Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
    Ako primite za 1:1 to je gotovo, ali ako povedete 2:0, svašta može biti.
    Dali smo gol na gresku. Osim toga, dva krstena napada nismo napravili. Presing je odlican, i momci izginuse...ali je potrebna i igra.

    Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Saciri je dvanaesti igrac Barselone.
      Nije posteno dvanaest na deset.
      Za dva minuta im omogućio dve kontre. Udara ovu loptu glavom ko pijan, srećom ga Alba nije zavuk'o.

      Comment


      • Bolje da Staridz igra, on ne moze neki presing da odigra, ali svakako moze da izmisli nesto napred.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Sto je najgore, Klop nema koga ni da uvede da bi promenio nesto. Svakako ocekujem Gini-ja i Staridza u igri, ali ne donosi to mnogo, i mora Saciri da izadje jer covek nista dobro veceras nije napravio.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Koliko su ustvari skupi oni promasaji u prvoj tekmi. Salahov gol bi sve promenio.

            Nemamo igru. Nema Firmina da izmisli pas. Nema Salaha da primi loptu i navuce na sebe dvojicu.

            Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ma nama kad igra Firmino mi izgledamo kao da imamo igraca vise na terenu, covek je najbitniji za ofanzivu Liverpula.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Nisam ni ocekivao ovih 1-0 na polivremenu. Ovo je aktivan rezultat.

                Ali subjektivan osecaj je da nemamo dovoljno kvaliteta. Na sredini bi Keita i Ox bili prava stvar za ovakvu tekmu. Ovako nemamo coveka koji moze da povuce loptu.

                Origi napravi dribling, ali ne zna sta ce sa loptom posle, kao i Mane.

                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Oba daju u prvom, zivi bili pa videli
                  Pa naravno da Barsa ovoliko masi

                  Liverpul moze na neku ludu srecu ovo izvaditi, ocekujem jos nenormalniji presing prvih 15 minuta, pa sta bude

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                    Ja bih rekao da će Liverpul možda u prvom, a Barsa će nešto opreznije pa kontam neće dati u prvom.
                    Da sam odigrao, bilo bi 0:2 za Barsu.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Robertson se povredio...ahh..

                      Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Idemooooooooooooooo

                        Comment


                        • Maa ko kaže da ne može
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Ima nade... Ima nade!!!

                            A ti Mesi driblaj u protivnickom sesnaestercu sledeci put...
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ovo im se vraca za prvi mec, 2 gola iz greske protivnika. Sve sto su promasili u prvom mecu se sada vraca.

                              Comment


                              • Ajdeeeeee!!

                                Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X