Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2018/19 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma najbolji na planeti, svi to znaju, samo neki neće sebi da priznaju jer previše vole Ronalda, ali i njima je to jasno.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Sta je sa postavljanjem zida Allisona? Tocno mu fali jedan igrac

      Lopta naravno u efeju prolazi tamo gdje treba biti peti u zidu.

      Messi je majstorski pogodio, ali neshvatljivo postavljen zid usporite snimak kamere kad je iza leda Messiju.
      Last edited by Mrkela; 02-05-19, 09:49.

      Comment


      • Originally posted by tamonajugu View Post
        Pogledaj statistiku protiv Sitija pa vidi koliko ste puta pobedili kad ste imali veci posed od njih....ustedecu ti vreme - JEDNOM i to na turniru u Americi ako racunamo meceve izmedju Klopovog Liverpula i Gvardiolinog Sitija....toliko o tome da vam odgovara da ugusite posed protivnika. Gegenpresing nema smisla ako nakon oduzete lopte kruzis satima oko 16 metara umesto da sa par dodavanja zavrsis akciju. Tako nesto moze da igra Barselona, a Liverpul sa drvenim nogama ne moze....ocigledno. Klop je sinoc potucen takticki do nogu i to je cinjenica. Liverpul nije ekipa koja se dobro snalazi kad ima malo prostora u napadackim manevrima tako da mozes ti da pricas sta hoces ali ako Liverpul pokusa da bude tehnicki nadmocniji od ekipe sa toliko sjajnih tehnicara poput Barse dobice po nosu svaki put..... Ako Liverpul pokusa kod kuce ponovo da napadne visoko primice 7 minimum.....


        Ne moze biti primenjiv za sve ekipe na svetu ali ako si taj najvisi nivo fudbala onda je malo cudno reci da ne mozes....druga je stvar ako neces...ali ako ne mozes onda imas gadan problem sa ogranicenoscu.... Barselona je sinoc pokazala da moze da igra kao i Atletiko - svi igraci u 16 i na kontru....
        Izgleda se ti i ja ne razumemo bas najbolje. Napisao sam ti da smo dva puta igrali gegen protiv Sitija, i oba puta smo ih dobili. Pogledaj tekmu 4-3 protiv njih i videces kako se ne snalazimo protiv tehnicki nadmocnije ekipe na malom terenu.

        Pep Gvardiola izadje na konferenciju i kaze kako je Liverpul najbolja ekipa na svetu sto se tice presinga, i kako oni to rade najbolje na svetu. Kaze kako protiv njih mora da modifikuje taktiku. I onda dodjes ti i posle jedne odgledane tekme tvrdis kako mi ne mozemo da igramo gegen. Vidis li nelogicnost?

        Kad god smo se povukli i cekali kontre protiv Sitija, nismo se dobro proveli. Zasto? Zato sto igras u korist njihove taktike.

        Jos gore sto mi govoris da Liverpul nije ekipa koja se dobro snalazi protiv bunkera. A oni 85% svojih utakmica ove sezone igrali protiv bunkera, i skoro sve dobili.

        Ja razumem da neko hoce da diskutuje, i to je super. Ali da pogleda dve utakmice nekog tima i da generalno prica o tom timu kao da je pogledao 50...to ne razumem.



        Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • I ti Zola još ludji od mene što ulazis u raspravu

          Reče čovek lepo da je Klop tvrdoglav što ne odstupa od gegenpresa nikad, a taj proper Klopov gegenpres niste igrali više od 5-6 puta ove sezone, ako i toliko. To ti je znak da ne ulazis u raspravu

          Videlo se u prvih pola sata da je Klop baš iznenadio Valverdea postavkom igre al jbga Mesi je bio baš raspoložen. Kad je takav ne može mu se ništa. Da je Salah pogodio prazan gol i da Mesi nije pogodio onaj ludački slobodnjak, dvomec bi bio i više nego otvoren, pogotovo kad se uzme u obzir da je Barsa ekipa koja slabo igra gostovanja u Evropi. Al eto sad su našli ljudi da kritikuju Klopa zbog 3:0 kao da nisu gledali utakmicu.
          Last edited by bici; 02-05-19, 10:29.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Kroz sinoćnu utakmicu smo saznali da je Luis Suarez rasista i psihopata koji grize protivničke igrače. Do sinoć nije bio

            Comment


            • Znamo ko sigurno nije dobrodosao na Enfild

              Comment


              • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                Kroz sinoćnu utakmicu smo saznali da je Luis Suarez rasista i psihopata koji grize protivničke igrače. Do sinoć nije bio
                Kako smo to sinoć saznali?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Koliko je ono hiruski precizno i jako bilo od Mesija, bolesno. Majstor kakav nema.

