Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inače, odlično Zvezda ušla u meč. Baš sam pozitivno iznenađen.

    Mislim da su dosta naučili iz meča sa PSGom.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Pa Liverpool ocigledno igra kolikom im treba, uopste ih ne pritiskaju kao sto je to radio neizivljeni PSG.

      @Jugoslavija niko od ovih na terenu nije bio ni u pripremi kad se igrala ta utakmica, svako poredjenje te generacije zvezde sa ovom sadasnjom je uvreda za tadasnje igrace.

      Comment


      • Ne znaju Italijani ništa. Kakav Napoli šta je ono onaj Uroš srao stručnjacima. Smešno.

        Comment


        • Pa Krsticicu gde ces s tom loptom, gdeee si poso umesto da je se oslobodis sto pree..ne mogu da gledam.ovo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Zanimljiva organizacija napada Crvene zvezde. Jovičić se spušta između centarhalfova, koji se razmiču, Degenek desno dobija loptu i odmah lansira dijagonalu na levo krilo gde su se zarotirali Srnić i Gobeljić, koji izbija u prvi plan.

            Direktan fudbal u verziji Vladana Milojevića, biće ovde šansi za Zvezdu, može da se namiriše i opipa, koliko je očigledno.

            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Meni ovaj Gobeljić bolji i od Žuleta i od Rodića...#samokazem

              Comment


              • Volim ove plave dresove, ali su morali beli večeras, iz milion razloga.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ben katastrofalan danas, usro se
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Samo posed protiv Engleza, čim se udje u trčanje to je loše, samo po zemlji treba igrati.

                    Comment


                    • Evo koliko se iracionalno zaleću, gube snagu, umesto da se igra od noge do noge.

                      Comment


                      • Marko Gobeljić je mašina, Terminator kako šparta po levoj strani kao da igra za Bajern Minhen.

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Intera nigde nema. Ide Barsa dalje, očekivano. Čeka se drugi gol Barse.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • I opet Ebesilio dribla, drzi loptu i naravno gubi je

                            Pa taman koliko im treba. Dobra akcija.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • I dace jos jedan u drugom i svi srecni.

                              Nema zvezda snage da odigra reglarnu utakmicu 90 minuta.

                              Comment


                              • Čulo se do Srbije Borjanovo dozivanje "Boćko".

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X