Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Recept za Totenhem je jednostavan, udri jako i svom silom, po ugledu na Milana Pavkova.
    Hari Kejn je tu ključ, a po svemu sudeći njegova povreda je prošlost, on je već u Amsterdamu trčao po terenu kada je slavio plasman u finale.

    Marka Marina da mu dodaje loptu, ima i Hari Kejn, u liku Kristijana Eriksena.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Ja imam osećaj da će Liverpul ovo lagano rešiti.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
        Ja imam osećaj da će Liverpul ovo lagano rešiti.
        Bilo bi lijepo da grijesis ali toliko ih k... da moraju uzet

        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Bilo bi lijepo da grijesis ali toliko ih k... da moraju uzet

          Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
          I ja se nadam da grešim. Ne mogu ovog Van Dajka očima da gledam. Samo da njega nema, onda bi i za Liverpul navijao, ovako mi se ne da.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Ima i onih navijaca koji ce pokusati da udju bez karte na bilo koji nacin.... nije da to nisu radili do sada.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              I ja se nadam da grešim. Ne mogu ovog Van Dajka očima da gledam. Samo da njega nema, onda bi i za Liverpul navijao, ovako mi se ne da.
              Uskoro ces ga gledati kako dize jedan okrugli zlatan pehar, koji se dodeljuje Ronaldu i Mesiju...

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Daj Bože samo da kepec ne uzme. Realno Van Dajk ako osvoji LFC mora uzeti.

                London navija za Liverpul, gledao sam malo podcast Arsenalovih navijača, plakanje od smeha. Man UTD fanovi će navijati za Tot, jer sa večerašnjim osvajanjem Liverpul bi imao duplo više LŠ i onda bi po meni preuzeo opet prvo mesto najtrofejnijeg engleskog kluba.

                I ovako bi bio da ima jednu PL jer je razlika dve titule, a ima dve LŠ više. Ovako sa trećom neće biti dileme.

                Dobro je ovo da razbije malo monotoniju Španaca

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Uskoro ces ga gledati kako dize jedan okrugli zlatan pehar, koji se dodeljuje Ronaldu i Mesiju...

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    E za to me baš nešto zabole. Smejurija od nagrade.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Jebo nagradu ako moze da je uzme igrac koji je direktan krivac za 4-5 golova koje je tim primio ove sezone.

                      Comment


                      • Klope, nastavi niz.

                        Comment


                        • Koliko god ja želio da uzme Totenhem teško će, kvalitetniji je Liverpul, mada biće zanimljivo. Reći ću 3-1 Liverpul, pa šta bude. Uzme li Poketino biće to veliki uspjeh, klub koji je potrošio 0 funti ljetos.

                          Comment


                          • Svim srcem protiv Liverpula.

                            Hari Kejn i Son

                            Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Jebo nagradu ako moze da je uzme igrac koji je direktan krivac za 4-5 golova koje je tim primio ove sezone.
                              Igrac koji je od najgore odbrane u PLu, napravio najbolju odbranu u PLu.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Jebo nagradu ako moze da je uzme igrac koji je direktan krivac za 4-5 golova koje je tim primio ove sezone.
                                Najbolje da gledamo samo negativne stvari, onda niko pojma ne bi imao.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X