncipiran pod parolom važno je učestvovati već važno je pobedjivati.

                            Šta je to Pep Gvardiola uradio što njegov klub nije uspeo u skorijem periodu pre njegovog dolaska, a šta to nije uradio što su bliski prethodnici uradili?

                            Da li je dobar trener? Jeste. Da li je najbolji? Daleko od toga. Čovek vodi ozbiljne ekipe koje su uglavnom već bile najjače ili u top 2, i osvaja titule, što bi uradio verovatno svaki drugi trener.

                            Pri tom je jako zahtevan u transferima i sklapa tim koji posle njega ne vredi ničemu jer je profilisan a ne univerzalan. Svi to rade ali on prednjači.


                            Gde je Gvardiola bolji od Simeonea? Fudbal se igra zbog rezultata i trofeja kako kazes a Pep ih ima daleko vise od Argentinca. Znaci bolji je?
                            Sto se Barselone tice, pogledaj kakva je bila ta Barsa neposredno pre nego sto ju je preuzeo. Kako su igrali, u kakvoj su formi bili, kakve su resultate pravili? Pa ce ti sve biti jasno. A pogledaj nakon toga i kada ih je napustio sta su radili, jesu li se mucili ili su nastavili tamo gde su stali? Onda ce ti biti jasno i da si pogresio u ovom poslednjem sto si pisao oko profilisanosti i univerzalnosti.
                            Bajern koji je Gvardiola preuzeo je bio odlican tim. Dok ih je vodio bio je jos bolji. Taj Bajern je u domacem prvenstvu za njegovo vreme bio najdominantniji Bajern ikada. Postavljeni su mnogi rekordi. U LS nije uzeo trofej, ali je konstantno bio u samoj zavrsnici - polufinalu. Malo li je?
                            Inace Pep je trener koji iza sebe ima 10 sezona. Za tih 10 sezona ima 8 osvojenih liga. I 8 puta je igrao makar polufinale LS uz dve titule. Nadji mi trenera sa boljim prosekom?
                            Sta se desava sa Sitijem? Sta je on u Mancesteru uradio sto njegovi predhodnoci nisu? Pa mnogo toga. Uzeo PL na nezapamcen nacin. Na najdominantniji nacin ikada. Njegov klub je osvojio najvise bodova od kako se igra PL, uz jos jedno dvadesetak rekorda, od kojih mnogi tesko da ce ikada biti oboreni. Jedino ako ih on i njegovi momci sami ne obore, tj podignu jos vise. Jesi li svestan da je Siti u PL mogao da igra bez Edersona na golu i opet bi bio prvi na kraju!? Znaci da su svi, a bukvalno svi sutevi u okvir gola koji su njihovi protivnici uputili zavrsili u mrezi. To je zastrasujuci podatak. O svim rekordima koje je postavio sa Sitijem je suvisno pricati. Oni govore sve sami za sebe. Dok mnogim velikim menadzerima u periodu slabije konkurebtnosti u PL-u, nije polazilo za rukom da naprave tako nesto.
                            Kakvi se izgovori prave za Pepa i Klopa? Nikakvi. Ljudi rade svoj posao i odlicno im ide. Samo sto Klop ima tu nesrecu da mu je Gvardiola konkurent. Da nije, mogao bi vec sada da racuna da je Liverpul upravo sa njim prekinuo visedecenijski post. Sa njim, ne sa mnogim slavnim njegovim prethodnicima.
                            Zashtevan sa transferima jeste. Zato sto trazi najbolje sa sebe i svoju ekipu. Ali pogledaj realno njegov tim je vrhunski, ali kog igraca on trenutno ima a da je top na svetu? Da je najbolji na svojoj poziciji ili u samom vrhu? KDB svakako ( mada cele sezone decko zbog povrede ne igra). Koga jos? Silva je sjajan, ali se ne moze reci da je strogi vrh. Eventualno Laport sto se stopera tice i Voker - desni bek... Koji su gle cuda pod njim napravili najveca i igracka i rezultatska dostignuca. Aguero je sigurno jedan od najboljih napadaca na svetu. Sta je sa ostalima? Pa mladi perspektivni vrhunski igraci sa ogromnim potencijalom. Koji pod Gvardiolom igraju svoj najbolji fudbal. Sta ce biti kada on jednog dana napusti Siti? Sta ce ostaviti? Pa ostavice takvu bazu da ce prosto biti milina tano raditi. Sta su njemu prethodnici ostavili? Gomilu matorih i istrosenih igraca, kojih se bogu hvala na vreme otarasio. Toliko o tvom poslednjem pasosu.
                            Da li je dobar trener? Iluzorno je pitati. Da li je najbolji? Jok ti si.
                            Hoce li uzeti LS sa Sitijem? U koliko sve bude kako treba, ima odlicnu sansu. Sta je to sto ga koci? Pa upravo mladost i neiskustvo njegovog tima u samim zavrsnicama LS-a. Ali i to se vremenom popravlja.
                            Sada je sigurno jedan od najboljih ikada. Uzme li jos koju LS do kraja trenerske karijere..... Brrrrrrrr...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Pep je savrsen za ligaski sistem, tu mu nista ne mozes jbg, frustrira te i dominira cele sezone.

                              Ali on u LS underperformuje, osim sa Barsom. Zasto, mozda zato sto se nikad ne prilagodjava protivniku, uvek pici svoju igru... 5 pobeda na 24 LS gostinskih nokaut meceva valjda govori nesto, to je uzasan rate i za Moyesa, kamo li za Pepa.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Sve si upravu, Mou je uzeo 3 trofeja sa Unitedom, Klip ni jedan sa Liverpoolom.. i nije bas da je Klop stedeo na dovodjenju igraca, do sada je potrosio "samo" nekih 500 mil €... sitnica.
                                Dakle, Murinjo za sada radi bolji posao u Junajtedu nego li Klop u Liverpoolu? Jel to poenta tvog posta? Ako nije, molim te da mi pojasnis sta si hteo da kazes.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X