                  Mnogo je promasio Liverpul, morali su bar jedan da daju. Klopp je zajebao po meni sa Arnoldom, jbt Gomeza nema mozda 2-3 meseca i gurnes ga na Camp Nou, nije da je nesto bio ocajan ali Arnold igra odlicnu sezonu i trebao je poceti. Takodje sam mislenja da kad se povredio Keita mozda je trebao Gini otici pozadi a uci napadac, ako nije bio spreman Firmino onda Origi, gledali smo dosta puta kad je Origi levo a Mane spic. Vajnadum nije bio potentan za tu poziciju, Liverpul je bio dosta dominantan u drugom a to nisu iskoristili mozda zbog njega.

                  Valverde je po meni dobro postavio ovo sinoc, nije hteo posed ocigledno, jer da je hteo gurnuo bi Arthura umesto Vidala. Iskoristio je slican pristap kao Gvardiola ove sezone protiv Liverpula, koji je promenio nacin igre ove sezone, dve utakmice protiv Kloppa i u obe utakmice nije drzao posed, nije imao iznad 52% nijednom. Primera radi, prosle sezone u LS je imao oba puta iznad 65% i oba puta je izgubio. Barsa je juce imala 48%.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    I ti Zola još ludji od mene što ulazis u raspravu

                    Reče čovek lepo da je Klop tvrdoglav što ne odstupa od gegenpresa nikad, a taj proper Klopov gegenpres niste igrali više od 5-6 puta ove sezone, ako i toliko. To ti je znak da ne ulazis u raspravu

                    Videlo se u prvih pola sata da je Klop baš iznenadio Valverdea postavkom igre al jbga Mesi je bio baš raspoložen. Kad je takav ne može mu se ništa. Da je Salah pogodio prazan gol i da Mesi nije pogodio onaj ludački slobodnjak, dvomec bi bio i više nego otvoren, pogotovo kad se uzme u obzir da je Barsa ekipa koja slabo igra gostovanja u Evropi. Al eto sad su našli ljudi da kritikuju Klopa zbog 3:0 kao da nisu gledali utakmicu.
                    Ja razumem da neko hoce da diskutuje, i to je super. Ali da pogleda dve utakmice nekog tima i da generalno prica o tom timu kao da je pogledao 50...to ne razumem.
                    Ja sam se osvrnuo iskljucivo na sinocnu utakmicu, a to sto si ti posle tog mog prvog posta poceo da lutas i da pominjes druge utakmice to je tvoj problem sa orijentacijom u prostoru. Ja sam govorio sta je Liverpulu bio problem sinoc protiv Barselone i prvi moj post je iskljucivo na tu temu i zabole me sta Liverpul igra cele sezone, sinoc je promasio taktiku protiv Barse i popio tri komada i to je to.
                    Inace Liverpul stalno ulazi u mec sa gegenpresingom a to sto se nekad situacija odvije tako da im ne treba gegenpresing tokom veceg dela utakmice jer ranije otvore rivala ili sto ih rival nadmudri pa im propadne pokusaj presinga to je vas licni dozivljaj koji vas tera da mislite kako Liverpul to retko radi, a u stvari Klop to priprema za svaki mec. Valverde mu je dopustio visok presing nije zeleo da igra visoko i da ostavlja velik prostor iza sebe, nije zeleo posed...i ocigledno je pogodio.

                    Jos gore sto mi govoris da Liverpul nije ekipa koja se dobro snalazi protiv bunkera. A oni 85% svojih utakmica ove sezone igrali protiv bunkera, i skoro sve dobili.
                    Ne znam ja kakav problem ti imas sa rasudjivanjem ako mislis da su bunker Barse i bunker Hadersfilda isti bunker.....

                    Ako hocemo da racunamo kao pogotke i neiskoriscene dobre sanse onda je trebalo da bude 6:2....5:2 u najboljem slucaju....
                    Last edited by tamonajugu; 02-05-19, 11:43.

                    Comment


                    • Urose, jel te bar malo blam nakon ovih lupetanja od sinoc?

                      Citam i ne vjerujem.

