Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ne znam kako to tako sudite, Napoli će pobediti bar jednom i PSG i Liverpula. Uopšte nisu jači od Napolija. Samo bekovi da im budu ok, inače su brutalni od veze do napada. Da nije Milner bolji od Allana ili Keita od Hamšika, Insinje Kaljehon Milik pariraju Salahu, Maneu i Firminu. Ako im bude dan mogu da rasture Liverpul.

    Kulibali bolji od Van Dajka, Albiol od Gomeza, jedino je Robertson tata.

    Kao da igraju protiv Perudje a ne Napolija.
    Koja ce biti Zvezda na kraju u grupi?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Izgubili od Sampdorije 3:0
      Po kvalitetu, Liverpul je trenutno najozbiljniji kandidat za LS.
      Napoli je tu negde 14. mozda.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Koja ce biti Zvezda na kraju u grupi?
        Druga?
        Cilj je valjda da se prođe grupa, sigurno ne sede odgovorni na Marakani i razmišljaju, sve ćemo izgubiti.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Pa dal opet precenjujete toliko engleze i potcenjujete sve ostale?

          Zar vas Inter nije bar malo smirio



          Isto tako su i od Juve bili "bolji i to mnogo bolji", pa ih ovi izbacili u sred Engleske. Najnesrecnija ekipa taj Totnam
          Nemati srece - kako se cudno pise Poketino luzer.
          sigpic

          Comment


          • Ja ne sporim da su Liverpul i Siti ozbiljne ekipe. Planski su kupovali i gradili, stratesko vodjenje fudbalskog kluba, postoji ideja i na dobrom su putu da je realizuju. Fazon je sto to ekipe iz Italije i Spanije rade godinama. I bas je jadno to lozenje na prve ekipe u Engleskoj koje su najzad dosle sebi, kao da su za par klasa jaci od ostalih zbog toga.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Pa ko je kriv za tu rupu?
              Pa znači da nemaju ekipu koja je jača od Liverpoola za dva tri gola kao što ti kao navijač Liverpoola, kad god Liverpool igra protiv nekog jakog želiš prikazati. PSG je limitirana ekipa, posebno dok imaju još ovako neke ozljedene igrace. A da pričate da bi PSG sa ovakvim timom trebao dobiti 3 gola razlike i neke šetnje je teška provala

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Izgubili od Sampdorije 3:0
                Po kvalitetu, Liverpul je trenutno najozbiljniji kandidat za LS.
                Napoli je tu negde 14. mozda.
                Nemoj biti smešan taj Liverpul nije video titulu 25 - 30 godina, u LŠ nisu postojali 10+ godina. Znam ja sam navijao za njih pa sam pratio više nego ti.

                Svako ko stavi Liverpul ispred Real Madrida, Barselone, Bajerna i Juventusa nema pojma o fudbalu. Ljudi su konstantno u završnicama, a vi zbog mesec dana fudbala stavljate neke Liverpule za favorite.

                sandu mislim da će Zvezda biti 4. ali imaće najmanje 3-4 boda.

                Comment


                • Sve če to Juve i CR na kraju da pobede.

                  Barsa nam je najveći takmac sa ove tačke gledišta.

                  Comment


                  • Originally posted by Ser Gagi View Post
                    Brate kad pises mislim da lupas onako, da ne gledas nista osim po neki mec. Cuj Inter skolovao Totenhema U kom univerzumu se zove ono skolovanje, kad je Totenhem bio bolji i to mnogo tokom utakmice.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Tottenham bio mnogo bolji? Jesam ja to propustio i 1.pol i polovicu drugog ili sam prebacio bio program? U kom univerzumu je Tot bio mnogo bolji a da ne kazem, čak i samo bolji?

                    Comment


                    • A Real Madrid koji je osvoji poslednje 3 godine više nego neko u istoriji, on izgleda nikome nije takmac. I tako svake godine do februara i onda kreće priča od sudija preko "odmaraju se u šampionatu i tempiraju formu." Jako interesantno.

                      Real nije jak kao sa Ronaldom ali suludo ih otpisati.

                      Real, Barsa, Juventus, Bajern-kakav takav je Bajern.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Sve če to Juve i CR na kraju da pobede.

                        Barsa nam je najveći takmac sa ove tačke gledišta.
                        ništa Barca, šanse nema da oni osvoje klempu... City je no1 favorit, Real, Juve, Bayern sve u par deka

                        Comment


                        • Treci u nizu poraz Totenhema, poceli odlicno sezonu sa tri pobjede, imace najbolji stadion na svijetu koji kosta preko milijardu eura, zadrzali kompletan igracki kadar, nikog nisu izgubili, ali stize i treci u nizu poraz i najgore pitanje koje je postavljeno Poketinu je hoce li Tripije i Aldevereld napustiti klub, a on je na to poludio i rekao novinarima da nemaju postovanja

                          Bas tezak zivot Poketinu, ubijaju ga mediji, kakav pritisak trpi, ostace bez posla vjerovatno

                          Bolje neka se zapita sto mu je Lamela igrao priije Moure, super izmjena da Vinks sacuva rezultat i kako je po ko zna koji put izgubio utakmicu koju je kontrolisao tokom veceg dijela.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ramos zesce prosuo Grizmana

                            sigpic

                            Comment


                            • Dobro mu je rekao.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Izgubili od Sampdorije 3:0
                                Po kvalitetu, Liverpul je trenutno najozbiljniji kandidat za LS.
                                Napoli je tu negde 14. mozda.
                                Dobro, i? Tukli su Totnama. Sta to onda treba da znaci?
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X