Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nijedan šut u okvir gola !!!
    Za 90 minuta.
    Idi bre u qrc.
    Oni 10.

    Comment


    • Ovaj Causic je izgubljen u prostoru, jel dotakao loptu uopste.

      Meleg i Jovancic braco moja, to bi bilo dobro videti.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Dortmund je ozbiljna sila ove sezone. Nedostajali su u Evropi svakako.

        Možda pomrse i račune u Nemačkoj. Bajern ipak nikad slabiji.
        Fina ekipa, ali ne ništa preko toga. Liče na Totenhem od prošle sezone kako su krenuli u grupi.

        Drugo, Atletiko nije na nivou više, jednostavno ta ekipa je istrošena i prošla svoj zenit odavno, i u Španiji jedva pobeđuju i neretko prosipaju bodove, što ranije nije bio slučaj. Ako pričamo i o onoj granitnoj odbrani, disciplini....ne liči to više na ono na šta smo navikli.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ovaj mali Sanco je bomba, zelio po svaku cijenu da ode iz Sitija i sad haos pravi u Dortmundu.
          Čitao sam da može da ide za 100 miliona.

          Ali brutalan je mali.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Ovaj Causic je izgubljen u prostoru, jel dotakao loptu uopste.

            Meleg i Jovancic braco moja, to bi bilo dobro videti.
            Znam da namerno ovo pišeš, čikaš me, da se napalim, da krenem da molim Boga za napisano.

            Meleg doktor fudbala, baš šteta šta se sa njim događa. Inijesta za sirotinju, za Ebisilija Inijesta lično.

            Najveći promašaji ove sezone su nam : 1. Kafu, 2. Čaušić, 3. Ebisilo.

            Comment


            • Hehe ko na poljancetu
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Čitao sam da može da ide za 100 miliona.

                Ali brutalan je mali.
                U svakom slucaju mladi engleski talenti ako zele da postanu igraci, rano treba da napuste Englesku. Junajted je pod znakom pitanja da prodje dalje, Totenhem je maltene ispao, Liverpul je u ok situaicji ali daleko od sigurne, PL je trenutno treca sila i nastavice da pada, i to je potpuno ok jer ne rade kako treba i na kraju sve dodje na naplatu.

                Dade ga Di Prevara, dobar gol. Ovo jos dodatno komplikuje grupu.
                sigpic

                Comment


                • PSG iščupao bod

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Fina ekipa, ali ne ništa preko toga. Liče na Totenhem od prošle sezone kako su krenuli u grupi.

                    Drugo, Atletiko nije na nivou više, jednostavno ta ekipa je istrošena i prošla svoj zenit odavno, i u Španiji jedva pobeđuju i neretko prosipaju bodove, što ranije nije bio slučaj. Ako pričamo i o onoj granitnoj odbrani, disciplini....ne liči to više na ono na šta smo navikli.
                    Dobro, nisu sam krem, ali mnogo ozbiljniji nego prethodnih godina. Gledao sam ih malo ove sezone. Dosta je to odgovornija ekipa nego pre. Zategli su odbranu, imaju ozbiljniju sredinu i prebrzi su po bokovima. Plus na sve to imaju zdravog Rojsa.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Favr je odlican trener i sa Nicom je izvlacio nenormalne stvari.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        U svakom slucaju mladi engleski talenti ako zele da postanu igraci, rano treba da napuste Englesku. Junajted je pod znakom pitanja da prodje dalje, Totenhem je maltene ispao, Liverpul je u ok situaicji ali daleko od sigurne, PL je trenutno treca sila i nastavice da pada, i to je potpuno ok jer ne rade kako treba i na kraju sve dodje na naplatu.

                        Dade ga Di Prevara, dobar gol. Ovo jos dodatno komplikuje grupu.
                        Pametan mali što je otišao.

                        Očekujem da će Englezi izvući i svi proći dalje. Osim Spursa. 4 tima u nokaut fazi, i možda opet neko englesko četvrtfinale.

                        Iskreno se nadam da ćemo mi i Napoli da istisnemo PSG iz grupe.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Dortmund odlican..jos bez Paca...pre bi mogli da pomrse racune Bajernu u Bundes ,nego da naprave nesto puno u LS...ali voleo bih ,ovde se ceo grad napalio da su ove sezone sa odlicnim trenerom sklopili neke kockice...
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Vlajko i Uki se bore za poziciju broj 1 u trolovanju. Vlajko je ipak neprikosnoven, ali Uki se priblizio.

                            Vlajko zasto ne komentarises utakmice Junajteda u live temama, nego samo tamo kod vas pises? I zasto to admini ne prebacuju u live?
                            Last edited by Brian McShtull; 24-10-18, 22:07.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Je l Dortmund bio bas toliko nadmocan?

                              Comment


                              • Izvuce se plastika iz Pariza.

                                Comment

                                Working...
                                X