Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesa skida paučinu.

    Comment


    • Ovaj iz Apolona gori nego ja dok sam bio golman.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Loftus-Cheek
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Kakva ljepotica Marusica, skide paucinu
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • A pre toga Payet iz slobodnjaka, u njegovom stilu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Standard, Krasnodar i Sevilja po šest bodova. Samo okrenuli krug.

              Comment


              • Da se obistine tvrdnje da kroz tri godine pocinje evropska Superliga.

                Real, Barsa, Atletiko Madrid, Junajted, Siti, Celzi, Arsenal, Liverpul, Juventus, Inter, Milan, Roma, Bajern, Dortmund, PSZ i Marsej.

                Bice i Druge lige.

                Comment


                • Sacko ne dolazi u BG. Pusi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jebes to, gase se uskoro nacionalna degenerisana takmicenja+LS u ovakvom obliku.
                    Last edited by Ricma; 05-11-18, 11:35.

                    Comment


                    • Na kraju će da postoje samo plaćeni navijači i Kinezi kao publika.
                      Last edited by Raymond Reddington; 05-11-18, 11:42.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Jebes to, gase se uskoro nacionalna degenerisana takmicenja+LS u ovakvom obliku.
                        To je logican sledeci korak, Super liga Evrope, derbi u svakom mecu, pare padaju u kasu kao jesenje kise. Mislim ne padaju jesenje kise u kasu, nego generalno padaju.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jedva cekam tu Superligu.
                          Creme de la creme.
                          Samo jos da SK kupi prava za prenos.

                          Comment


                          • U koju ligu će svrstati nas i komše.
                            Verovatno u neki zapećak sa Steauom, BATE-om...
                            Nije da sam iznenađen idejom o Superligi Evrope. Materijalni aspekt od krucijalne važnosti za fudbalsku sutrašnjica.
                            Samo slažem se sa gore navedenom konstatacijom. Još malo pa će samo bogatuni i Kinezi biti gledaoci na fudbalskoj Areni.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Mi normalno necemo imat ni pravo da prismrdimo takvoj ligi... Pa sve ce neko pustit neku CZV ili Dinamo da prismrde takvom takmicenju dje se cent ne moze zaradit jos da se rizikuje da se neki superstar povrijedi od nekog Balkanskog mesara.

                              Ovo je neka buducnost, malo losa, malo i dobra zbog ovih derbija. Cak su i price bile da 11 od tih 16 timova ne mogu da ispanu iz lige sto su nerealne stvari.
                              Nestvarno je kako ce to uopste funkcionisat sa "prvenstvima" i oce li oni postojat, jer ipak je to jos 30 meceva na onih 38 sto je preludo... i dje to ostavlja tek kupove.
                              Neki naredni cilj je da se oforme neke nacionalne lige, kao tipa ova ex-yu liga bi bio pun pogodak, a mislim da i Skandinavci oce takvu neku ligu...

                              Comment


                              • Nešto slično današnjem formatu Eruolige u basketu.

                                Biće onih sa A licencom, B licencom i ostala sirotinja.

                                Comment

                                Working...
                                X