Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne znam da li je mogao da digne ofsajd pre nego sto je Thiago Silva dirao loptu

    Comment


    • Šta ono kažu domaći poznavaoci fudbala, PSG i Liverpul lagano, Napoli i Zvezda za LE.

      Comment


      • Makso rupa napravio penal srećom ova legenda nije dosudila

        Comment


        • Ovaj Kaljehon ne staje, mnogo podcenjen igrac

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Dobije Malkom sansu i odma gol

            Sent from my MI 6 using Tapatalk

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Ako ovo Napoli preokrene, Liverpul je u teskom sranju.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk
                Ja mislim da im ovaj x jos manje pase

                Comment


                • PSG mora da samelje Liverpula kao i Napoli Zvezdu. Zvezda pobedi PSG kući Liverpul izgubi obe do kraja što je realno i eto LE

                  Comment


                  • Ako Napoli dobije Zvezdu kuci, a PSG dobije Liverpul kuci sledece kolo, onda Liverpul treba da juri valjda gol razliku protiv Napolija zadnjeg kola. Veoma realan scenario da se ovo desi.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Eto sta atmosfera na stadionu moze da napravi od utakmice.

                      Nasi se ukakili, u prvom pol. ocajni, u drugom je falilo srece.

                      Generalno utakmica je cela bila konfuzna, nasao se jedan igrac kojeg je ponela atmosfera i tutnuo 2 komada.

                      Trebaju nam 4 boda iz preostale dve utakmice.

                      Comment


                      • Cuj neko protiv Ancelotija da juri gol razliku ahahahahahahahahaah
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ajd sto se ovi ponesu u pobedi, al sto ovi u porazu ponizavaju...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Napoli lagano zasluzio vec sad da je u osmini, a ljudi i dalje pod znakom pitanja. Oducili od fudbala sve protivnike do sad, ali jbg nemaju bodove.

                            Kulibali na trenutnom trzistu vrijedi 100 miliona. Alan jedan od najpotcjenjenijih fudbalera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ubili su PSG.

                              Video sam jedno dobro pitanje, šta bi bilo da je Murinjo izgubio od Zvezde 2-0? Šta mislite? Ovako je Klopara harizma izgubio.

                              Napoli igra pakleno, ne verujem da će nas zatezati neku veliku razliku ali 2:0 u Italiji za Napoli peške. To je najteže gostovanje u grupi.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Eto sta atmosfera na stadionu moze da napravi od utakmice.

                                Nasi se ukakili, u prvom pol. ocajni, u drugom je falilo srece.

                                Generalno utakmica je cela bila konfuzna, nasao se jedan igrac kojeg je ponela atmosfera i tutnuo 2 komada.

                                Trebaju nam 4 boda iz preostale dve utakmice.

                                Comment

                                Working...
                                X