Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Jel zna neko kakve je ono cvetice nosio Klopp?
    Jurgen Klopp is wearing the Serbian Phoenix flower in Belgrade tonight. A flower worn to honour the 1,247,000 Serbs who died during WW1. Good man.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • Liverpulćani od 522 miliona ugošćeni kako valja od svetskog prvaka i još lepše ispraćeni.
      Bravo Zvezdo!!!
      Last edited by pecaros; 06-11-18, 20:07.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Limun zavrsio na infuziji.
        Limun posle prvog gola Pavkova


        Limun posle drugog gola Pavkova


        I pozdrav za brata inace, rece on nakon gledanja kvota da Zvezda nije za ovo takmicenje.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Jel zna neko kakve je ono cvetice nosio Klopp?
          Rekla dam ti juce, natalijina ramonda.
          Svaka cast za gest


          I da....

          Milojeeeee
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Klop gospodin.

            Liverpul nije bio bas na onom njihovom vrhunskom nivou, ali ko im je kriv sto su nas potcenili Plus su ovi nasi bas zrelo odigrali, velika pobeda

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Dade ga PSV iz svlacionice u Londonu.
              Ima li ko da ne ebe premijerligaše najjača liga

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Rekla dam ti juce, natalijina ramonda.
                Svaka cast za gest


                I da....

                Milojeeeee
                Nisam znao kako to izgleda uopste, ali i ovo je pokazatelj da je Matic ipak trebao da nosi. Svakako mi smo sjeban narod, i ne znamo to da obelezimo. Sto igraci Zvezde nisu nosili, sto Miloje nije nosio. Zasto ocekujemo da nas iko postuje, kad mi sebe ne postujemo.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • To Adaminjo traži sada nešto po Srbima da se posereš. Mora nešto da ima. Možda su i nepristojni malo igrači Zvezde, trebalu su da se poklone Salahu i oralno ga zadovolje. U skladu sa civilizacijakim standadima ipak je on jedan od najboljih igrača sveta.

                  Nismo gostoljubivi pa to ti je

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ima li ko da ne ebe premijerligaše najjača liga
                    Ja više ne gledam premier ligu, a tek sad neću. Od stranaca ispratim samo Barsa-Real i neke mečeve LŠ.

                    Dobro priča Jagoš, kad bi se naše takmičenje upakovalo u vrhunsku infrastrukturu, dobro izreklamiralo i vrhunski medijski ispratilo, a ne sa skrnavim sos kamerama i amaterskim komentarima više bi ljudi to gledali nego strane lige.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Nisam znao kako to izgleda uopste, ali i ovo je pokazatelj da je Matic ipak trebao da nosi. Svakako mi smo sjeban narod, i ne znamo to da obelezimo. Sto igraci Zvezde nisu nosili, sto Miloje nije nosio. Zasto ocekujemo da nas iko postuje, kad mi sebe ne postujemo.
                      Pa sta ti je bre, od pre par godina tek obelezevamo Dan primirja u Velikom ratu.
                      Ma mi smo...

                      Nego...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Koliko su svi tehnički i taktički bolji od Engleza videlo se na Juventus Junajted. Pojeli ih za doručak. Jednostavno ostrvaki fudbal konstantno nazaduje jer žrtvuje tehničke spremnosti i kompaknost tima za atraktivnu igru i svi u napad.

                        Dodju Sari i Gvardiola koga ne volim koji neguju drugu kulturu fudbala i oduče pola lige. To je živa istina.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja
                          Bas videh malopre. Nikad ne mogu da protumacim ovo navijacko dranje, sta vicu?

                          Comment


                          • Aaa ja omasila temu htela sam u FKCZ, prebacila
                            Sever F*ck you, a jug Liverpool
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Gde je i šta radi one-season wonder

                              Comment


                              • Aj se svi pogledamo u oči i složimo da je Kulibali top 3 štoper na svetu.

                                Comment

                                Working...
                                X