                      Originally posted by Jax Teller View Post
                      Zamisli da je neko onomad dođe Maldiniju i kaze ej tebra iskuliraj malo s tim Milanom, osvojio si sve. Poceo si bas da smaras, sta ces vise tamo?
                      Hahahahahahaha

                      Comment


                      • Uki je legenda foruma[emoji41]

                        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by tamonajugu View Post
                          Ja sam se osvrnuo iskljucivo na sinocnu utakmicu, a to sto si ti posle tog mog prvog posta poceo da lutas i da pominjes druge utakmice to je tvoj problem sa orijentacijom u prostoru. Ja sam govorio sta je Liverpulu bio problem sinoc protiv Barselone i prvi moj post je iskljucivo na tu temu i zabole me sta Liverpul igra cele sezone, sinoc je promasio taktiku protiv Barse i popio tri komada i to je to.
                          Inace Liverpul stalno ulazi u mec sa gegenpresingom a to sto se nekad situacija odvije tako da im ne treba gegenpresing tokom veceg dela utakmice jer ranije otvore rivala ili sto ih rival nadmudri pa im propadne pokusaj presinga to je vas licni dozivljaj koji vas tera da mislite kako Liverpul to retko radi, a u stvari Klop to priprema za svaki mec. Valverde mu je dopustio visok presing nije zeleo da igra visoko i da ostavlja velik prostor iza sebe, nije zeleo posed...i ocigledno je pogodio.


                          Ne znam ja kakav problem ti imas sa rasudjivanjem ako mislis da su bunker Barse i bunker Hadersfilda isti bunker.....

                          Ako hocemo da racunamo kao pogotke i neiskoriscene dobre sanse onda je trebalo da bude 6:2....5:2 u najboljem slucaju....
                          nope
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Uki je legenda foruma[emoji41]

                            Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                            Uros je maskota, idiot.

                            Comment


                            • Originally posted by tamonajugu View Post
                              Ja sam se osvrnuo iskljucivo na sinocnu utakmicu, a to sto si ti posle tog mog prvog posta poceo da lutas i da pominjes druge utakmice to je tvoj problem sa orijentacijom u prostoru. Ja sam govorio sta je Liverpulu bio problem sinoc protiv Barselone i prvi moj post je iskljucivo na tu temu i zabole me sta Liverpul igra cele sezone, sinoc je promasio taktiku protiv Barse i popio tri komada i to je to.
                              Inace Liverpul stalno ulazi u mec sa gegenpresingom a to sto se nekad situacija odvije tako da im ne treba gegenpresing tokom veceg dela utakmice jer ranije otvore rivala ili sto ih rival nadmudri pa im propadne pokusaj presinga to je vas licni dozivljaj koji vas tera da mislite kako Liverpul to retko radi, a u stvari Klop to priprema za svaki mec. Valverde mu je dopustio visok presing nije zeleo da igra visoko i da ostavlja velik prostor iza sebe, nije zeleo posed...i ocigledno je pogodio.


                              Ne znam ja kakav problem ti imas sa rasudjivanjem ako mislis da su bunker Barse i bunker Hadersfilda isti bunker.....

                              Ako hocemo da racunamo kao pogotke i neiskoriscene dobre sanse onda je trebalo da bude 6:2....5:2 u najboljem slucaju....
                              Pazi, ako te zabole sta Liver igra cele sezone kako onda znas da uvek igraju gegenpresing???
                              Istina je da su ga ove sezone forsirali u daleko manjoj meri nego prethodne na primer. I da im je to donelo mnogo bolje rezultate.
                              Po tebi je Klop promasio taktiku a ekipa mu napravila 3 ili 4 stopostotne sanse koje su bile teze za promasiti nego realizovati. E sada sto su luzeri svi do jednog pa nisu bili u stanju da realizuju svoje prilike to je vec druga prica.
                              Barselona je do 2-0 bila inferiornija ekipa na terenu. To je cinjenica. I to se postize dobrom postavkom igre, dobrom taktikom. Sto im ta superiornost nije donela rezultatski plus mogu da zahvale Stegenu i sami sebi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Jax Teller View Post
                                Bici ne znam zasto se trudis i dalje.
                                Cemu ovo?
                                Uvek treba udostojiti odgovora bilo koga. Kada si u mogucnosti naravno.
                                Ovakvi postovi samo doprinose razdoru na forumu.
                                Nakon ovoga ce onaj na koga se odnosilo da se oko njega ne treba truditi da popizdi pa da krene u jos zustriju raspravu, mozda ce i uvrede da padnu. Ali sigurno je da ce diskusija da se zategne i da ce se sagovornici jedan prema drugom odnositi sa sve manje postovanja.

                                Trudi se slobodno bici i treba da se trudis.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X