Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Lukas Moura je bio egzekutor. I to vrhunski egzekutor kapa dole za egzekuciju. Ali ovaj dvomec je dobio Ljorente i fantasticne odbrane Ljorisa.
    Najveći gubitnik Lš - Pep Gvardiola. Je l' tako?

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Cak i tako katastrofalni su usled ofanzivnog pristupa Totenhema uspeli da naprave i u drugom sijaset sansi i ne iskoriste ni jednu....
      Jbg.
      Nije bilo sijaset šansi, ali da su imali prilike, jesu, sami su krivi na kraju. Totenhem nije stao u drugom poluvremenu, stekao sam utisak da stalno visi gol u vazduhu Ajaksu jer su bili šuplji. Čim nema presinga, deluje lošije. Nije mi ni ovo pokvarilo utisak što se njih tiče, igrali su najlepši fudbal ove sezone.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Lukas Moura je bio egzekutor. I to vrhunski egzekutor kapa dole za egzekuciju. Ali ovaj dvomec je dobio Ljorente i fantasticne odbrane Ljorisa.
        Apsolutno,cim je usao stari lisac osjetilo se nenormalno.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Sigurno nisu ovi sto reziraju GoT.
          Nisu oni. Suvise je ovo kompleksno za njih.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Čujemo se dogodine kad se Real/Juventus/Barselona ispišaju po svima posle pojačanja. Realno.
            Zar nisu oni trebali ove godine da se "ispisaju"?

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Sinoc namestaljka, a veceras tragedija.....ode fudbal u ku*ac..... Napravite bando arapsko-kaubojska fudbalski NFL, dozvolite doping i a u pizz*u mat*rinu....
              Last edited by tamonajugu; 08-05-19, 22:11.

              Comment


              • U PL rade najbolji treneri, prvih 6 timova su sposobni da izbace bilo koju evropsku ekipu...najkvalitetnija liga na svetu...fakti..
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Stojanče View Post
                  Nije bilo sijaset šansi, ali da su imali prilike, jesu, sami su krivi na kraju. Totenhem nije stao u drugom poluvremenu, stekao sam utisak da stalno visi gol u vazduhu Ajaksu jer su bili šuplji. Čim nema presinga, deluje lošije. Nije mi ni ovo pokvarilo utisak što se njih tiče, igrali su najlepši fudbal ove sezone.
                  Kako nije? Pa jedno 5 odlicnih situacija u protivnickom sesnaestercu.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by tamonajugu View Post
                    Sinoc namestaljka, a veceras tragedija.....ode fudbal u ku*ac..... Napravite fudbalski NFL dozvolite doping i a u pizz*u mat*rinu....
                    U prvoj tekmi Klopp promašio taktiku, a u drugoj namestio. Sve argument do argumenta.

                    Na šta ja troših tastaturu prošle sedmice.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by tamonajugu View Post
                      Sinoc namestaljka, a veceras tragedija.....ode fudbal u ku*ac..... Napravite bando arapsko-kaubojska fudbalski NFL dozvolite doping i a u pizz*u mat*rinu....
                      E da... Gde si ti covece. Da prokomentarises sinoc onu taktiku Barselone? I Klopovu takodje?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Prodjes City tako sto im VAR ponisti gol u zadnjoj minuti pa prodjes Ajaks tako sto im das gol u zadnjoj minuti. Uzimaju titulu na penale.

                        Comment


                        • Po meni su ih bukvalno izbacili samo na iskustvo i srecu. Sem Onane na kraju niko iz Ajaksa nije pokusao da krade vreme, bar ja nisam primetio i onda sudija odredi 5 minuta iz ne znam kog razloga.Steta...
                          Last edited by Lion; 08-05-19, 22:12.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Kako nije? Pa jedno 5 odlicnih situacija u protivnickom sesnaestercu.
                            Znam da je Zijah imao dve dobre šanse i jednu Tadić. 'Bem li ga, moguće zbog ludila Totenhema i načina na koji su igrali nisam primetio sve šanse Ajaksa.

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post
                              Sinoc namestaljka, a veceras tragedija.....ode fudbal u ku*ac..... Napravite bando arapsko-kaubojska fudbalski NFL, dozvolite doping i a u pizz*u mat*rinu....
                              Bolje da se dopinguju i da igraju max, nego da se troše milijarde kome se kako prohte i da se prave kombinacije. Fudbal najnepravedniji sport - novac je sve.

                              Stojanče prijatelju mi bi zgazili i Ajaks i Totenhem. Ne bi imali rešenje za Pavkova i Marina.
                              Last edited by Cassius Clay; 08-05-19, 22:13.

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni. View Post
                                Po meni su ih bukvalno izbacili samo na iskustvo i srecu. Sem Onane na kraju niko iz Ajaksa nije pokusao da krade vreme, bar ja nisam primetio i onda sudija odredi 5 minuta iz ne znam kog razloga.Steta...
                                Pokušali su kod onog kornera kad je Tadić izgubio loptu (gol aut) ali je tako neozbiljno izgledalo, nisu je zadržali ni 5 sekundi..
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X