Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlična akcija.

    Pametna igra, ne gubi se mnogo snage. Kad se oseti tajming, kreću dupli pasovi i promene pozicije.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Šaćko brat... maestralan potez, iz prve namestio loptu na tacnu Salahu.

      Comment


      • Ebesilio, Ben i Boaće najgori. Boaće ne može da skoči, Boaće ne može duel, Ben izgubljen.

        Gledaj ovog Limuna... Šaćko... Nadam se da nećete uzeti titulu PL još 130 godina, i da se raspadnete u 3. ligu.
        Last edited by Cassius Clay; 24-10-18, 20:48.

        Comment


        • Ben i Ebecilio drndaju loptu bez neke potrebe, milion kontakata sa loptom umesto da je odloze do saigraca.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Fabinjo odličan. Mora on da igra regularnije. Dosta dobrih poteza.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nemaju vala kapi srece, nisu zasluzili da gube dva razlike. Ali jbg greske se skupo placaju u LS. Kuci ce im uzeti bod. Doci ce na Marakanu i Sacko brat, da ga pozdrave fanovi.
              sigpic

              Comment


              • Ovi su se vise umorili prosle subote protiv Hadersfilda nego danas.

                Bice bolje.

                Comment


                • lKakva prevara od ekipe, samo da nalete na ATM da padne jedno odučavanje od života. Pa ubiće ih i Napoli neće grupu proći.

                  Evo ga Sova sa Limunom. Gde si, je l još imaš srpsko državljanstvo? Podnesi zahtev sine za otpust, molim te. Koji ćeš kurac ovde idi u Englesku.

                  Comment


                  • Šaćko
                    Vodi ga kuci..
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ben i Ebecilio drndaju loptu bez neke potrebe, milion kontakata sa loptom umesto da je odloze do saigraca.
                      To pricam sve vreme, izludjuje me, ali izludjuje me to drzanje lopte, tj. pokusaj samo naravno. Pa Mesi da su aman...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Urke, nemoj to. Što bezveze gubiš glavu. Spusti loptu.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Eto nam društvo u LE

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Inače, Napoli preti da baš iskomplikuje ovu grupu. Biće ovde čupavo do kraja.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              lKakva prevara od ekipe, samo da nalete na ATM da padne jedno odučavanje od života. Pa ubiće ih i Napoli neće grupu proći.

                              Evo ga Sova sa Limunom. Gde si, je l još imaš srpsko državljanstvo? Podnesi zahtev sine za otpust, molim te. Koji ćeš kurac ovde idi u Englesku.
                              Samo ako neces ti da mi kazes za koga cu da navijam. Znas, navijaci su ti koji predstavljaju klub, a ti svoj klub predstavljas na veoma ruzan nacin. Pravo onako SNS-ovski i radikalski. Verovatno je to odlika navijaca rezimskih klubova.

                              Opusti se, uzivaj u fudbalu, ljudi vas posteno pobedjuju.

                              Comment


                              • Au sta PSG promasuje...

                                Comment

                                Working...
                                X