Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Kojom naucnom metodom si dosao do tog zakljucka?
    Posmatranjem fudbalskih meceva. Retko gledam Spance, ali uvek se grdno prevarim kad se na to odlucim.
    Fudbal, kao i sport generalno, postoji da bi zabavio posmatrace. Atraktivna, brza igra, sa jakim duelima i velikom napetoscu citavih 90 minuta je ono sto najveci procenat ljudi zeli. Dokaz da je bas PL takva je ubedljivo najveca gledanost putem TV ekrana. Postoje ipak i oni koji vole da gledaju mrceno nadmudrivanje gde jedan tim ima posed po 3 minuta.

    PL otima sve najbolje igrace evropskih liga (izuzev Realovih, Barsinih, PSG-ovih i Bajernovih)
    Najbolji treneri su u PL (Klop, Pep, Sari, Emeri, Murinjo, Poketino)
    Najskuplji timovi su premierligaski.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ja sam to rekao na konto toga da je Napoli otpisan pre takmičenja. Bilo je ono, kao, Zvezda nema šanse protiv PSG i protiv Liverpula a Napolija će isto nakantati ova dva tima, a Zvezda im možda uzme bod. Napoliju. Sad kada oni oduče Liveprul na Enfildu i ove Parižane kući biće kuku lele slaba im liga.

      Ko kaže da Zvezda neće uzeti bod PSG-u na Marakani? Gubila je od CSKa u Rusiji i od Reala po 40-50 razlike pa kad se dodje u Beograd bude druga priča.

      Liverpul i PSG gurnuti ispred Napolija bez razloga.



      Ko pomene još jednom sudjenje i real smatram ga debilom do kraja života. Ne mogu da slušam te gluposti. Nekoga guraju sudije 4 od 5 godina, a niko da se pobuni. Pa nije Real iz Vašingtona, Londona, Bavarske, to je klub iz Madrida.
      Urose, pomesao si sportove.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Nisam pomešao, Beograd je unikat. Bilo koji sport. Pogotovo što nama Francuzi ne leže pa sam znao da će biti punjenje. Na Marakani uz neku ludačku sreću, i uz Milojevića koji je naučio na greškama možemo do boda.


        Limune sine, ono sto je tebi zabavno ne mora svima da bude. Meni je uvek bila zanimljivija Evroliga od NBA pa kad se susretnu NBA igraci ih operu.

        Tako mi je isto zabavnije gledati Špance a pogotovo Italijane. Kada god ugrabim priliku.
        Last edited by Cassius Clay; 04-10-18, 18:58.

        Comment


        • Samo što fudbal i košarka kod nas ne mogu nikako da se porede. Mi smo košarkaška nacija, a nismo fudbalska. To je jedna tužna ali istinita činjenica. Pogledaš nivo fudbala i košarke poslednjih godina u Srbiji i sve ti bude jasno.

          Zato će uvek Zvezda ili Partizan moći da pobede CSKA u BG-u u košarci, tj. postojaće šansa za tim, dok u fudbalu neće.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Brendan nastavlja blamaže po Evropi.....
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Što se tiče liga, svaka donosi nešto posebno za sto, unikatno.

              Španci previše dominiraju. Spoj tehničkog i taktičkog fudbala. Iako sam ogroman fanatik PL-a, obožavam da gledam Špance. Jedini minus je cigansko ponašanje, koje se sprovodi kroz svaki faul. Bacanje na pod, traženje kartona za gluposti i generalno foliranje. To se dešava u svakoj utakmici po više puta. Jednostavno im je prešlo u kulturu. Ponekad baš preteraju pa se smorim i okrenem kanal.

              Englezi su po intenzitetu i fizikalijama najjači. Ono što im fali u taktičkom smislu, nadomeste sa tempom. Dešava se da ne znaju gde biju po terenu, ali je uvek drama, uvek.

              Italijane ne bih komentarisao. Nemam Arenu, pa ih slabo gledam. Uhvatim nekad neki derbi ili ponekad u Evropi.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Genduzi i Smit-Rov postigli prvenac, 8 vezana pobeda, i 3 cs.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                Comment


                • Korea ce biti odlican igrac. Parolo potpuno neometan postize gol, ocajna reakcija odbrane Frankfurta.

                  Kostic zakucava za 2:1, asistencija Gacinovica.
                  Last edited by ognjen; 04-10-18, 20:31.

                  Comment


                  • Majstorija Jovica.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Lukaaaaaa..

                        mali off:
                        Krstajo brate, (koji se ništa ne pitaš) igraj 4-4-2 (Mitrović/Jović) i iskoristi davno viđen napadački potencijal!

                        Videlo se još u klincima Zvezde da je "mali" Top prospekt..

                        malo veći off:
                        Imamo mi (Czv) sada, još većeg budućeg ubicu, ali ga nažalos' doziramo..

                        Comment


                        • Najzad Morata uspeo da ubaci u gol.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Malmö FF trenutno raskiva Beşiktaş JK

                            Comment


                            • Kud Karius ne dođe malo ranije u Bešiktaš...




                              Comment


                              • Spartak-Villareal 3:2
                                Krasnodar-Sevilla 2:1

                                Eh ta primera<RUPL

                                Comment

                                Working...
                                X