Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Liverpul ako dovede još jednog elitnog štopera, Bogme, nije se zezati.

    Inače se slažem sa onim navijačem Arsenala na podcastu AFTV da je odbrana ključna u ekipama i da je Liverpul bio truba bez Van Dajka i sa konstatacijom da bez odbrane nema ništa.

    Bukvalno dovedu još jednog štopera pristojnog i stvarno će biti zastrašujući.

    Liverpul je bio finansijski i po moći Arsenal dok nisu sredili odbranu. Mogu da ti daju 5, mogu da prime 5.

    Van Dajk zlatna lopta
    Večeras i Matip siguran i dominantan.
    Bez greške...

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Mouri najteže palo.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
      Nije fer prema njemu ali to je sportska pravda. Kad ti ne igra čovek koji te tu doveo tako se završi

      Comment


      • Hvala ti Kloppe, hvala legendice moja!! [emoji173]

        Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Cestitke za Liverpul, posebno za momke koji su klub podrzavali i u najtežim momentima. Volio bih da nam se Pobeda javi. Zivjeli ljudi!!
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Sta su gledali,sudija je bio igrac utakmice,do njega Alison.

            Comment


            • Ajde neka sam docekao i ovo posle 2005., brat Klopara je za 3-4 godine napravio masineriju. Steta sto je za malo izmakla PL, ali ce i to doci

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ovo je najgore finale Lige sampiona koje sam gledao, a odgledao sam ih skoro 20. Na kraju ipak rezultat se pamti, a nase licne impresije se brzo zaboravljaju. Najvece razocarenje za mene je to sto Lukas Moura nije igrao od pocetka....uvede te covek sam samcijat u finale bukvalno ni iz cega, pokaze da je velemajstor i da je jedini neprocitani igrac kojeg imas ali ga izostavis ipak i karma ti vrati ono sto si joj duzan....Ajax je mnogo vise zasluzio ovo finale i bila bi to jedna daleko kvalitetnija utakmica....na kraju ipak neko blago zadovoljstvo zbog poraza odvratne druzine na celu sa antipaticnim Kejnom koji nije smeo da igra ovo finale...

                  Comment


                  • Ne bude li zlatna lopta Van Dajku ja ne gledam fudbal više. Čovek doveo prošle godine u finale, ove godine titulu. Komandant.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ne bude li zlatna lopta Van Dajku ja ne gledam fudbal više. Čovek doveo prošle godine u finale, ove godine titulu. Komandant.
                      Fudbalska istorija je nazalost cesto nepravedna prema defanzivcima.

                      Comment


                      • Zlatna lopta ide Mesiju.On uzima Kopa ameriku ovo ljeto.

                        Comment


                        • Ako je mogao Modrić može i Van Dajk. Najiskrenije.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ako je mogao Modrić može i Van Dajk. Najiskrenije.
                            Uki Mesi to uzima,imam dojavu.

                            Comment


                            • Neka uzme ako ga nije sramota

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X