Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Nisam hteo nikoga da uvredim, to mislim i za ostale klubove tipa Maribor, Dinamo Zagreb, Malme, Makabi TA...

    Takav je sistem da mora upasti neki autsajder. Naravno, treba obezbediti priliku svim klubovima da dodju do LS, ali svake godine imamo neke klubove koji nemaju potencijala za knock out fazu, samim tim LS za njih nije od takmicarskog znacaja vec prilika da se prikupi nesto novca. Zato treba smanjiti broj mesta koja dobijaju timovi iz slabijih liga kako bi takmicenje bilo sto konkurentnije.

    Za Zvezdu je LE sasvim OK, videli smo da se mogu takmiciti, to je otprilike taj rang.

    Naravno navijaci to posmatraju iz drugog ugla, ja na to gledam samo ljubitelj fudbala.
    Smanjen je broj sirotinje među bogatim. Treba još toga mijenjati i recimo preimenovati tu ligu u ligu bogatih, kakvih crnih šampiona kad ih tu ima koji decenijama to nisu. Evo sutra duel Napoli-Liverpool Champions League

    Comment


    • 1989–90 Serie A
      1989–90 Football League

      Ovi poste u domaćim ligama više nego Zvezda u Evropi (1990–91 European Cup).
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Ako Pep želi laganu pobjedu, počeće sa Aguerom. Da nije bilo njega u subotu protiv Brajtona, ko zna bi li Siti dobio. Žezusu su dosta kup utakmice i 20 minuta kad Siti riješi utakmicu prije vremena.
        Kun sigurno počinje, pa štedi ga i u PL, non stop ga vadi nakon 60, i prije gola je bio pripremljen Jesus al sreća ubode ga Kun prije nego ga je ovaj izvaido

        Comment


        • Ja ne mogu da shvatim da neko u ovom trenutku proziva Zvezdu ni zbog njene igre ni zbog kvaliteta tima. Ako ćemo realno, meni je Barsin stil igre dosadan, ali nikad nisam sebi dao za pravo da kažem kako oni nešto ne zaslužuju. Ljudi su izašli sa konstatacijama da Zvezda nije igrala fudbal protiv Napolija, kako se samo branila, bla, bla, bla. Pa šta i da se samo branila? Uzela je bod i to je na kraju najvažnije,a to ne polazi mnogima za rukom. Što se tiče bogatih i siromašnih mislim da treba napraviti određeni balans. Pariz još uvek čeka na titulu u LŠ, ali zato klubovi sa mnogo većom istorijom su odacno "zaboravljeni", ali mi tu ne možemo ništa jer para vrti gde burgija neće.

          Comment


          • Ne sporim ja da je Zvezda u nekim trenucima imala i sreće poput nepriznatog gola Ristića u Krasnodaru, ili ispadanja APOELa i Legije protiv klubova sa manjim rejtingom, ali kada ti se neka vrata i put otvore, na tebi je da iskoristiš šansu, a Zvezda je upravo to i uradila.

            Kako će to dalje da izgleda više je nego izvesno, svedoci smo šta se dešavalo prošle sezone. Na zimu će da usledi rasprodaja tima, a onda ćemo slušati žalopojke nekakvih zumbula ovde po forumu, kako tako mora, mora da se preživi, da je malo 20m od Lige šampiona, malo je od karata, TV prava i sponzora, malo je i od transfera (60m u zadnje dve godine), sve je to malo, pa mora "malo" i da se prodaje.

            Uglavnom, treba uživati dok traje, koliko god bilo kratkog daha, a Milojeviću i igračima treba čestitati na perfektnom taktičkom zaribavanju zupčanika Napolija u prvom kolu, videćemo kako će izgledati Napoli-Liverpul, pa će moći malo šire da se komentariše.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Sta gledati veceras? Sve neke mlake utakmice.. a sta sutra, Napoli Liverpul ili Totenhem Barsu?
              Treba pogledati Hoff - Siti, i videti šta je Naglesman spremio za Pepa. Siti svakako veliki favorit, ali može biti zanimljiva tekma.

              Verujem da će svakako biti puna taktičkih detalja.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Katastrofalna situacija u Totenhemu pred dolazak Barselone.
                Vertongen, Dele i Eriksen povređeni, kao i Dembele i Orije.

                Last edited by La Jugoslavia; 02-10-18, 13:57.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Siti i Zvezdu sigurno, pocinje da mi se svidja ovaj raniji termin. Steta sto Hofehajm nije u boljoj formi, mada ne sumnjam da ce biti zanimljivo
                  MU veceras, pogotovo ako Pogba sedne na klupu a Murinjo nalozi tim da dobiju. Bez njega. Sutra uvece traziti strim za drugi mec
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Marco Verratti se vraća u tim PSG-a, nakon što je zbog suspenzije propustio gostovanje u Engleskoj.
                    Paklena navala čeka Zvezdu, Neymar, Mbappé, Cavani, Di Maria, svi su spremni.

                    Protiv Nice, za vikend, je PSG igrao sa tri centarhalfa, a na pitanje novinara da li je to bila priprema za Zvezdu, Tuhel je odgovorio "ne, za sredu imamo drugi plan".
                    Očigledna je namera da se udari svim silama po Zvezdi.
                    Last edited by La Jugoslavia; 02-10-18, 15:00.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Siti i Zvezdu sigurno, pocinje da mi se svidja ovaj raniji termin. Steta sto Hofehajm nije u boljoj formi, mada ne sumnjam da ce biti zanimljivo
                      MU veceras, pogotovo ako Pogba sedne na klupu a Murinjo nalozi tim da dobiju. Bez njega. Sutra uvece traziti strim za drugi mec
                      Ja sam ga hejtovao, ali sad se i meni sviđa. Dobije se prilika da se pogleda više utakmica. Da, srušena je ta neka tradicija termina u 15 do 9, ali dobiješ jednu utakmicu više da pogledaš.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Naravno da Aguero startuje, nema zezanja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Šta bi Otamendiju jbt...
                          sigpic

                          Comment


                          • Sane 1 na 1 sa golmanom i traži Aguera među dvojicom. Na njegovu sreću, izbori se Aguero za gol. Strašna lopta Silve.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Šta bi Otamendiju jbt...
                              Nista, to je Otamendi.

                              Dibalica naceo... Mora jos koji.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Koliko je lakse navijat za Juve kad nema onog nepomenika.

                                Comment

                                Working...
                                X