Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Sandu.

    Kad igrate sa Lesterom? To morate dobit

    Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • U ponedeljnik uvece.
      Celu zavrsnicu sezone Siti igra nakon Liverpula. I tako podnosi jos veci pritisak. Ali za sada im odlicno ide.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Cemu ovo?
        Uvek treba udostojiti odgovora bilo koga. Kada si u mogucnosti naravno.
        Ovakvi postovi samo doprinose razdoru na forumu.
        Nakon ovoga ce onaj na koga se odnosilo da se oko njega ne treba truditi da popizdi pa da krene u jos zustriju raspravu, mozda ce i uvrede da padnu. Ali sigurno je da ce diskusija da se zategne i da ce se sagovornici jedan prema drugom odnositi sa sve manje postovanja.

        Trudi se slobodno bici i treba da se trudis.
        Prema mom mišljenju ako deset puta ponavljamo istu pricu, a pojedini forumasi i dalje pisu na isti nacin onda zaista nema potrebe. Da zaista to i misli konkretno Uros rekao bih ok, ali njega je sinoc rukovodilo animozutet zbog toga sto voli Ronalda.

        Ako on smatra da voljeti Ronalda po automatizmu znaci mrziti i vrijedjati Messija onda nema svrhe dalje raspravljati i iznositi bilo kakve statistike.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Nije deset puta ponovljena ista prica.
          Od strane bicija nije cak ni jednom.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nažalost jeste, koliko se samo puta spomenula recenica "ali da li bi to mogao za vrijeme hladne kisne veceri u Stoke-u". Ova rasprava je odmah iza one da li je PL najjaca liga na svijetu.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Dobro ti racunas Urosevo vredjanje Mesija.
              A i sam Uros ne veruje u ono sto pise.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dobise 2 najveca kluba iz Englesko po 3 komada na Nou Kampu

                Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Dobro ti racunas Urosevo vredjanje Mesija.
                  A i sam Uros ne veruje u ono sto pise.
                  Da na to jedino i mislim, i bas mi je glupo čitati kad bilo ko na taj nacin pljuje nekog velikana bez obzira o kojem sportu se radi.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Jax Teller View Post
                    Da na to jedino i mislim, i bas mi je glupo čitati kad bilo ko na taj nacin pljuje nekog velikana bez obzira o kojem sportu se radi.
                    Jedino tacno sto je napisao je da nije bolji od Maradone.
                    Ali to ne moze biti minus nikome, pa ni Lionelu Mesiju.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Nemojte mene ozbiljno shvatati. Evo već mi stižu na WA poruke gif kako Mesi uzima zlatnu loptu a Ronaldo cmizdri. Posle godina silovanja drugara u mozak sa Ronaldom sad treba da slušam o "Mesaji".

                      Vratiće se Ronaldo! Marš Alegri! I prošle godine ona sramotčina da osvoji Modrić dečko ne postoji. Najveća sramota 21. veka

                      Comment


                      • To se slazem. Trebao je Grizman da uzme.
                        Osvojio LE, osvojio Svetsko..... Ako su te neke velike titule glavni kriterijum - Grizman. A oduvek su bile.
                        I Ronaldo svakako pre Modrica. Osvojio LS, postigao bela boga golova.....
                        Pa tek nakon njih dvojice Luka. Koji takodje ima LS iz te sezone a i finale svetskog. On i Ronaldo tu negde... Ali nebitno je ko od njih dvojice, Grizman je po velikim titulama zbog Svetskog svakako ispred obojice.

                        Daleko od toga da mislim da je Modric nezasluzeno uzeo, ali je po meni bilo precih.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ma sramota je ta dodjela nagrade Modricu ali Perez sredio.



                          Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ja mislim da je Varan trebao da uzme. Daj da ne igraju štoperi ako ništa ne mogu da uzmu. To bi bila odlična i promocija pozicije da se vrati malo popularnost štoperima. Ronaldo, pa onda Grizman.

                            Ovako Ronaldo ispušio zbog Modrića glupog, a ovaj će sada da osvoji. E to je nepravda. Inače da je Ronaldo uzeo prošle komotno bi me bolelo uvo.

                            Nego neko to namerno radi.

                            Ma koji Perez ljudi ne budite smešni.

                            Comment


                            • Gde je taj Real sad bez Ronalda sa tim tako najboljim Modrićem? Da Mesi i Ronaldo igraju ovo što igra Modrić posle zlatne lopte ne bi živi ostali

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X